Forum Forum inwestycyjneFundusze

union investment co myslicie

union investment co myslicie

krzysiek29 / 2007-09-15 15:52
niby takie dobre towarzystwo i niezle produkty a wyniki takie sobie. w wyniku spadkow leca tez niezle a przy wzrostach sa daleko w tyl prosze o wasze zdanie
Wyświetlaj:
cortez / 2007-09-15 20:11 / Bywalec forum
Ja o Union Investment mam jak najbardziej pozytywną opinię i zaufanie. Mam kilka sprawdzonych produktów, z których jestem zadowolony. Wszelkie inwestycje w fundusze uniona traktuję długoterminowo i w takiej perspektywie sprawdzają się najlepiej. Jest to dobre TFI, rozwijające się i dopasowujące do potrzeb klientów, a zarządzający są jednymi z lepszych, wielokrotnie nagradzanymi.

ale im posłodziłem:) Union powinien mi teraz obniżyc stawki za zarządzanie:)
Idyll / 2007-09-15 20:20 / Bywalec forum
Osobiście doceniam ich za to, że wszytskie fundusze są zorganizowane w taki sposób, ż są ulokowane pod parasolem! Takie UniFundusze to teraz ponad 16 różnych subfunduszy! Chyba żadne inne TFI nie daje takiego wyboru? Choć nie ukrywam, że inne parasole mają subfundusze będące szczególnie interesującymi. Mi np. spodobal się pomysl ING na wprowadzenie funduszu sektorowego - rynku finansów! SEB z kolei zawsze plasował się w czołówce jeśli chodzi o funudsze zrównoważone. Ciekawe też jak wypadną subfundusze Noble?
cortez / 2007-09-15 21:52 / Bywalec forum
Union rzeczywiście ma jeden z najszerszych parasoli, bo np. ING mam taki mikroparasol.
Idyll / 2007-09-15 20:11 / Bywalec forum
Inwestuję w UniFundusze, i uważam, że ta inwestycja dobrze się sprawdza jako skladnik portfela. Nie należą do czołówki jeśli chodzi o krótkookresową stopę zwrotu, ale dlugookresowo to już sprawa wygląda dużo lepiej. Np. UniKorona Akcje przez ostatnie dziesieć lat dała średniorocznie około 35% - świetny wynik. Ciekawe tylko jak to wszytsko będzie wyglądało w przyszłości?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy