Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Udany tydzień dla byków

Udany tydzień dla byków

Money.pl / 2009-04-24 17:27
Komentarze do wiadomości: Udany tydzień dla byków.
Wyświetlaj:
Don Chichota / 83.5.230.* / 2009-04-24 22:09
Realizacja zysków i dystrybucja w drugiej części sesji spowodowała, że na wykresach tygodniowych po raz pierwszy od 5 tygodni zakończył się krótkoterminowy trend wzrostowy i pojawiły się czarne świece na DJ i S&P 500.
warren buffet / 2009-04-24 22:07 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
longu nie probuj uzdrawiac swiata... ja sie juz kiedys wyleczylem.... beda sesje po -5% dzien po dniu.... bedzie dziennie jeszcze na midasach -20% dziennie. rynek to nie jest maszynka do zarabiania pieniedzy, a sytuacja w europie pogarsza sie z dnia na dzien....

trzymac sie planu. w koncu hossa przyjdzie, moze juz jest. ale to nie znaczy ze jeszcze bedzie trzepać dupska.

plan, plan, plan
Longterm / 2009-04-24 22:12 / Mostek Zwyciężymy!
ale ja to lubię...nie wiem dlaczego? jeden lubi motory...drugi wind surfing...a ja siedzieć na forum i dyskutować o tym co będzie:) nie chcę uzdrawiać świata...nie zapominaj że to jest nasze życie...nasza mega hossa przed nami:) whiskey pijemy razem niezależnie od wyniku?
Chichot historii / 83.5.230.* / 2009-04-24 22:20
Mega hossa, to już była i długo już nie znajdą ani pieniędzy, anie frajerów na takie zabawy. OFE przejadły i przetraciły sporą część zgromadzonego kapitału, a jak zaczną się większe wypłaty, to zapmnisz nie tylko o hossie.
JB / 2009-04-24 22:30
W Polsce jeszczcze najlepsze przed nami... ale trzeba na to poczekać. Narazie będzie się pogarszać.
styropian / 2009-04-24 22:12 / Tysiącznik na forum
plan + sztywne zasady inwestycyjne, żelazne reguły.
Chichot historii / 83.5.230.* / 2009-04-24 22:06
Pompowali American Express o 20%, kiedy Moody' tnie mu rating, bo z powodu rosnącego bezrobocia wzrosną mu straty na kredytach na kartach. Parada oszustów i naciągaczy. Spadły dziś zamówienia na dobra trwałe, sprzedaż nowych domów, zresztą na rekordowo niskim poziomie i tylko dzięki dużym rabatom nie była jeszcze gorsza. Gospodarka Wlk. Brytanii skurczyła się najmocniej od 1979 roku, bezrobocie w Hiszpanii 17,4%.
b a r a k u d a / 2009-04-24 22:11 / Pogromca mitów giełdowych

Gospodarka Wlk.
Brytanii skurczyła się najmocniej od 1979 roku, bezrobocie w Hiszpanii 17,4%.


napisałeś to dziś ponad 20x....o c i p i a ł eś chłopie ? , czy badasz naszą wytrzymałość psychiczną?
anna. / 2009-04-24 23:46 / Uznany Gracz Giełdowy
Kręci żeby innych wprowadzić w maliny ma z tego ubaw.
styropian / 2009-04-24 22:05 / Tysiącznik na forum

2009-04-24 21:24:00 | Longterm [ Portfel ] [ Mostek Zwyciężymy! ]
styropian Ty to po prostu zawsze krytykujesz nie to co mam do powiedzenia a mnie
samego:) jak pisałem żeby kupować to na mnie plułeś...jak piszę że to już koniec
wzrostów też plujesz...


Wszak drogi kolego ja nie piszę, że będzie rosnąć, ale że jest duże prawdopodobieństwo, że nowych dołków nie zobaczymy, bo wszystko co najgorsze zostało już zdyskontowane. Należy nam się teraz korekta. Ponadto ja nie krytykuję Twojej osoby, ale nie ukrywam, że irytują mnie osoby, które co raz zmieniają zdanie. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy podczas tej bessy byłeś bykiem i niedźwiedziem na przemian.
Pozdrawiam Cię
JB / 2009-04-24 22:17
Korekta się należała i jest.
Ale gospodarka jest w strasznym stanie... ten kryzys jeszcze sie na dobre nie zaczal bo rządy na siłęstarają się mu zapobiec... ale przez to tylko pogarszają sytuację i jak w końcu wszystko padnie to będzie jeszcze gorszy spadek i jeszcze dłuższy okres beznadzieji.
Don Kenobi / 83.5.230.* / 2009-04-24 22:13
Co Ty znów tu opowiadasz, co niby jest zdyskontowane, jak jeszcze nawet nie wiesz co to jest? Kryzys u nas dopiero się zaczyna, jest opóźniony w stosunku do Europy, tak samo jak w
Europie jest opóźniony w stosunku do Stanów, gdzie też od dawna mówią że już się kończy, a tak naprawdę, to dopiero się prawdziwy zaczyna. To co było do tej pory, to tylko wstęp do kryzysu.
b a r a k u d a / 2009-04-24 22:01 / Pogromca mitów giełdowych
cudofix , coolva.... w takim momencie !!!!
po******ne janki...
Long miałeś dziś kupę racji w tym ustepie...:-(
modliszka / 2009-04-24 22:07 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zeszli po stopy i bedza atakowac 900 na S&P ...wiec sie trzeba oswoic z takimi zachowaniami :-)
zeniu / 2009-04-24 22:08 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
raczej struktura harmoniczna, powstala na poprzednim oporze - mega poziom do przejscia
Longterm / 2009-04-24 22:03 / Mostek Zwyciężymy!
ukorzesz się jeszcze na kolanach przed naszą siłą niepokorny barakudo...
b a r a k u d a / 2009-04-24 22:08 / Pogromca mitów giełdowych
mam ciutkę odwagi cywilnej by przyznać Ci ( tym razem ) rację...
W przyszłym tygodniu padnie 900 na s&p i będziemy kwita..:-)
ps.
na kolanach to ja robię co innego...
Longterm / 2009-04-24 22:16 / Mostek Zwyciężymy!
barakuda mam wiele szacunku do Ciebie...doceniam to co napisałeś...ale zrozum - ja bym chciał się mylić...
b a r a k u d a / 2009-04-24 22:33 / Pogromca mitów giełdowych
oki...
JB / 2009-04-24 22:21
No właśnie. Ja też.
Bo narazie kryzys nas nie dotknął... a jak wszystko się posypie i będziew polsce bezrobocie 20% i nigdzie w EU nie będą nas chcieli to będzie dopiero przeje*
Don Chichota / 83.5.230.* / 2009-04-24 21:59
No i widać wyraźnie dystrybucję w końcówce i szybkie spuszczanie powietrza z balonu, bo nie ma tam idiotów, kiedy za chwilę padnie parę dużych firm, żeby siedzieć w papierach , a nie w gotówce.
JB / 2009-04-24 22:22
Tak jak pisałem... każdy ma sie za super maklera co to wycofa się przedostatni... a później będą sie tratować przy wyjściu... a wówczas trzeba będzie pamiętać, żeby nie kusiło łapanie spadających noży.
max303 / 2009-04-24 22:02 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
w końcu trafisz,a zyski od 20 % do nawet 100% przeszły koło nosa(:-)))))))))))))))))))))))))))
Beesssior / 83.30.233.* / 2009-04-24 22:07
To nie trafianie max to czysta ocena sytuacji która na zachodzie jest fatalna ale prawdę mówiąc wcale się tym nie martwię - jełopy piwa naważyły niech je piją.
Ale od nas niech się odpie.......lą .
modliszka / 2009-04-24 22:01 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Albo w S-ka, prawda Ken ? :-)
Fitter / 2009-04-24 21:53 / portfel / Tysiącznik na forum

2009-04-24 20:31:56 | amigo2 [ Bywalec forum ]
Re: Udany tydzień dla byków [12]
siorbac))))))))

nie koniecznie akcje))))))))))

Przyłączam się.. luzik weekend jest
JB / 2009-04-24 22:24
No ja już siorbię... jakieś szwedzkie pseudopiwo.
amigo2 / 2009-04-24 21:50
napisze jeszcze raz kulva hossa jest)))))))))))))))
i longu tego nie zmienisz,miałes okazje siorbac po taniosci to nie)))))
krzysiekk_30 / 2009-04-24 21:58 / Tysiącznik na forum
gdzie jest ken @ kaszel historii??????? caly dzien mnie w******* !!!! damem sobie spokoj wybralem sport , odpalam kompa i szok:))))))) miedzak!!!!!!!! twoje zdrowie
Longterm / 2009-04-24 21:53 / Mostek Zwyciężymy!
proponuje zabawę...przebijcie moje 868 dzisiaj ale nie jednym punktem tylko zdecydowanie OK:)
Chichot historii. / 83.5.230.* / 2009-04-24 21:46
Dla wyciągania indeksów pociągnęli dziś znów gotówke z obligacji, przez co rentowność 10-latek doszła jujż do 3%, mając w nosie zerowe stopy Fed. To naturalnie podraża kredyt dla konsumentów i gospodarki, która i bez tego ma problemy i spowoduje pogłębienie kryzysu. Oczywiście nikomu w Stanach to jak widać nie przeszkadza, wszyscy wydają się być zadowoleni i brnąć w piramidę finansową bo zastąpili gospodarkę spekulacją finansową i odprawiają ostatni bal na Titanicu.
krzysiekk_30 / 2009-04-24 22:02 / Tysiącznik na forum
przestan juz przeciez ty madry facet jestes ;)
zbyś / 2009-04-24 21:36 / Tysiącznik na forum
2009-04-24 20:56:14 | modliszka [ "Tysiącznik na forum" ]

Wiesz Long.
Czasami nalezy powiedzic poprostu: przepraszam,
pomylilem sie...
------------------
ano właśnie tak łatwo ganić innych, Ty tego nigdy nie napisałaś o sobie pomimo prognozowania silnego umocenienia złotówki na początku 2009 a było silne osłabienie, pomimo pisania: nie liczyłabym na Grunwald a spadło znacznie poniżej, pouczania o lewarach i porównywania do roweru a tam jest po prosu przekładnia i paru innych błędów, choć trzeba przyznać także wielu trafnych prognoz,
chcesz uchodzić za nieomylną a takich ludzi po prostu nie ma
Don Chichota / 83.5.230.* / 2009-04-24 21:53
Nagina rzeczywistość do swoich potrzeb, a ponieważ w takiej sytuacji jest wielu innych, którzy trzęsą się z obawy przed spadkami, wiec akurat czasem jej sie udaje. Ale już powinna sobie przynajmniej darować pokrętne tłumaczenia dlaczego coś akurat rośnie, bo to nie ma niestety nic wspólnego ani z gospodarką, ani z rzeczywistością, a jest zwykłym szastaniem pieniędzmi podatników, drobnych ciułaczy, uczestników funduszy emerytalnych, którzy już raz zapłacili za te ekstrawagancje, a teraz dostaną kolejny rachunek. W gospodarce nic nie ginie. Rozprowadzili swoje straty po całym świecie i wszędzie teraz wszyscy męczą się jak wyjść z tego bajzla, więc drugi raz to się już nie uda.
modliszka / 2009-04-24 21:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wieczornie 

Dzisiaj usłyszałam bardzo ciekawe zdanie w relacji tego, co dzieje się w USA, brzmiało ono mniej wiecej tak: „ grupa specjalistów w USA, przed każdą pomocą dla mających problemy instytucji, wylicza ile może zarobić, udzielając pożyczki”
Ach )))….Tymi słowami, zwracam się do tych „mądrzejszych inaczej”  Piewców spadków, rzeźników i wszelkiej maści innych podrobów ))

Abyście mogli zrozumieć, w jakim miejscu obecnie jesteśmy, co się dzieje na chwilę obecną i czym to będzie skutkowało w przyszłości, musicie się troszkę kochani pouczyć))). Nie ma lekko. Tematem dzisiejszej lekcji będzie:„dźwignia finansowa i operacyjna” ))) Brzmi ładnie, prawda? Tym, którym nauka będzie sprawiała ból ))) zalecam… uruchomienie wyobraźni, w której zobaczycie siebie na rowerze z przerzutkami ))) A na wszelkie nurtujące Was pytania, zapewne odpowie Wam słynny „ekonomista” /nick w domyśle/ ))))

Temat całkowicie obcy niektórym i nieporuszany w dyskusji na forum a szkoda, bo godny uwagi... wiec go odświeżę. Nauka ta, przyda się wam jak znalazł, w kwestii zrozumienia nacjonalizacji banków amerykańskich, i innych instytucji, ich wyceny w momencie przejmowania i stopy zwrotu z zainwestowanych środków. Temat „maczugi finansowej” macie opanowany do bólu, zatem czas poznać druga stronę medalu, lub jak kto woli, druga stronę kija )))) A wszystko to po to, aby nie przeżywać co chwilę raz orgazmu, raz zawału i nie stać się dawcą kapitału ))

Miłego i udanego zgłębiania wiedzy, życzę ))
A tym, którzy temat nie jest obcy, udanego wieczora ;-)

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


Lubie trzymac pewne maila :-))))
Na szczescie, cgoc ten zamieszczony przeze mnie mial mala korekte....

co do kursow walut i trendow, nie odwraca sie ich w jeden dzien.....musielismy ciut poczekac....

Przepraszam wszystkich za pomylke o miesiac i 20 dni....
anonim_03 / 2009-04-24 21:52 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
stylistycznie rzecz ujmując to kenuś opanował forum :-(
Longterm / 2009-04-24 21:47 / Mostek Zwyciężymy!
zaczynasz być żałosna...w przyszłym tygodniu bedzie nam ciebie po prostu żal..
JB / 2009-04-24 21:53
Nie załosna a typowo kobieca.
Widziałeś gdzieś kobietę, która się szczerze do błęd przyznaje i przeprasza?
Longterm / 2009-04-24 22:05 / Mostek Zwyciężymy!
oprócz mnie żadną:)
Wiesiek_PLN / 2009-04-24 22:15 / Bywalec forum
Żeby dyskutować, trzeba mieć argumenty i wiedzę. Jedno i drugie ma Modliszka, a z Was tylko frustracja wyłazi, że kobieta Was poucza, że ma więcej do powiedzenia - bo w przeciweństwie do Was ma.
Modliszko, dla mnie jesteœ guru :)
JB / 2009-04-24 22:27
Bo żadnemu mężczyźnie nie chce się gromadzić archiwum haków... i nikt z nas nie odpowie "nie chce mi się gadać", "nie jesteś dla mnie partnerem do dyskusji".

Modlisza jest bardzo inteligentna, ale jednak do błędów się nie przyznaje i dyskutuje tylko kiedy ma przewagę w dyskusji.
modliszka / 2009-04-24 22:08 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Jestes kobieta ? :-)))))))))))))))))))))))))))))))
JB / 2009-04-24 22:12
Ja to odkryłem już jakiś czs temu... czasem Long zachowuje sie jak kobieta.
modliszka / 2009-04-24 21:50 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Mnie nie zaluj :-)....zaluj tych, co slepo sa wpatrzeni w niektorych piewcow spadkow ....ja juz swoje zarobilam i tak naprawde moglabym dzisiaj sie ze straganem pozegnac...
JB / 2009-04-24 21:46
Kobieta to nawet jak przeprosi to tak, żeby dogryźć.
;p
modliszka / 2009-04-24 21:43 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
A dla Ciebie, mam cos ekstra :-)))

2009-02-26 22:13:32 | zbyś [ Tysiącznik na forum ]
nie pogrążaj Jej, przecież jest na full w akcjach, od stycznia nagania na wzrosty i nic z tego
zbyś / 2009-04-24 21:53 / Tysiącznik na forum
no i całkowita prawda wig 20 spadł od stycznia z 1800 na 1550 pkt na koniec lutego
co boli że wytykam i przypominam błędy?
modliszka / 2009-04-24 21:59 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Gdybys nie zauwazyl, ten post pisales 26 lutego 2009.
Na KGHM juz nie kaze Ci spogladac, zeby Cie nie wprowadzac w frustracje....
zbyś / 2009-04-24 22:09 / Tysiącznik na forum
jak pisałaś że "na Waszym miejsu nie liczyłabym na Grunwald to pisałaś o wig20 czy kghm,
przecież przyznałem że miałaś też trafne prognozy to o co Ci chodzi?
modliszka / 2009-04-24 22:14 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Inwestuje qw spolki w ktore wierze i tego sie trzymam.
amigo2 / 2009-04-24 21:46
zbys jest klawy gosc ,tylko czasami miota sie po wykresikach))))))
modliszka / 2009-04-24 21:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Ale atramet najbardziej brudzi i musi sie tego nauczyc....
JB / 2009-04-24 21:54
A ty masz całe archiwum haków.
zbyś / 2009-04-24 21:59 / Tysiącznik na forum
tylko strasznie nie lubi jak się do Jej archiwum sięga i broń Boże przypomina błędy
Ja przynajmniej nie kreuję się na nieomylnego
JB / 2009-04-24 22:05
No i właśnie dlatego nie lubię kobiet.
OK są bywają milutkie i słodziutkie... ale są też uparte i nigdy nie przyznają się do błędu... a wypowiadają sie w taki sposób, że awsze później moga powiedzieć, że się je źle zrozumiało.
Longterm / 2009-04-24 22:07 / Mostek Zwyciężymy!
JB dlatego ja je trzymam krótko:) NIE PODOBA SIĘ TO...
modliszka / 2009-04-24 22:03 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Wybacz, ale nie jestes dla mnie partnerem do dyskusji.
Chichot historii / 83.5.230.* / 2009-04-24 21:30
W odróżnieniu od rynków finansowych, które ustabilizowały się
ostatnio w reakcji na działania stabilizacyjne rządów i banków
centralnych, sektor bankowy czeka dalszy stres, ponieważ
osłabienie gospodarki spowoduje, że niektóre banki będą miały
trudności z realizowaniem na bieżąco swoich zobowiązań płatniczych.
Longterm / 2009-04-24 21:33 / Mostek Zwyciężymy!
chichot jak dla mnie dzisiaj szczyt mini hossy...musi być korekta...868 nie umieją przebić a chcą hosse wywołać...dobre:)
Don Chichota / 83.5.230.* / 2009-04-24 21:40
Żadna korekta, musi być powrót do trendu spadkowego. Cały czas pompują rynek pieniędzmi podatników na bazie manipulowanych plotek i innych danych, kiedy wszystko zsuwa sie w czarną dziurę. Zamiast wesprzeć ludzi, którzy zostali już raz okradzeni przez oszustów, żeby mogli spłacać kredyty, zakładać depozyty, to dają pieniądze, tym, którzy tych strat narobili, żeby powtórzyli to samo, co właśnie widzimy oglądając te harce na ruinach gospodarki.
Longterm / 2009-04-24 21:44 / Mostek Zwyciężymy!
w 1931 roku tez się śmieli z bessy:) nawet Empire Stae Building otwierali i pili szampana:) będzie jeszcze rzeź...
Don Kenobi / 83.5.230.* / 2009-04-24 21:18
Ośrodek badawczy Economist Intelligence Unit
(EIU) obniżył w piątek prognozy PKB za 2009 r. dla eurostrefy i
Japonii, co ma reperkusje dla innych państw, a także dla
globalnego PKB.

Obecna prognoza zakłada, iż gospodarka eurostrefy skurczy się w
2009 r. o 4,3 proc. wobec 3,4 proc. przewidywane poprzednio.
Powodem korekty jest globalny spadek popytu na eksport towarów
produkowanych w Niemczech. W ocenie EIU gospodarka niemiecka
skurczy się w br. o 5,3 proc.

Także z powodu załamania eksportu, analitycy EIU podnieśli
prognozę spadku PKB do 6,4 proc. w porównaniu z 5,9 proc.
poprzednio.

Globalny PKB kalkulowany według parytetu siły nabywczej (PPP),
czyli cen stałych, zgodnie z ich ocenami zmniejszy się br. o 1,8
proc., zamiast o 1,5 proc., jak szacowali dotychczas.

EIU sądzi również, iż perspektywa dla światowego handlu
pogorszyła się, zwłaszcza w odniesieniu do handlu towarami
przemysłowymi takimi, jak maszyny i dobra konsumpcyjne trwałego
użytku. Według nich międzynarodowy handel skurczy się w br. o 9,7
proc., a nie o 5,2 proc., jak przewidywali wcześniej.
modliszka / 2009-04-24 21:24 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Co mnie ochodzi niemiecki eksport? Chcieli EUR, to maja. Zreszta bieda wszystkim starym krajom UE I Japoni. Lata swojej swietnosci, maja juz za soba. Niech sie modla aby UE sie rozszerzala, bo w momencie, kiedy przestanie sie rozszerzac, UE sie rozyspie....
JB / 2009-04-24 21:49
A ja chcę Euro i nie mam :|
JB / 2009-04-24 21:51
Aco do Euro to powinni zdelegalizować spread. Odrazu by się pozbyli cinkciarskiego lobby.
Chichot historii / 83.5.230.* / 2009-04-24 21:35
Ona już sie rozsypuje widać po tym co dzieje się z Irlandią, Hiszpanią, Włochami, Niemcami, Grecją, dobrze że ratują się jeszcze naszym kosztem, ale jeszcze im mało i wymyślili CO2 i euro nam na siłę wciskają, żeby już kompletnie nas od siebie uzależnić zgodnie z planem dla MittelEuropy. Widać jak lądują Węgry, kraje nadbałtyckie, Rumunia mi Bułgaria. Myślały, że złapały złote runo w postaci Unii i na nim zarobią, a tu jest na odwrót.
JB / 2009-04-24 21:50
CO2 i fotoradary! I cyklistów na nas nasyłają!
modliszka / 2009-04-24 21:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Zawsze sie zastanawiam w takich chwilach, kto siedzi u wladz duzych panstw europy wschodzacej a takze tej starej....
Longterm / 2009-04-24 21:15 / Mostek Zwyciężymy!
ale złośc ostrzegam i agresję że ośmielam się pisać że jest fundamentalnie fatalnie i nie ma co się licytować czy to potrwa do poniedziałku, wtorku, czy może jeszcze tydzień...niech bedzie nawet 2 tygodnie...tylko kiedyś przyjdzie czas kiedy zapadnie cisza...to jest nieuniknione...nie ma hossy w depresji gospodarczej...UK - największa do niedawna potęga UE traci -4% PKB...-4% r/r ale to jakby bez echa...
JB / 2009-04-24 21:57
Dokładnie... sam się z Ciebie śmiałem i teraz przepraszam... żeby nie był że się nie potrafię do błędu przyznać.

Też bym bardzo chciał, żeby rosło... ale jak długo może rosnąc na samej nadzieji.
vox / 2009-04-24 21:36 / Zaklinacz Deszczu
buhahahahahaahaha
10 lat wzrostów przed nami kolego.
Don Kenobi / 83.5.230.* / 2009-04-24 21:24
Robią po prostu dystrybucję, bo sytuacja jest coraz gorsza i tylko takie głupie rajdy z zaskoczenia, po coraz gorszych danych z gospodarki, na bazie beznadziejnie naciąganych powodów, że strata mniejsza niż celowo zaniżone prognozy (jakby tej straty nie było i każdy myśli,że to zysk), albo spada, ale wolniej, albo jakiś wskaźnik, po mocnym spadku do poziomu najgorszego do kilkudziesięciu lat poprawił się niezauważalnie, kiedy jednocześnie pięć innych spadło, bo chcą rozprowadzić straty banków po rynku.
styropian / 2009-04-24 21:20 / Tysiącznik na forum
Ale widzisz drogi kolego. Giełdy dyskontują przyszłość. Wystarczy cień nadziei, że będzie lepiej, a już indeksy rosną. Teraz notowaniom może zaszkodzić jedynie pogłębienie kryzysu w skali, która nie została uwzględniona przez inwestorów. Chociaż ja nie ukrywam, jestem zdania, że troszku pobuja - hossa to nie pionowa kreska w górę.
JB / 2009-04-24 21:59
No i niedługo naiwna nadzieja zderzy się z brutalną rzeczywistością.
Longterm / 2009-04-24 21:24 / Mostek Zwyciężymy!
styropian Ty to po prostu zawsze krytykujesz nie to co mam do powiedzenia a mnie samego:) jak pisałem żeby kupować to na mnie plułeś...jak piszę że to już koniec wzrostów też plujesz...
boa / 213.238.124.* / 2009-04-24 21:26
O końcu wzrostów piszesz od trzech tygodni !
Don Kenobi / 83.5.230.* / 2009-04-24 22:59
Ale co to są za wzrosty? To jakaś szarpanina grubych, na tym samym poziomie, którzy wykorzystując złe nastroje na rynku, naciągają interpretacje niektórych danych, bo na nic lepszego ich niestety nie stać, bo większość danych jest coraz gorsza, dla wyciskania drobnicy z krótkich pozycji.
JB / 2009-04-24 22:01
A co to są 3 tygodnie?
Jak ktos się bawi w DT to wieki, jak w longterm to chwila.
Longterm / 2009-04-24 21:34 / Mostek Zwyciężymy!
daj 10 osobom w małej wsi po 10 tyś zł i też zobaczysz wzrost cen wódki;) ale jak się kasa skończy...
boa / 213.238.124.* / 2009-04-24 21:51
Znajdzie się dwóch rozgarniętych co przejmą całą kasę.
Reszta zostanie alkoholikami i będzie na nich robić do
końca swego żywota.
Beesssior / 83.30.233.* / 2009-04-24 21:23
Jeżeli dyskontują przyszłość styropianie to muszą spaść jeszcze jakieś 50 %.
Przyszłość jest bardzo nisko.
max303 / 2009-04-24 21:25 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
tyle nie spadną ,ale 30-40% możliwe
Longterm / 2009-04-24 21:16 / Mostek Zwyciężymy!
ps: a amtorzy w USA nie moga po prostu przebić 868 bo żaden technik nie jest na tyle głupi żeby im nie oddać:)
max303 / 2009-04-24 21:18 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
ten poziom już przebili ,ale 875 powinno ich zatrzymać
warren buffet / 2009-04-24 21:14 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu

2009-04-24 20:46:52 | a.migo2 [ Bywalec forum ]
jarosław moze ty łorren jestes)))))))))


toś wać pan przegiął. na stróżówce bedziesz kartony za kare nosił. mietek szlaban do obsługi dostanie
tomtay / 2009-04-24 21:17 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
a Mieci też se zaklepał etat u Ciebie? :))
amigo2 / 2009-04-24 21:37
-;)))))))))))oj wybacz łorrenie
max303 / 2009-04-24 21:09 / Pogromca naganiaczy i malkontentów
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO Raport bieżący nr 39 / 2009
Data sporządzenia: 2009-04-24
PETROLINVEST S.A.
reść raportu:
Zarząd spółki PETROLINVEST S.A. z siedzibą w Gdyni ("Spółka"), informuje, że Spółka w dniu dzisiejszym otrzymała od akcjonariusza Spółki – NIHONSWI AG z siedzibą w Hergiswil w Szwajcarii ("Nihonswi") zawiadomienie o transakcji nabycia 526.220 akcji Spółki, mającej miejsce w dniu 20 kwietnia 2009 roku ("Nabycie").

Zgodnie z otrzymanym zawiadomieniem:
- przed Nabyciem Nihonswi posiadało 830.028 akcji Spółki, które stanowiły 6,85% kapitału zakładowego i uprawniały do wykonania 6,85% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki;
- w wyniku Nabycia Nihonswi posiada 1.356.248 akcji Spółki, które stanowią 11,20% kapitału zakładowego i uprawniają do wykonania 11,20% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki


ładnie,ładnie(:-))


no i ta ropa (:-)))))))))))))

http://stooq.pl/q/?s=cl.f
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy