Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Tydzień kończymy na plusie

Tydzień kończymy na plusie

Money.pl / 2008-05-16 17:22
Komentarze do wiadomości: Tydzień kończymy na plusie.
Wyświetlaj:
warren buffet / 2008-05-17 08:39 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
cudowny dzien, cudowna pogoda
max303 / 2008-05-17 09:20 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
Gdzie taka"cudowna " pogoda?, Witam w ten pochmurny choć majem pachnący ranek
warren buffet / 2008-05-17 09:33 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
katowice
max303 / 2008-05-17 09:37 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
w Poznaniu doopa,nie pogoda(:-(
flugo dziecko hossy / 212.122.206.* / 2008-05-17 11:39
stuknij sobie kogoś lub coś
marlowe / 2008-05-17 12:09 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
=)
K. Kowalski / 77.253.109.* / 2008-05-17 08:03
Wjazd samochodem do centrum w czasie budowy drugiej linii metra będzie prawie niemożliwy. Ratusz chce maksymalnie uprzywilejować komunikację miejską - wytyczyć kilkadziesiąt buspasów i zamknąć dla aut most Śląsko-Dąbrowski - pisze "Gazeta Wyborcza" w dodatku stołecznym.

Wczoraj szef Zarządu Transportu Miejskiego Leszek Ruta zaprezentował pomysł na to, jak mielibyśmy się poruszać po Warszawie podczas drążenia tuneli i budowy stacji metra od ronda Daszyńskiego przy Towarowej, pod Świętokrzyską, Powiślem, Portem Praskim i Targową do Dworca Wileńskiego. Rozkopanie Śródmieścia może być szansą dla rozwoju komunikacji miejskiej - uważa. Ma odważną propozycję drastycznego ograniczenia ruchu prywatnego w tej dzielnicy.

Budowa stacji, która według optymistów zacznie się w przyszłoroczne wakacje, wymusi bowiem zamknięcie wielu ważnych ulic: Prostej, Świętokrzyskiej i Sokolej. Niemal nieprzejezdne stanie się bardzo ruchliwe skrzyżowanie przy pomniku "czterech śpiących" na Pradze, gdzie zaplanowano stację Dworzec Wileński z tunelem do zawracania pociągów metra. Targowa ma być wyłączona z ruchu niemal na całej szerokości. Duże zwężenia szykują się na Marszałkowskiej przy Świętokrzyskiej i na równoległej al. Jana Pawła II na wysokości ronda ONZ.

W czasie budowy nie da się uniknąć ogromnych korków. W tej sytuacji bezwzględny priorytet w ruchu musi mieć komunikacja miejska - uważa dyrektor Ruta.

Na wielu ulicach będzie o wiele mniej miejsca dla samochodów, bo jeden pas zostanie przeznaczony tylko dla autobusów. Buspasy mają powstać m.in. na Marszałkowskiej, w Al. Jerozolimskich, w al. "Solidarności" od Młynarskiej do pl. Bankowego, na Radzymińskiej od Trockiej na Targówku do istniejącego buspasa za Szwedzką, a także wzdłuż Górczewskiej, Połczyńskiej, Kasprzaka i Towarowej. Dyrektor Ruta chce je również wyznaczyć na ulicach obwodowych, np. na Trasie Armii Krajowej, w al. Prymasa Tysiąclecia, na Trasie Łazienkowskiej, Wawelskiej i Kopińskiej.

Niektóre ulice miałyby zostać przeznaczone wyłącznie dla komunikacji miejskiej, np. duży fragment Trasy W-Z, czyli al. "Solidarności" od Szwedzkiej do Wisłostrady (wraz z mostem Śląsko- Dąbrowskim).

ZTM ma też pomysł, jak choć trochę ulżyć kierowcom. Proponuje szybko poszerzyć Wybrzeże Szczecińskie i Helskie na prawym brzegu Wisły, którymi ominiemy zwężoną Targową.

Urzędnicy chcą jednak zniechęcić kierowców do wjazdu do centrum. Ich sposób to rozszerzenie strefy płatnego parkowania o Żoliborz, Wolę (do al. Prymasa Tysiąclecia), Ochotę (do ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.). Nie wykluczają nawet wprowadzenia opłat za wjazd do centrum.

Miejski inżynier ruchu Janusz Galas przyznaje, że uprzywilejowanie komunikacji miejskiej stanie się jedynym lekiem na paraliż miasta w czasie budowy metra. Nie wie jeszcze, czy może poprzeć wszystkie propozycje ZTM. Szczegóły mają być ustalone w najbliższych miesiącach.
marlowe / 2008-05-17 02:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
mam nową rangę?
marlowe / 2008-05-17 02:04 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
nie mam :(
bebe / 2008-05-17 02:20 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
muszę......- ot tak zwczajnie.-..muszę....powiedzieć Ci młody człowieku....- marlowe -
bierz zycie....ale z punkttem widzenia śwadomości....../real.../....))))))
Dobrej Nocki............;-)))))........Pa..
Longterm / 2008-05-17 01:07 / Mostek Zwyciężymy!
Dochodzę powoli do punktu że wiem że nic nie wiem...dobranoc
bebe / 2008-05-17 01:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
Longtermie..........................ponoć.......to TA DROGA.........-potwierdzą Ci - najlepsi...;-)))
znakomite słowo..."dochodzę"....;-)))...
aaaaaaaaaaa..........................................
dróg wiele u nas.................... JESZCZE NIE WYBUDOWANYCH............;-))))))))))))))
bebe / 2008-05-17 01:00 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
i to jest TEN blusssssssssssssss......................
barakuda / 2008-05-17 00:19 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
zgasiłem światło....:-)
bebe / 2008-05-17 00:26 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
barakudo...odsłuchałam.....odglądnęłam ten kawałałek..................- jest dla mnie piękny.....łezka się zakręciła.....czuje się świetnie....tak fajnie...tak po prostu..........
Dobrej Nocki jeszcze raz......;-))))
barakuda / 2008-05-17 00:29 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
cieszę się ...pa..
bebe / 2008-05-17 00:30 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
ja też......takie ładne......................- pa...
niebieski / 2008-05-17 00:22 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
daj spokój, wieczór się dopiero zaczął
barakuda / 2008-05-17 00:26 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
he,he.... wczoraj Marlowe , dziśTy...:-)))
warren buffet / 2008-05-17 00:03 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Skład mojego portfela:

* Stalexport ( 2012 )
* LCC ( 2012 )
* Magna
* BBiD


* Fon PP (nienotowane) skazany na smierc :)
* Elkop PP (nienotowane) juz niedlugo :)

* PKO cS Fund. Akcji (PSO) (2012)
lukaszwych / 2008-05-17 00:20 / portfel / "Demon rynków"
musisz zmienic date bo wychodzi na to ze w 2011 mamy dolek cyklu gospodarczego, czyli pewnie w 2012 bedziemy mieli 1 rok hossy jak sie nic nie zmieni

Mimo że cykl koniunkturalny jest zmienny i jego przebieg mogą zakłócić czynniki przypadkowe (np. wojny, zmowy monopolistyczne), to jednak jego nieodłączną cechą jest to, że po każdym okresie dobrej koniunktury przychodzi recesja.Przypomnijmy, że w ostatnich dekadach recesje były coraz mniej gwałtowne, również dzięki temu, że politycy gospodarczy umieją coraz lepiej reagować. Aczkolwiek, mimo że wielokrotnie w historii gospodarczej świata uwierzono już w wyeliminowanie cyklu koniunkturalnego, za każdym razem jednak okazywało się, że mechanizmy cyklu zwyciężają. Podkreślić jednak trzeba, że czas na recesję na świecie jeszcze nie nadszedł – powinna ona wystąpić za ok. 3-4 lata. Dlaczego?

Recesja nadejdzie

W ciągu ostatnich dwóch dekad światowy cykl koniunkturalny wydłużył się do ok. 10 lat, a poprzednie jego dno było w 2001 r. Spowodowane to jest m.in. tym, że na zjawiska ekonomiczne mają wpływ instytucje (rządy, banki centralne). Ich zachowania w pewien sposób można antycypować. Można przewidywać, że amerykański bank centralny będzie w nadchodzących miesiącach poluzowywał politykę pieniężną. Będzie to prowadziło do poprawienia perspektyw wzrostu gospodarczego – krótkookresowo

dłuższym okresie efektem tego będzie jednak wzrost inflacji, a z nią niestety trzeba będzie walczyć poprzez podniesienie stóp, co odczuje nie tylko gospodarka USA, ale też inne kraje. Na zakończenie można potwierdzić słowa niektórych polityków czy ekonomistów – kryzys gospodarczy Polsce nie grozi. Przypadki wystąpienia kryzysów gospodarczych w krajach tak bardzo integrujących się jak unijne – są w ostatnich latach rzadkie. Nie oznacza to jednak, że kolejne lata będą równie korzystne, co poprzednie.

Wręcz przeciwnie: nadejście recesji wzrostu gospodarczego (tj. jego spowolnienia) jest tylko kwestią czasu. Przy czym nie będzie to czas bliski. Opinia publiczna łatwo ekscytuje się możliwością szybkiego pogorszenia się sytuacji gospodarczej. Kryzysy generalnie są ciekawsze niż inne, wolniejsze procesy. Tymczasem nic z tych nadzwyczajnych rzeczy nie powinno się wydarzyć (chyba że wystąpi jakiś nieprzewidywalny czynnik, np. powódź); kolejne lata będą cechowały się jedynie słabszą koniunkturą, ale nie kryzysami czy panikami. Warto przy tym dodać, że obecny cykl koniunkturalny w Polsce będzie zaburzony przez czynniki zewnętrzne w postaci funduszy unijnych.

Dodatnio wpłyną one na wzrost gospodarczy, ale nie zdołają wyeliminować zniżkowej fazy cyklu. Kwestią niewiadomą jest tylko czas. Jeśli logika ostatnich dwóch cykli na świecie i w Polsce zostałaby utrzymana, oznaczałoby to, że dno obecnego cyklu powinno wystąpić około 2011 r. A zatem mamy jeszcze kilka lat wzrostu gospodarczego przed sobą, choć powinien on być zapewne słabszy niż w ciągu ostatnich 2-3 lat, kiedy to zarówno światowa, jak i polska gospodarka były w fazie rozkwitu.
Longterm / 2008-05-17 00:32 / Mostek Zwyciężymy!
z moich fusów wychodzi że rok największejn euforii to...2013...
Longterm / 2008-05-17 00:43 / Mostek Zwyciężymy!
to znaczy chodzi mi nie o koniec a raczej a początek wzrostów a te są sliniejsze bo kiluset %
warren buffet / 2008-05-17 00:43 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
niech bedzie i 2018 :) z moich wyliczen ze powinienem zyc, nic sie nie dzieje :) natomiast takiego kryzysu juz moze nie byc ani w 2020 :)
warren buffet / 2008-05-17 00:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wynika
barakuda / 2008-05-17 00:09 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Warren, odpowiedz , ale szczerze. Dasz się jeszcze kiedyś wkręcić w jakieś pipki?
Moje doświadczenia są jak najgorsze...
warren buffet / 2008-05-17 00:30 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dam, oczywiscie. ale w hossie.... nie w bessie.... w hossie PP moga przyniesc mega profity, tak jak objecie PP kwiatka czy nfi 02 po 10 gr a potem karkosik i spolka po 30 zl..... hossa jest magiczna :)
barakuda / 2008-05-17 00:32 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
mosz recht.!
Longterm / 2008-05-17 00:08 / Mostek Zwyciężymy!
dlaczego 2012?
Longterm / 2008-05-17 00:33 / Mostek Zwyciężymy!
a po ME to co? apokalipsa?
lukaszwych / 2008-05-17 00:43 / portfel / "Demon rynków"
no wiesz ty masz swoj 2013 ja 2015 a on 2012
barakuda / 2008-05-17 00:09 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
horyzont inwestycji...
barakuda / 2008-05-16 23:52 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację

świewietnie...,że istnieją
rodzaje.....- bo to dzięki temu, są URODZAJE....;-))))...

doskonałe motto na dobranoc...:-)))
http://pl.youtube.com/watch?v=Kl1rRxG251s&feature=related
a to ode mnie do podusi...
bebe / 2008-05-17 00:11 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
znakomite barakudo, że mozna się przy grze w finansach..przy kasie.....przy tej gonitwie ......zachowywać TEN dystans....Ten - przynajmniej muzyczny....TEN łagodzacy...:-)))........-.tak -....jesteś okey...- przyjacielu....;-)))..owszem ..idę podsłuchać...../dobrze, że w wyborze MUZY - mamy różne RODZAJE.....cha...ha..cha... I wybór w zależności OD.......- wielu ...." .... "
Dobrej Nocki....
barakuda / 2008-05-17 00:12 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
pa....
bebe / 2008-05-17 00:16 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
pa....
warren buffet / 2008-05-16 23:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
janko muzykant tudziez abc
barakuda / 2008-05-16 23:39 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
możesz mnie jakoś zbliżyć do tematu?...:-)
warren buffet / 2008-05-16 23:40 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dygresje, takie, dygresje :)
barakuda / 2008-05-16 22:46 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
DIJA stracił r/r 3.67%, podczas gdy w ciągu trzech lat zyskał 13,77%....
i o co ten lament???????????????
Longterm / 2008-05-16 22:59 / Mostek Zwyciężymy!
a jakby przeliczyć wartość indeksów na Euro?
barakuda / 2008-05-16 23:03 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
procent jest bezwzględny.... na DIJA inwestowane są (chyba ) wszystkie waluty świata...
równie dobrze można by zapytać o ruble....
Longterm / 2008-05-16 23:08 / Mostek Zwyciężymy!
kiedyś prawdzałem i indeksy USA wyrażone w euro są w głębokiej bessie od 2000 roku ...równo -50% jak ostatni sprawdzałem:)
N70 / 2008-05-16 23:12 / portfel / Forex trejder
rzeczywisty obraz rynku daje skorygowanie indeksow o inflacje... w tym wypadly wig rowniez nie wyglada kolorowo
barakuda / 2008-05-16 23:12 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
wyrażone w PLN byłyby jeszcze niżej...:-))
Longterm / 2008-05-16 23:10 / Mostek Zwyciężymy!
inymi słowy - gdyby nie osłanienie $ giełda NYSE znajdywałaby się wciąż w głębokiej bessie...inwestycje zamorskie i ciągły napływ kapitału zagranicznego ją ratują...przy droższym dolarze to wszystko się zesra...dlatego Bernanke wie co robi
barakuda / 2008-05-16 23:13 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
powiedz to Kenowi... on ma janków za idiotów...
lukaszwych / 2008-05-16 23:17 / portfel / "Demon rynków"
to sie zemsci wczesniej czy pozniej
ja sie tylko nadziwic nie moge skad u nich taka niska inflacja
nam sie zlotowka caly czas umacnia a ifnacje mamy calkiem spora
a u nich nic
nie rozumiem tego
Longterm / 2008-05-16 23:33 / Mostek Zwyciężymy!
dlateczego niska inflacja? najbardziej konkurencyjna gospodarka w historii ludzkości...wszelkie inowacje technologiczne które sparawiają ze wydajność pracy rośnie najpierw pojawiają się tam, a przede wszystkim przenieśli produkcję zagranice przez co wszystkie towary są tańsze, jeżeli chodzi o żywność to oni są jej największym producentem więc są właściwie samowystarczalni jeżeli chodzi o żarło (tani dolar ich nie dotyka). Ropa jest problemem ale konkurencja stacji benzynowych jest tak wielka że nikt nie chce podnosić (nie to co u nas)
lukaszwych / 2008-05-17 00:00 / portfel / "Demon rynków"
ale skoro dolar tanieje coraz bardziej to te produkty wytwarzane za granica chyba sa coraz drozsze?
a jezeli surowce sa coraz drozsze a sa szcezgolnie w dolarach to wczesniej czy pozniej beda musieli podniesc ceny
a konkurencja ma chyba swoje granice - w koncu mocniejsi zostana a slabsi odpadna i ceny spowrotem pojda w gore, wojny cenowe nie moga trwac wiecznie
jedzenie musi zdrozec chocby prze czynniki posredni bo transport drozeje a u nich naprawde sporo bo w dolarach zdrozalo paliwo 2 krotnie przez ostatni rok
a pusty pieniadz na dluzsza mete sytuacji nie polepszy
ja slyszalem o krajach ktore specjalnie sztucznie umacjaja swoja walute zeby walczyc z inflacja a oslabianie waluty na dluzsza mete do niczego dobrego moim zdaniem nie prowadzi.

i co bedzie dalej z pustym pieniadzem? naprawde to sie nie zemsci?
nie wierze w to
zawita jeszcze inflacja do stanow,
Longterm / 2008-05-17 00:15 / Mostek Zwyciężymy!
popatrz na benzynę - pomimo takich problemów z cenami ropy ile jest u nich a ile u nas? przy ich zarobkach to jest śmieszne:) mają z czego rosnąć te ich ceny...zestaw Mc Donalds kosztuje już prawie tyle ile u nas a w Polsce wydaje się relatywnie tani:) W Polsce niedługo życie będzie droższe niż w USA o ile już nie jest?
Longterm / 2008-05-17 00:18 / Mostek Zwyciężymy!
PS: rozumiem że recesja na rynku nieruchomości i spadek cen domów o 12% r/r ir musi być nawet poruszany w dyskusji...
barakuda / 2008-05-16 23:38 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
masz 100% racji , a w dodatku PRAWDZIWIE wolny rynek wymusza zdrowe stosunki producencko-konsumenckie... i to wszystko.
barakuda / 2008-05-16 23:24 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
nie zemści się !
Cały świat u nich kupuje...to już nie auta, kompy i takie tam...
wiejskie sklepy w mojej okolicy zaopatrują się u nich w damskie suknie np. ślubne..
kumpel w ramach remontu ściągnął całe wyposażenie do łazienek ,sauny itp....
mają tanie dolce i....dolce vita...
lukaszwych / 2008-05-16 23:43 / portfel / "Demon rynków"
no skoro sie nie zemsci to znaczy ze znalezli zloty gral

moim zdaniem powinno sie zemscic inflacja,
barakuda / 2008-05-16 23:46 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację

znalezli zloty gral

oni go mają od zarania...
uczyć nam się od nich, uczyć....
lukaszwych / 2008-05-17 00:02 / portfel / "Demon rynków"
dobra poddaje sie :)
to lepsze od cudow Tuska
bebe / 2008-05-16 23:59 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
i nadrabiać braki.....i tworzyć - na tej bazie...;-)))
barakuda / 2008-05-17 00:01 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
Howgh !!!
bebe / 2008-05-17 00:03 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
aaaaa...coo to znaczy ? w języku polskim...?.....- barakudo..?....ja nie kumata w innych językach...;-))))
barakuda / 2008-05-17 00:06 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
to z narzeczy Indian północnoamerykańskich... oznacza potwierdzenie poprzednio wypowiadanych treści... coś jak nasze Amen.
bebe / 2008-05-17 00:14 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
czułam.....wyczułam...., aleeeeeeeeee.............potrzebowałam potwierdzenia....;-))))))))
inwestor1975 / 2008-05-16 23:26 / Tysiącznik na forum
ta wszysto tanio wychodzi
znajomy parkiet sciągał
lukaszwych / 2008-05-16 22:46 / portfel / "Demon rynków"
mi sie wydaje ze gospodarka nie moze przec do przodu przy takich cenach ropy,
at tez wskazuje wachlarz a to juz 3 przyspieszenie rynku ropy i taki ostry trend moze sie skonczyc tylko w jeden sposob a stanom nalezy sie troche spadkow przynajmniej 2 tyle co spadli dlatgego licze ze jeszcze nastepna fala spadkow u nich bedzie
u nas ceny akcji drogie nie sa nawet jak bedziemy znow gonic stany to mysle ze 1- 2 dni bedziemy odrabiac tygodniowe spadki, na wig 20
A2 / 2008-05-16 22:44 / Spekulantka
Kenus po co Ty sie tak produkujesz? tracisz energie,Wiesz dobrze , ze wyciagli dobre infa aby podjechac do gory . Za chwile zaczna podawac jakies gorsze aby zjechac na dol.Perpetum mobile. Dane z rynku nieruchomosci byly niezle bo w tych zezwoleniach wzrost stanowilo budownictwo wielorodzinne.
Liczy sie cena domow , a ta ciagle jeszcze spada.

Ale nic nie spada bez konca. I tym optymistycznym akcentem konczymy tydzien .

Ciekawe kto pisze w skorze Kenobiego bo jakos kiepsko panuje nad emocjami.
Jeck / 2008-05-16 23:13 / "Poławiacz perełek"
Dokłaadnie to samo sobie pomyślałem...
poza tym Kenobi nie robi takich błędów:
wazrostu ikości nowych budów, kiedfy


Pozdrawiamy wszystkich Kenobich :-))

Udanego łikendu wszystkim życzę
Longterm / 2008-05-16 23:26 / Mostek Zwyciężymy!
już dawno zauważyłem że zmienili trochę parametry w programie przez co pewnie Ken szwankuje:) a tak na poważnie to na 100% to nie jest jedna osoba. widocznie mają dyżury .
wspaniałego łykendu życzę również!!!!
klika / 83.25.239.* / 2008-05-16 22:44
i co frajerzy poszliśmy w góre tylko co to ma za zanczenie? i tak wiekszosc z was topi powolutku nerwy kase zdrowie fizyczne pisząc nic nieznaczące teksty...w sumie to was rozumiem ...łatwo sobie można zmarnować życie ;(
A2 / 2008-05-16 22:46 / Spekulantka
Psychoanaliza w pokoju obok.

Tylko facet moze wymyslec takie teksy.
barakuda / 2008-05-16 23:16 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
"klika" jest kobietą...:-)
podobnie jak mafia, banda, zgraja, tłuszcza,wataha et cetera....
bebe / 2008-05-16 23:23 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
barakudo...chyba tylko z końcówki wyrazów....rodzaju żeńskiego...a...a...a...;-)))..lub mówiąc o liczbie mnogiej...;-)))....witaj na pokładzie...
barakuda / 2008-05-16 23:26 / Uznany Gracz Giełdowy - przez aklamację
helo bejbi !
przecież w naszym języku tak się rozróżnia rodzaje !!!...:-)
bebe / 2008-05-16 23:37 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
heellołłłł barakudo....
pozostawiajac jezyk......w spokoju.....cha ha...cha......to cieszę się z polskiego....i nie tylko....świewietnie...,że istnieją rodzaje.....- bo to dzięki temu, są URODZAJE....;-))))...caluski
Life / 2008-05-16 23:13 / Tysiącznik na forum
przesadziłaś ...
tylko kobiety potrafią być takie brutalne :-))
bebe / 2008-05-16 23:01 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
;-)))))))
TOMOK / 2008-05-16 23:08 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
czesć nocny/a marku/beato :-)
Wszystko co piszesz czytam...w każdym zakamarku:-)
Thanks
Pozdrawiam
bebe / 2008-05-16 23:19 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
och kurde......TOMOK....ale mam wzięcie...;-))))
a powaznie... to cieszę się,że Cię znów widzę...;-)))oczywiście Pozdrawiam...
TOMOK / 2008-05-16 23:26 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
tradycyjnie w piątek ślicznie sie upiłem w domowym zaciszu...
Mam śliczną, pogodną, wyrozumiałą żonkę...która smacznie spi...
Zaraz się przytulę do Niej
Spokojnej nocy ludki/ ludko :-)
Pozdrawiam
bebe / 2008-05-16 23:40 / portfel / Forumowicz z doświadczeniem
TOMOK...proszę...nie wykorzystuj wyrozumiałej małżonki w kontekscie : cytat z Twojego pierwszego zdania....- poproszę....;-)))
bohdan77 / 2008-05-16 22:50 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
hehe feministka ;)
Longterm / 2008-05-16 22:39 / Mostek Zwyciężymy!
Po co oni wogóle dają te infa o liście intencyjnym z jakimś fundem na Kajmanach? Chłopaki zarejestrowali się w raju podatkowym i chcieli za frajer przejąć na dołku udziały w MSZ...widocznie dawali poniżej 10$ za akcje (ja bym tyle krzyczał na mijscu Zbycha), więc Opach im podziękował...chłopaki dziękujemy:) my jedziemy na 100 zeta w 2012 roku bez waszej pomocy:)
N70 / 2008-05-16 22:49 / portfel / Forex trejder
eeetam 100.... 1000!!!! Jedyna sluszna cena. Ponizej 1000 nie oddaje!!
Kai / 2008-05-16 22:43 / Tysiącznik na forum
Pewnie masz racje, ale wydzwiek tego infa dla ogolu jest negatywny, moze popsuc kreski.
Longterm / 2008-05-16 22:43 / Mostek Zwyciężymy!
dla mnie kolejny dowód że Zbych zdeterminowany by wygrać...to już nie chodzi o pieniądze...są chętni na odkupienie pakietu (być może większościowego) a on dalej trzyma i wygląda mi to na inwestycję for life...
amigo2 / 2008-05-16 22:51 / Regulamin forum!
mysle całkiem odwrotnie do ciebie
opach siorbał po taniosci myslac ze zarobi po wejsciu finasowego a tu psikus
obadali społe finanse i zamkneli drzwi z drugiej strony
bohdan77 / 2008-05-16 22:59 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
popatrz lepiej jak Z.O. "siorbał", regularnie kupuje nie jak L.C. najpierw sprzedał na górce a potem łaske robi i skupuje 50 % taniej..
ja sądze też że gdypy tak Opach chciał, mógł napjpierw wysłac info o negocjacjach z fundem a dopiero po poniedziałkowej sesji powiedziec że nie wyszło... przez sesje wykarmił by tylu leszczy sporo zarabiając...
amigo2 / 2008-05-16 23:05 / Regulamin forum!
wiedział wczesniej o finansowym dlatego siorbał liczył na spory zysk
czas obaczy co bedzie
ale i tak longowi zycze 100zł za akcje niech ma))))))))
Longterm / 2008-05-16 23:13 / Mostek Zwyciężymy!
ale weź miej jaja i dotrzymaj do 100 zeta:) przygotowuje się na tą próbę
Longterm / 2008-05-16 22:58 / Mostek Zwyciężymy!
ale się cieszę że wokół spółki znowu są kontrowersje. to mi przypomina stare czasy jak z 2,5 zeta urosło przez 9 miesicy na 17,8 zł...czuje że robi się podobnie i to zapowiada kolejny rajd...
TOMOK / 2008-05-16 22:38 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć :-)
Pozdrawiam
Life / 2008-05-16 23:21 / Tysiącznik na forum
cześć
TOMOK / 2008-05-16 22:52 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
cześć Tomok...chu-jna nie?
Pozdrawiam
Life / 2008-05-16 23:22 / Tysiącznik na forum
cześć life :)
TOMOK / 2008-05-16 23:01 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
POTWIERDZAM
Life / 2008-05-16 23:22 / Tysiącznik na forum
jakoś leci
TOMOK / 2008-05-16 23:13 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
siemka :-)))
Ale Ci napiszę, że pamiętam czas...a zaglądam Tu ponad rok...jak spółeczka Bytmom budziła ogromne...emocje na forum...jeździła...w górę...
Tego życzę
Pozdrawiam
Life / 2008-05-16 23:23 / Tysiącznik na forum
to nara...
aleśmy se pogadali...
Pozdro
TOMOK / 2008-05-16 23:30 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
brzydko się starzeję :-(
Pozdrawiam
bohdan77 / 2008-05-16 23:00 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
skoro odpowiadasz sobie to faktycznie kiepsko

nie łam sie bedzie dobrze :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy