Forum Polityka, aktualnościKraj

Trumny Marii i Lecha Kaczyńskich wystawiono w Pałacu Prezydenckim

Trumny Marii i Lecha Kaczyńskich wystawiono w Pałacu Prezydenckim

Wyświetlaj:
Agniesia17j2 / 83.168.89.* / 2010-04-14 21:21
Jak wy możecie nazywać się patriotami? Bzdurne fora dotyczące miejsca, w którym Prezydent Lech Kaczyński będzie pochowany. Czy tak bardzo przeszkadza wam to,że będzie spoczywał w miejscu gdzie pochowani są królowie? Nie powiem,ze jestem za tym, ale nie wypisuje tego publicznie.. teraz wszędzie mówią o tym jak Polska i nasz naród zachowuje się w czasie żałoby.. to jest żenada.. to chyba nie My powinniśmy decydować gdzie Prezydent RP będzie pochowany tylko jego rodzina.. czy ktoś z Was chciałby aby Inni ludzie decydowali o tym gdzie ma być pochowany ktoś z waszej rodziny? Ludzie! Opanujcie się..teraz wszyscy powinniśmy być razem a nie protestować i "bić się" o pochówek. Pokażcie chociaż raz klasę.
pit_veget / 2010-04-14 11:46
Rozumiem ból bliskich , rozpacz i zasługi Pana Prezydenta . Jednak uważam że Cmentarz Powązkowski jest dobrym i wyróżniającym miejscem pochówku obok wielu wybitnych Polaków. Prezydent Kaczyński nie był żadnym monarchą, nie wiem nawet czy był szlachcicem , więc jego osoba do krwi królewskiej ma się jak pięść do nosa i dlatego uważam że Państwo Kaczyńscy nie powinni spoczywać obok polskich królów. Jako monarchista uważam, że jak w krajach gdzie monarchia utrzymała się oddzielone są sprawy rodzin królewskich od spraw przedstawicieli narodu. Nikt z rządu nie jest godny na pochowanie na Wawelu , ani z PiS ani z PO ani z PSL czy SLD. Jako opozycjonista tych ugrupowań nie oczekuję od fanów PiS przytykania mi jakiejś łatki PO-wca w komentarzach.
sprzeciw / 89.76.138.* / 2010-04-14 06:22
wyrażam swoj sprzeciw przeciw miejscu pogrzebu!!! mam do tego pełne prawo! dlaczego kiecaki wszystko zawłaszczają!!!!!!! Wawel jest królewski a nie kościelny!!!
adalbi / 84.144.45.* / 2010-04-14 10:50
ty i wszyscy tobie podobni, bedziecie na kremlu POchowani.
Bez sprzeciwow.....
przeskocz samego siebie te twoje kompeksy i egoizm
i zle pojety szacunek.
pepki swiata zazdrosnicy kim ty jestes?????
Julka111 / 79.188.40.* / 2010-04-13 23:49
Wawel to miejsce pochówku Królów, bohaterów.
Których zasługi widoczne są dla Polski i teraz. To byli "niezwykli" ludzie.
A prezydent... Widocznie należy mu się tam miejsce, skoro osiągnął, aż tyle w swoim życiu, że został prezydentem Polski.
Był prezydentem. A nie, zwykłym człowiekiem, wiec szacunek mu się należy tak jak i spoczywanie na Wawelu. Myślę, że gdybyście mieli możliwość wyboru pochować kogoś Wam bliskiego na Wawelu czy jakimś cmentarzu wybralibyście Wawel... Więc nie podważajcie decyzji tych, którzy zdecydowali o Wawelu...
Zazdrościcie im tego?
polos / 83.6.197.* / 2010-04-14 20:32
Pochowałbym go z godnością w Katedrze Św. Jana w Warszawie... bo w Warszawie chowamy prezydentów a królów i bohaterów poległych w walce na Wawelu.
marcia1108 / 80.51.4.* / 2010-04-15 21:48
Takich Królów złodziei, który doprowadzili do tego ze Polska zniknęła z mapy Europy !! Tacy byli nasi super królowie, więc jak słucham takich bzdur, że Kaczyński wraz z zona nie powinni tam być pochowani to mi się robi słabo !! On zginął za Nasz kraj był naszym prezydentem i głową państwa więc mu się należny !! A tego typu opinie świadczą tylko o chamstwie i prostactwie ludzi, którzy nigdy nie powinni być POLAKAMI !!
b. / 83.19.69.* / 2010-04-13 19:52
Poziom dyskusjii marny i widzę że PO już zaciera rączki, to widać na portalach kto na tej tragedii najbardziej skorzystał.....
Cieszmy się, że premier ma się z kim ściskać, nareszcie wrócił do swoich, ohyda ale lata socjomanipulacji zrobiły swoje i nawet już nikt nie widzi co się dzieje....żal i smutek...
Kukariusz / 83.6.2.* / 2010-04-13 19:04
Mam nadzieję że to forum nie odzwieriedla jednak poziomu społeczństwa Polskego niewiem skąd tu tyle tego chamtwa i prostactwa , w życiu codziennym naprawdę nie spotykam nawet procenta
ludzi tkimi deprywacjami i deviacjami, piszą na rozkaz? Czy faktycznie są chorzy z nienawisci?
T. / 81.190.51.* / 2010-04-13 21:04
'Kukariusz' , to właśnie jest ta część polskiego społeczeństwa która zatruwa opinię o nas w szerokim świecie. To jest "narybek wrzodu " polskiego narodu.
artur xxxxxx / 188.147.5.* / 2010-04-13 18:02
Czytam i oczom nie wierzę? To jakiś chory żart?
DEEWA / 188.124.183.* / 2010-04-13 17:58
TO RADIO I TELEWIZJA ROZBUCHAŁY ICH WIELKOŚĆ I NARÓD SIĘ TYM KARMI
Wacus Mlody Demokrata / 83.4.15.* / 2010-04-13 16:46
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum
wczorajszy / 83.8.252.* / 2010-04-13 17:51
Oj, żebyś ty wiedział kto to Piłsudski... to byś milczał. Dla dobra Polski.,
nareszcie rozumiem! / 95.49.89.* / 2010-04-13 17:08
Smocza Jama mnie powaliła. Tam też są krypty?
podejrzliwy / 195.117.16.* / 2010-04-13 16:57
Daj spokój. Wrzeszczącej hołoty której ostatnio wmówiono, że jest intelektualną elitą tego kraju nigdy nie przekrzyczysz. Ale to mimo wszystko margines. A ci którzy go stworzyli niedługo sami padną ich ofiarą i staną się przedmiotem niewybrednych obelg, wyzwisk i pomówień. Jeszcze tylko brakuje żeby pan Palikot zrobił jakąś "śmieszną" konferencję. Wtedy hołota się troszkę pośmieje w przerwie pomiędzy opluwaniem i obrzucaniem błotem. Ale przynajmniej Ty nie dolewaj oliwy do ognia. Niech krzyczą i plują na wszystko. Mamy wolność słowa.
Wacuś Młody Demokrata / 83.4.15.* / 2010-04-13 17:11
Dziekuję, za słowa rozsadku.
Mam właśnie tomik wierszy Cz.Miłosza p.t. TO, a tam ...
To wiemy, ze bieg sie skończy,
I ROZŁĄCZNE sie ZŁĄCZY,
W JEDNO, tak jak być MIAŁO.

Re

apolityczna / 77.21.142.* / 2010-04-13 16:29
..a swoja droga to przewaznie wiekszosc narzeka na rzad.. jeszcze nie spotkalam sie z tym, zeby wiekszosc byla zadowolona.. wiec czekajcie.. bedzie nastepny prezydent.. tez bedzie zle
semka / 79.188.129.* / 2010-04-13 16:26
To skandal. To nie był Prezydent wszystkich Polaków! Nie powinien być chowany na Wawelu. O zmarłych nie powinno się pisać źle więc nie będę przytaczał przykładów na to że był to prezydent jednej opcji politycznej z małym szacunkiem dla zwykłych ludzi.
Sam pomysł pochówku na Wawelu świadczy o tym że uważał się zawsze za człowieka lepszego od innych.
Choć z drugiej strony - Nie wychowywał się przecież na podwórku więc może miejsce na Wawelu należy mu się.
SANTO SUBITO
miruś / 87.204.187.* / 2010-04-13 23:57
Nie rób, kolego semka, problemu. To nie był Prezydent wszystkich Polaków, moim też nie był, ale ... NIKT nie będzie wszystkich, KAŻDY będzie miał przeciwników i sympatyków, więc skoro i rodzina i gospodarze tak postanowili, to widać tak być musi i tak niech będzie. Przy Piłsudskim też ponoć były niemałe kontrowersje." Sam pomysł" pochówku na Wawelu, nie wyszedł od Lecha Kaczyńskiego, więc nie możesz wysuwać wniosku, że świadczy on (ten pomysł) o tym, "że uważał się za człowieka lepszego od innych". Gospodarze Wawelu wiedzą kogo mozna tam wpuścić i zaufajmy im, choć ja sam mam watpliwości
Czerwony Prostokąt / 85.193.211.* / 2010-04-13 22:25
Tusku - nie prowokuj i podpisz się, albo lepiej idź grać w nogę.
gryps / 83.13.92.* / 2010-04-13 16:22
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum
Agaja / 89.76.133.* / 2010-04-13 18:03
A Ty wiesz co to jest "Skałka" w Krakowie? Tam pochowany jest Czesław Miłosz
Wacus Mlody Demokrata / 83.4.15.* / 2010-04-13 17:02
O marny prowoku-lemingu, Czesław Miłosz nie jest pochowany na Wawelu, i przeczytaj chociaz jeden wiersz jego, dla zachety masz kilka linijek:
------ TO ----
Żebym wreszcie powiedzieć mógł, co siedzi we mnie.
WYKRZYKNĄĆ: ludzie, OKŁAYMAWAŁEM WAS.
Mówiąc, że tego we mnie nie ma,
Kiedy TO jest tam ciagle we mnie i w nocy.
...
TO jest podobne do myśli bezdomnego, kiedy idzie po mroźnym obcym mieście.
I podobne do chwili, kiedy osaczony ŻYD widzi zbliżające się
cięzkie kaski NIEMIECKICH ŻANDARMÓW.
...
Ponieważ TO oznacza natknięcie sie na kamienny mur,
i zrozumienie, że ten mur nie ustąpi ŻADNYM NASZYM BŁAGANIOM.

No i co spodobalo się? fajne no nie ?

Re

apolityczna / 77.21.142.* / 2010-04-13 16:22
ja tez nie rozumiem, dlaczego wszystkich boli, ze Para Prezydencka zostanie pochowana na Wawelu.. nie bylam zwolenniczka Prezydenta.. ale to byl nasz Prezydent, ktory sprawowal jeszcze wladze, wiec troszke szacunku.. a te wszystkie komentarze takze na innych portalach, ze nic dla Polski nie zrobil sa niewiarygodne.. za to PO bardzo wiele zrobilo.. i wszyscy nagle wrocili do Polski.. troszke obiektywizmu by sie przydalo..
monikua94 / 83.9.22.* / 2010-04-13 16:22
Wstydźcie się wszyscy! Jak śmiecie mówić, że źle zapamiętamy jedynego i tak mądrego człowieka, bo zostanie pochowany na Wawelu.... Nie rozumiem jak można być takim imbecylem! Nie myślcie tylko o sobie!!!.... Zrobił on dużo dla wszystkich i zasługuję na uszanowanie... może nie był królem, bo raczej w tych czasach to chyba w Polsce króla nie wybierają, ale stał na czele rządu Polski... i zasługuje na to aby zostać pochowanym na Wawelu! Zrozumcie w końcu!!! Pan Lech Kaczyński i jego żona najwspanialsi ludzie w Polsce!
du / 82.160.137.* / 2010-04-13 17:18
zbyt mądry to raczej nie był, tylko po śmierci stał sie bohaterem...

a na czele rządu też raczej nie stał...
majka222 / 93.105.23.* / 2010-04-13 20:18
tak sadzac to ty jestes nie madry chyba,ten prezydent najlepiej reprezentowal nasz kraj i co najwaziejsez kochal polske i zawsze byl zaniom i nie byl liberalem jak wszyscy ci ,ktorym chyba kibicujesz sadzac po twoich durnych i niedorzecznych wypowiedziach.Nie jestes prawdziwym polakiem a juz napewno nie patriota,ciekawe jakby ta tragedia dotknela cie osobiscie czy tez bylbys taki mocny,latwo jest oceniac innych ale najpierw powinno sie chyba zastanowic nad soba piszac takie bzdety.......
miruś / 87.204.187.* / 2010-04-14 00:03
No już dobrze, majka, juz cichutko
wczoraj / 2010-04-13 16:19 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mam cały czas nadzieję, że zwycięży jednak rozsądek po stronie arcb. Dziwisza i J. Kaczyńskiego.
Byłoby bardzo przykro dla rodziny i bliskich, gdyby okazało się za kilka lat, że ciało będzie przenoszone z Wawelu gdzie indziej z powodu nie wystarczającej liczby zasług.
Z wyrazami szacunku dla śp. L. Kaczyńskiego i jego żony
SROCZKA / 188.217.132.* / 2010-08-26 01:56
tak duzo sie mowi o tym, ze trumien nie mozna otwierac. prezydent przylecial w czarnej trumnie a pohowano w innej.ZAUWAZYLISCIE TO?!!!!!!!! KTO TO ZROBIL?!!!!!!
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy