Forum Forum ubezpieczeńSamochodowe

urzednik zatrzymal moje oc..

urzednik zatrzymal moje oc..

rockyb / 79.185.10.* / 2010-05-14 18:25
witam, pojawil sie pewien problem - odbieralem dowod rejestracyjny, a jak wiadomo potrzebny jest do tego dowod tymczasowy, osobisty i ubezpieczenie OC. niestety wyszlo tak, ze musialem jakies tam grosze doplacic, a po powrocie pani ktora zabrala moje dokumenty gdzies sobie poszla i kazala mnie obsluzyc koledze, ktory wydal mi karte pojazdu i dowod rejestracyjny. Niestety w domu sie zorientowalem, ze nie odebralem ubezpieczenia OC - i to pojawil sie problem bo urzad juz byl zamkniety. I teraz pojawia sie pytanie czy moge wystapic o nowe zaswiadczenie o ubezpieczeniu, czy pojsc do urzedu z szansa ze takie ubezpieczenie zatrzymali?
Wyświetlaj:
marek.m / 79.191.76.* / 2010-05-30 15:55
zgodnie z prawem nie musisz obecnie posiadac przy sobie polisy ubezpieczenia OC pojazdu, jest tak mniej więcej od listopada.
Poza tym, zawsze możesz wystąpic do swojej firmy ubezpieczeniowej o wydanie duplikatu, bo polisę zgubiłeś. Duplikat jest bezpłatny.
avivacu / 2010-05-31 13:20
W tej chwili avivaCU prowadzi konkurs można wygrać gwarantowane 5% zniżki na OC i AC oraz inne super nagrody: laptopa, nawigację i inne!
Serdecznie zapraszamy wszystkich na stronę wybory avivapl
Aby otrzymać zniżkę na OC i AC wystarczy tylko zagłosować na najgorszy typ kierowcy.

Najnowsze wpisy