Forum Forum inwestycyjneFundusze

Nowa kampania Union Investment

Nowa kampania Union Investment

krejzus / 83.16.221.* / 2007-05-14 20:44
Witajcie. Powoli Union Investment zaczyna swoją kampanie reklamową. Co o niej myślicie ? W końcu 1 miliona się nie kradnie - można go zarobić ;) Jakie macie opinie nt. samej kampanii, haseł reklamowych itp. Mi tam osobiście się całkiem podoba. Nie narzuca się a informuje.
Wyświetlaj:
martek / 85.214.63.* / 2007-05-15 00:20
hasło mają całkiem niezłe to im trzeba przyznać, ale spotów ani zadnych reklam nie widziałam więc nie mogę powiedziec nic więcej, a widział ktoś już gdzies reklamy?? bo chyba jakoś rzadko się pojawiają...jakies ciekawe pomysy chociaz mieli?
anaika / 195.22.117.* / 2007-05-17 03:10
Noostatnio wreszcie fundusze pomyślały o ludziach i biorą się za marketing jakiś, bo cicho było, ale jak będzie dobry marketing, to i dobra konkurencja, a wtedy może ich koszty trochę stanieją :) miejmy nadzieję
konrad-gustaw / 87.230.18.* / 2007-05-17 03:13
przecież koszty w towarzystwach funduszy i tak są już dosyć niskie, pamiętajmy, że TFI to nie organizacje charytatywne i też muszą się z czegoś utzymywać, żeby mogły pomnażać nasze pieniądze, UI i tak nie ma jeszcze największych kosztów, podobnie AIG, DWS czy ING albo LeggMason, a dzięki funduszom parasolowym, które udostępniają udaj się znacznie zaoszczędzić na kosztach podatków od oszczędności
gippo / 84.205.196.* / 2007-05-17 20:38
UI na przełomie czerwca i lipca planuje także stworzyć parasol.. przy czym w ich parasolu będą subfundusze złożone z innych funduszy innych tfi. więc pod parasolem oprócz funduszy UI będą także inne :)
marketing w tym przypadku jest raczej potrzebny. bo jest sporo funduszy, a kilka z nich się w ogóle nie reklamuje np. legg mason.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy