Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Tydzień pod znakiem amerykańskiego rekordu

Tydzień pod znakiem amerykańskiego rekordu

Money.pl / 2006-10-06 19:16
Komentarze do wiadomości: Tydzień pod znakiem amerykańskiego rekordu.
Wyświetlaj:
lojka / 2006-10-07 23:33 / Tysiącznik na forum
warren jesteś jeszcze?
cinek / 2006-10-07 23:18 / "Ciągle uczący się cierpliwości"
http://fundusze.onet.pl/1414482,wiadomosci.html
...Nieznacznie niższą dynamiką wzrostu aktywów netto we wrześniu mogą się pochwalić fundusze z grupy akcji polskich - jednego z najszybciej rozwijających się segmentów rynku. Ich aktywa od początku roku podwoiły się...!!!
de havik / 2006-10-06 19:16 / portfel / "Tysiącznik na forum"
a mnie przekonuje to co zostało powiedziane wczoraj w bilansie, nasza giełda nie rośnie tak dynamicznie jak usa i inne kraje rozwinięte bo żeby tam rosło to wycofują z naszego rynku i innych rozwijających się. Co oczywiście w żaden sposob nie pozwala przewidzieć co będzie się działo ale poniekąd tłumaczy niezbyt duży popyt na naszym ryneczku. Miłego piątku
wc / 205.188.116.* / 2006-10-06 21:18
wydaje mi sie ze jestes w bledzie. w stanach ludzie wiecej inwestuja w zagranice niz u siebie.
jędrzej / 2006-10-06 19:48 / portfel / Uznany Leszcz giełdowy - III miejsce w Konkursie giełdowym
Coś w tym jest, ale tamten rynek jest ogromny a nasze malutkie. Ja raczej uważam, że po prostu ponieważ tam pakują kasę, to dla nas już nie starcza (ale wycofywania nie widzę raczej).
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy