Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Utworzą partię "frankowiczów"? Celem dopilnowanie obietnic Dudy

Utworzą partię "frankowiczów"? Celem dopilnowanie obietnic Dudy

Wyświetlaj:
Henryk5555 / 79.186.184.* / 2015-06-07 17:12
tak tak frankowicze ! pameitam jak bralem w zl kredyt to sie ze mnie smiali bo mowil zem frajer. Ale za to ja wim ile place i ile bede placil. i ktos mi powie ze ci ludzie nie wiedzieli ze frank moze zmienic kurs bo padne ze smiechu banda frajerow !
Get / 188.146.76.* / 2015-06-07 17:24
Frajer to Ty!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Andrzej 23 / 46.112.121.* / 2015-06-07 17:06
Popierami przyłaczam się.
gg736 / 109.233.93.* / 2015-06-07 17:04
Jak frank był tani i ratki niskie to nikt nie protestował i nikt nie martwił się o tych co mają kredyt w złotówkach i płacą duże raty a teraz frankowicze wielce pokrzywdzeni.Trzeba było brać w złotówkach a nie kombinować żeby było taniej.
Chytry dwa razy traci:)
xena555 / 79.188.177.* / 2015-06-07 18:23
Jak ci powyższą stopy to ty bedziesz plakal a ja mam franki i nie placze bo place mniej niz inni zlotowkowicze
m54 / 79.186.87.* / 2015-06-07 17:03
Stowarzyszenie Obrony Poszkodowanych przez Banki Pro Futuris-buahaha lepiej niech zaloża stowarzyszenie poszkodowanych z powodu braku mózgu alb pokrzywdzonych przez ich starych
inocenty / 83.4.41.* / 2015-06-07 16:58
Baranów nie sieją jest ich wielu w Polsce. A kto to w Polsce zarabia we Frankach ??? Jak sobie wzięli to niech się teraz martwią. Ja wziąłem kredyt w złotówkach i płaciłem jak za zboże i nikt się nad mną nie litował . Duda nie im spłaci z pensji prezydenckiej !!!!
dthh / 31.61.138.* / 2015-06-07 17:02
Zgadzam się
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ktos407 / 89.77.17.* / 2015-06-07 16:55
Ludzie jak nie macie pojęcia o ekonomii,to dajcie sobie luzu..
Każda transakcja walutowa wiąże się z ryzykiem. Frank równie dobrze może kosztować 1,50PLN co 7PLN. Trzeba było to uwzględnić.
Dodatkowo różnica w stopach procentowych, które dla CHF są niskie!!

Dodatkowo transakcje walutowe bez transakcji walutą a tylko różnicą kursową są obecne w całym świecie finansów a nie tylko, żeby "ograbić" biednych frankowców!

PS. co mają powiedzieć kredytobiorcy w EUR, USD, PLN(jak stopy procentowe w Polsce pójdą mocno do góry?).
pyra129 / 94.254.209.* / 2015-06-07 16:58
Chłopcze to ty chyba nie wiesz co piszesz ze nie wspomnę że masz pustkę w głowie, nie chodzi o farankowcow tylko o cały złodziejski system bankowy
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Gobi / 188.146.76.* / 2015-06-07 17:21
Racja. Banki i tak juz zarobiły na frankowiczach. Dziwie sie wpisom ze frankowicze chcieli tak to maja bo sa chytrzy itp. To sa ludzie i często niezamożni i trzeba i pomoc. Polacy sa zawistni i życzą bliźniemu złego. Co za naród okropny. Każdego mogło to spotkac. A banki to złodzieje i sa bogatsze od frankowiczow.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Bartek1978 / 94.254.133.* / 2015-06-07 16:53
"Analityk przyznaje, że przeprowadzenie tego może być trudne, bo przewalutowanie po kursie wzięcia kredytu w ogóle nie wchodzi w grę."

Oczywiście, że nie wchodzi w gre, bo wszystkie te kredyty zostały wypłacone w złotówkach i nikt po drodze żadnych franków na oczy nie widział. Chodzi tylko o to, żeby kredytobiorca oddał to co faktycznie pożyczył. Jakim cydem miałyby się tu pojawić czyjekolwiek straty???!!!

Skoro banki twierdzą, że nie zarabiają na sukcesywnym (od 8 lat) wzroście kursu franka, to niby jak mialyby stracic, gdyby teraz frank zaczął jakimś cudem tanieć? Albo gdyby kredyty zostały rozliczone zgodnie z kursem CHF z dnia ich wypłaty?

To się wszystko nie trzyma kupy. Tym bardziej jeśli weźmie się pod uwagę zmowy banków dotyczące manipulacją kursami walut. Nie dalej jak dwa tygodnie temu wykryto tego typu kartel kilku banków o zasięgu globalnym. Wystarczy wygooglować.

Na szczęście juz na jesieni koniec bankowego eldorado.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Bartek 1978 / 94.254.133.* / 2015-06-07 17:08
Swoją drogą ciekawym dowodem na to, że to wszystko był wałek, jest prosta obserwacja. Polska ma prawie żadną eymianę handlową ze Szwajcarią. Gdyby nagle, przed 2008 rokiem, banki zaczęły masowo skupywać z rynku międzynarodowego CHF, żeby go później wypłacać w formie kredytów, to zgodnie z prawem podaży i popytu kurs franka powinien znacznie pojsc do gory. A tymczasem, im więcej banki udzielały kredytów "frankowych", tym frank byl tanszy. Łączna wartość kredytow denominowanych do franka szeajcarskiego to ok 50 mld CHF. Kurs franka zaczął drastycznie rosnac dopiero gdy ludzie zaczeli splacac swoje kredyty w tej walucie. Wtedy dopiero pojawilo sie faktyczne zapotrzebowanie w Polsce na te walute, ktore tak bardzo wywindowalo jej cene.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
TaltosPoland / 88.156.133.* / 2015-06-07 16:59
A wyjeżdżając na wakacje i przelewając sobie pieniądze z konta w PLN na EUR czy inne widzisz jakąś walutę? Czy płacąc kartą widzisz PLN-y które wydajesz? Na jesieni będzie koniec lata bo nawet zmiana rządu nie może w praworządnym Państwie ingerować w umowy zawarte między przedsiębiorcą a konsumentem. Gdyby tak było to mam nadzieję że 100% zachodniego kapitału najzwyczajniej w świecie spier...li z tego kraju i zrównamy się poziomem z Somalią.
Malarz555 / 88.199.233.* / 2015-06-07 16:52
Jak trzeba działać, to ludzie ze środowiska Dudy odwracają kota ogonem, że Duda nie obiecywał tylko proponował, wyrażał swoją opinię. Podczas kampanii to jest nie do przyjęcia, czyli sami potwierdzacie, że zrobił frankowiczów w bambuko.
Kredyt_złotówkowy / 86.63.87.* / 2015-06-07 16:50
Ciekawe czy Frankowicze też by tak płakali jakby frank spadł do 1.50 zł że " MY CHCEMY PŁACIĆ WIĘKSZE RATY " na pewno by się śmiali jeszcze bardziej z tych co brali kredyt w złotówkach i płacą więcej za spokój, i wyzywali od GŁUPICH .
bolo552 / 80.5.70.* / 2015-06-07 16:50
piotr kuczyński to kolejny kłamca,który opowiada i przewiduje katastrofę wyimaginowaną przez bankowców,którzy boją się o swoje dup...ska za ten najwięszy przekret. powiedz mi ekspercie czy poza kryminalnymi gangami jakaś instytucja,firma opiera prognozowanie zysków powstałych z przestępstwa? ty jako pożal sie boże "ekspert od ściemniania" powineś wiedziec ,że banki nie kupowały franków. to jasne dla ciebie "ekspercie"? jeśli nie to masz EQ poniżej 85 a więc kto jesteś? no? de...deb....debil! zgadłeś! banki musiały by pozyczyć w szwajcarii koło 40 miliardów franków. to taka ilość forsy,że gdyby faktycznie to miało miejsce to frank zdrożał by na tyle,że kredyt "frankowy" byłby nieopłacalny. i w tym jest tajemnica przestępstwa.A więc przyszłe zyski banki szacowały na podstawie założeń,że przestępstwo uda się na cacy. płaczecie o stratach? to powiedz mi expercie co by było gdyby frank spadł do np.1.8 pln? co byście wtedy gadali i pieprzyli ludziom? perfidia banków jest na maxa wyrobiona. spread to różnica w cenie franka który podobno kupujecie a jego sprzedaża.to złodziejstwo wyższego szczebla bo nic nie kupujecie i nic nie sprzedajecie a bierzecie od kredytobiorców spread. ty p****...ny expercie wiesz o tym doskonale i jeszcze straszycie ludzi,że wszyscy zapłaca za to. tak? banki swoje istnienie oparły na sukcesie przestępstwa? a więc mówicie...jeżeli nasze przestępstwo nie wypali to wy wszyscy zapłacicie za to... tych co to wymyśleli i takich jak ty to zutylizować wraz z tymi z rządu ,którzy maczali w tym palce i do teraz kłamia i wprowadzają w błąd opinię publiczna. nie wstd ci expercie? żeś sprzedajny judasz? i wy wszyscy,którzy dalej ogłupiacie cały naród podając mu kłamliwe informacje? banki już teraz zarobiły dość na tym przestępstwie i jeszcze chcą więcej.mówicie,że wzrosną opłaty jak przestepstwa nie bedzie dłuzej? ok! dopiero bedzie konkurencja pomiedzy wami. myślicie,że ludzie bedą jak cielęta dalej sterowani przez waszych "expertów" pokroju judasza i będą bez końca tolerowac wasze ciągle wzrastajace opłaty za wszystko? zapisałem co mówisz dzisiaj "expercie" i nie tylko ty. napluć wam w twarz ale i tak mówilibyscie,że deszczyk pada. skąd wyście się wzięli wogóle.wiecie co godność i wstd?pewnie pierwszy raz to słyszycie.nie okłamujcie więcej i nie podburzajcie przeciwko sobie narodu.może nadejdzie taki czas,że was dopadniemy i rozliczymy z tego przestępstwa.
steward / 78.28.6.* / 2015-06-07 16:48
w wielu normalnych europejskich krajach pogoniono banksterów (sądy unieważniły niezgodne z prawem umowy) a w bananowej polandii bankierzy korumpuja nie tylko polityków ale także sądy.
Szeldon / 178.42.230.* / 2015-06-07 16:46
Szanowny panie Kuczyński, już miał Pan szansę namawiac ludzi na kredyty w chf. Teraz Pan "subtelnie" lobbuje za bankami. Prosze powiedzieć jaka strata powstanie skoro nigdy nie było żadnych franków a tylko parametr przeliczeniowy.
Ludzie wzięli kredyty w złotówkach odniesione do franka. Dostali zlotówki. To czy uda się przeliczyć po kursie wzięcia nie zależy na szczęście ani od Pana ani od podobnych Panu "doradców" Gdy tylko sądy odważą się wreszcie zająć stanowisko w tej sprawie to - mam nadzieję - wyjdzie na jaw ten cały przekręt z frankami. Ale wtedy okaże się że spasione bankowe towarzystwo musi oddać pobrane nienależnie profity od udzielonych kredytów i wirtualnych zapisów w arkuszach....
ktos407 / 89.77.17.* / 2015-06-07 16:49
NFD , CFD i wiele innych "zapisów ksiegowych" funkcjonuje w dzisziejszych czasach.
Co do franka, może warto by uwzględnić różnicę w stopie procentowej?
Pozdrawiam
TaltosPoland / 88.156.133.* / 2015-06-07 16:43
BTW czy rozwiązanie wspierające jedną grupę będzie zgodne z KONSTYTUCJĄ? Co z równością obywateli wobec prawa? Kredyty były udzielane w kilku walutach i faworyzowanie jednej grupy widzi mi się jako mocno stojące w sprzeczności z podstawami państwa prawa
jan-49 / 87.204.175.* / 2015-06-07 16:41
prezydent duda to może sobie obiecywać chyba ze dopłaci ze swojej prywatnej kasy a co do splaty braliście we frankach to teraz plakac i placic czy myslycie ze spoleczenstwo będzie splacac za was?
Ed916 / 77.255.89.* / 2015-06-07 16:38
Q już mam dość tych debili co jeszcze może całkowite umorzenie kredytów bo po co spłacać QQQQQQ
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Szeldon / 178.42.230.* / 2015-06-07 16:58
Nikt nie chce niczyich pieniędzy. Nie rozumiesz że nie będzie żadnej straty? Przestań oglądac tylko słuszne media i czytać słuszne gazety to może zrozumiesz że to jest jeden wielki przewał...
m54 / 79.186.87.* / 2015-06-07 17:11
Nie rozumiesz że nie będzie żadnej straty? -i to jest wasz "poziom" umysłowy frankowcow was powinno się ubezwłasnowolnić napisz jeszcze że jak w ogole nie spłacicie to też nie będzie żadnej straty
dfgdgdf / 89.64.33.* / 2015-06-07 17:07
To kolejny Troll Kopaczówny, nadaje z komórki bo rozpowszechnia kłamstwa w internecie.

Najnowsze wpisy