Forum Forum inwestycyjneFundusze

ubezpieczenia + fundusze (lokata top profit) oferowana przez Gerling Polska co wy na to ??

ubezpieczenia + fundusze (lokata top profit) oferowana przez Gerling Polska co wy na to ??

kaspszak / 2008-04-23 18:33
Co sądzicie o takim powiazaniu produkt sam w sobie jest ciekway bo opiera sie na 4 indeksach: kurs USD/EUR, indeks spółek sektora energii alternatywnej, indeks akcji europejskich banków, indeks europejskich obligacji rzadowych. I tak co roku jest wybierany najlepszy po pierszym roku z wszyskich 4 , dalej z pozostałej 3, potem z 2 i nastepnie wyciagana srednia. Udział w zyzku 80%. Jak dla mnie powinno to dac ciekawe efekty. A od GERLINGA jeszcze ochrona na zycie i potem po inwestycji moge bezkosztowo i bezs podatku belki przerzucic to w inne fundusze. Co o tym myslicie??Czasu nie zostało zbyt wiele bo subskrypcja trwa do 06.05.2008 wiec trzeba sie spieszyc. Ja jestem za ale ciekawi mnie opinia innych .
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy