Forum Polityka, aktualnościŚwiat

UE zapowiada łagodzenie skutków wysokich cen ropy

UE zapowiada łagodzenie skutków wysokich cen ropy

Wyświetlaj:
cobithree / 2008-06-21 10:50
...wyrazili NIEPOKÓJ i...zgodzili się na ROZWAŻENIE....
dwa kluczowe słówka;|
Czarna Chmura. / 83.9.157.* / 2008-07-07 13:49
z tego plynie jeden wniosek: podatki musza byc wysokie, bo to jest dla naszego dobra.
pisior / 83.26.27.* / 2008-06-21 10:40
bando idiotow
absurd / 83.143.213.* / 2008-06-20 19:56
typowo biurokratyczne myslenie w biurokracji interesie

ale .. jak juz pisałem wczesniej .. taki urok UE

najprostrze, najefektywniejsze, najsensowniejsze , rozwiazania .. z ekonomicznego .. ale tez i społecznego .. punktu widzenia .. nigdy nie przyjdą eurokratom do głowy

wszystkie .. ale to absolutnie wszystkie pomysłu eurokratów .. polegaja .. na redystrybucji

czyli to co normalnie powinno byc wyjątkiem .. w praktyce eurokratyzmu jest regułą

zdaję sobie sprawę .. z tego .. ze fanom eurokratów .. moje komentaze się nie podobaja

ba .. w swoich mniemaniach .. dostrzegaja tylko to ze nielubie UE

no cóz .. kazdy widzi tylko to .. do czego jest zdolny .. albo .. ocenia według siebie

ostatnim .. takim .. moim adwerszrzem (słowo adwersarz uzyte na wyrost) jest man13

nie dośc że nie jest w stanie podjąc merytorycznej dyskusji .. ale nawet te jego ataki ad personam .. sa zenujaco niskiego poziomu

man13 .. ja nie ublizam tobie w swoich komentarzach .. nie ponizam sie do .. ataków na twoja osobe ..

ba nie zauwazam twopich wpisów .. nie poemizuje .. bo nie ma z czym ..a na niemądre zaczepki nie warto reagowac

poza tym wpisem .. i jeszcze jednym .. w którym współczuje tobie .. nie odniosłem się do twojej osoby

tyle w tym temacie

Najnowsze wpisy