Forum Forum finansoweKredyty

Uwaga na Eurobank !!!

Uwaga na Eurobank !!!

kibat / 212.76.33.* / 2006-04-10 15:28
Dzisiaj odebrałem raport o swojej osobie z Biura Informacji Kredytowej. Okazało się, że gdy kilka miesięcy temu starałem się o kredyt gotówkowy, pytałem tylko w kilku bankach o warunki, (nie podpisywałem żadnego wniosku kredytowego) to EUROBANK bez mojej wiedzy przesłał do BIK informacje, że złożyłem u nich wniosek o kredyt w kwocie 30000zł co jest nieprawdą gdyż tylko pytałem na jaki kredyt mogę liczyć. W efekcie złożyłem wniosek o kredyt w innym banku. Okazało się jednak, że dla innego banku nie jestem już wiarygodnym klientem gdyż kilka dni wcześniej EUROBANK odżucił mój wniosek o kredyt (KTÓREGO NIGDY NIE SKŁADAŁEM) lub, że próbuję zaciągnąć kolejny kredyt. W efekcie zostałem bez kredytu mimo, że nie mam żadnych zaległości kredytowych. Przestrzegam przed tym bankiem.
Wyświetlaj:

Mr.

nTTwkrnu / 91.240.118.* / 2023-01-30 07:01
1

Mr.

nTTwkrnu / 91.240.118.* / 2023-01-30 06:12
1

Mr.

nTTwkrnu / 91.240.118.* / 2023-01-30 04:27
1
myślący / 188.146.135.* / 2016-07-17 16:02
W dniu dzisiejszym, gdy piszę ten post, eurobank reklamuje „tani kredyt z kontem” na 10 tys. z całkowitą kwotą do spłaty 11901 zł. Gdy udacie się do oddziału banku otrzymacie nie kredyt lecz pożyczkę. Za pożyczkę trzeba zapłacić znacznie więcej. Dlatego zanim podpiszecie umowę przeczytajcie ją uważnie i poproście o harmonogram spłat. Po pomnożeniu ilości rat i raty ogółem będziecie wiedzieli ile eurobank zarabia na stałych klientach.
darek278 / 46.77.2.* / 2013-02-22 22:45
Ja nie tylko przestrzegam ale zdecydowanie odradzam korzystanie z usług EUROBANKU. W moim przypadku nie chodzi o szkody jakie poniosłem przez łobuzerskie metody stosowane przez ten bank,ale tylko dlatego że kredyt był niewielki to i konsekwencje niewielkie. Cztery miesiące temu zakończyłem przed terminem spłatę niewielkiego kredytu.Dwa lata temu, z powodu zamieszania spowodowanego zmianą miejsca zamieszkania i przeprowadzką doszło do przerwy w spłacaniu kredytu.Po prostu blankiety przelewów na kolejne raty leżały sobie spokojnie zakopane w którymś tam kartonie z dokumentami. Gdy zadzwonił do mnie przedstawiciel banku z pytaniem dlaczego nie spłacam kredytu, wyjaśniłem całą sytuację podałem nowy adres i natychmiast podjąłem spłaty zaległych i bieżących rat.Było oczywiste, że trzeba będzie zapłacić jakieś karne opłaty i odsetki, dlatego gdy po wpłaceniu ostatniej raty nie otrzymałem ani informacji i wezwania do wpłaty odsetek ani potwierdzenia spłaty kredytu zadzwoniłem do banku.Rozmowa była kosmicznie chamska i arogancka.Dowiedziałem się, że od kilkunastu miesięcy mam niedopłatę w wysokości czterdziestu paru zł.plus należne od tego karne odsetki i jakieś tam karne opłaty razem ponad trzysta zł.Na moje pytanie dlaczego nie powiadomiono mnie o zaległościach we właściwym czasie stwierdził, że wysłano powiadomienie na stary adres.Na moje oburzenie i stwierdzenie, że z niebywałą perfidią działają w celu wyduszenia od klienta jak największych kar i karnych odsetek, bo przecież mieli zarówno mój nowy adres jak i mój telefon stwierdził, że każdy musi pilnować i dbać o swoje interesy.
A więc dbajcie drodzy klienci o swoje interesy i omijajcie takie firmy jak EUROBANK bardzo bardzo szerokim łukiem.
.,. / 81.190.61.* / 2013-02-22 19:39
Wredne świnie !!!
Omijać ich szerokim łukiem !
odradzameurobank / 89.67.86.* / 2012-11-22 20:32
odradzameurobank.pl

Historia klienta dręczonego przez Euro Bank
bad574 / 178.36.111.* / 2012-10-18 09:43
Nigdy nie bierzcie kredytów w Eurobanku. Nawet tam nie wchodźcie!!! Mojego ojca wygięła pracownica tego banku na 14000. Słodko mu gadała, zakręciła ojca tak że ten wziął jej kredyt, który sama mu dała. Bank za nic to mając szybko załatwił sprawę sądową, nomem omen w drugiej części kraju, i komornika. Efekt jest taki że dziś ojciec jest bez grosza. Przestrzegam.
pracownik EB / 31.174.228.* / 2012-07-18 20:24
Do wszystkich pracujących w Euro Banku! Ponieważ system premiowania, stroje służbowe, brak podwyżek oraz NADAL nie zmienione stanowiska pracy (delfiny nie spełniają wymogów bhp....o czym centrala wie ale po co zmieniać jak można mydlić oczy że zmieni) spowodowały że pewna grupa ludzi zakłada związki zawodowe w tej pseudo super firmie(kapitał ludzki? firma przyjazna?, w którym miejscu???).
Mamy już przewodniczącego, zastępce oraz skarbnika, lokal i prawnika, statut ale potrzebujemy ludzi tajnych! którzy się zapiszą.
Nie będziemy podawać listy osób zapisanych do zwiazków do wiadomości centrali na św mikołaja, gdyż nie ma takiego obowiązku, każdy jest więc tajny i nie wie również kto z jego otoczenia będzie należał do związków, jedynymi osobami jawnymi będą te wymagane 3.
Co nam to da? Związki zawodowe w firmie, związek branżówy (należą do niego takie banki jak:pko, ing, city handlowy, bzwbk etc) czyli pomoc merytoryczną innych banków oraz wsparcie prawne oraz co najważniejsze Societe generale nie mając innych banków działających w ramach projektu EuroBank w europie będzie musialo uznać nas za związek międzynarodowy i to związku będzie musiało się pytać o zgodę na wprowadzenie zmian dot kwestii eurobanku.
Wierzę że ludzie pracujący w tej firmie, którzy chcą coś zmienić, poprawić jakoś pracy, mieć możliwość kształtowania tej firmy i mają jaja i się nie boją są! Z mojej strony zrobię wszystko by założyć w/w związki zawodowe, patrzcie bacznie na wasze skrzynki i czekajcie na maila do "wszyscy" ale potrzebuje WAS ludzie!!! Podaję maila związkowego:
zz_eurobank@interia.pl

koniec z takim podejściem do nas jako pracowników i koniec wykorzystywania klientów!!!
Pozdrawiam Was bardzo mocno i liczę na WAS!
Region Południowy
Były / 83.13.135.* / 2012-09-18 11:22
Napiszcie do PIPU co dokładnie jest niezgodne z zapisami o pracy przy stanowiskach wyposażonych w monitory ekranowe. Swojego czasu takie zgłoszenie poszło i dzięki temu m in. wymieniono wszystkie hokery na normalne regulowane krzesła. Jak macie nadal rzeczy niezgodne z tymi zapisami to zgłaszajcie. Każde zgłoszenie w PIPIE podpisać trzeba imieniem i nazwiskiem oraz podać adres do korespondencji, jednak instytucja ta NIKOMU nigdy nie może tych danych udostępniać. Zgłoszenia można wysyłać nawet mailem, bądź tez przez formularz kontaktowy na stronie. Po przeprowadzonej kontroli, centrala firmy dostaje wyznaczony termin do którego musi wyeliminować wszelkie nieprawidłowości. Zazwyczaj też idzie za tym jakaś kara finansowa. Pamiętajcie: MACIE PRAWO WYMAGAĆ I EGZEKWOWAĆ OD PRACODAWCY ZACHOWANIA PODSTAWOWYCH NORM PRACY UJĘTYCH W PRZEPISACH!
robak759 / 188.123.221.* / 2012-05-26 12:05
widze tu stare wypowiedzi to cos na świeżo mam kredyt w EUROBANKU i świetnie sie spolpracuje z nimi miałem problem z spłata spuzniałem sie 2miesiace i przyjechali do domu i zaproponowali zmniejszenie raty o połowe zostało mi jeszcze 600zł do spłacenia z 4.800zł i bezpier:)
mario811 / 46.112.155.* / 2012-08-27 11:34
TO może masz w innym banku ja spłacam już 5 lat teraz mam małe problemy finansowe i nie stać mnie na tak wysokie raty. składałem wniosek o restrukturyzacje dwa razy i za każdym razem zostaje odrzucony. Spłaciłem już 90000 tyś zostało 22000 i zero pomocy ze strony banku. Prawda jest taka że jak wydzwaniają do ludzi z propozycją kredytu to są bardzo mili i pomocni ale jak masz problemy i prosisz ich o pomoc to żywcem skórę by z ludzi zdarli. Ja wiem jedno więcej kredytu w tym banku nie wezmę.
mario811 / 46.112.155.* / 2012-08-27 11:34
TO może masz w innym banku ja spłacam już 5 lat teraz mam małe problemy finansowe i nie stać mnie na tak wysokie raty. składałem wniosek o restrukturyzacje dwa razy i za każdym razem zostaje odrzucony. Spłaciłem już 90000 tyś zostało 22000 i zero pomocy ze strony banku. Prawda jest taka że jak wydzwaniają do ludzi z propozycją kredytu to są bardzo mili i pomocni ale jak masz problemy i prosisz ich o pomoc to żywcem skórę by z ludzi zdarli. Ja wiem jedno więcej kredytu w tym banku nie wezmę.
do robak759 / 94.42.241.* / 2012-05-26 13:59
ta... a ile za wizytę domową kozaku wzięli, bo o tym nie wspominasz?
600 z 4800? to na ile lat wkopałeś swoją rodzinę?
magda910 / 194.54.191.* / 2012-05-10 18:39
Wykasowali dokument, twierdzą, że ja takiego nie podpisywałam, a ja mam w domu kopię (chodzi o dyspozycję na wypadek śmierci). Do bani z takimi pracownikami. Trzeba uciekać stamtąd!!!!!
Krakus329 / 91.150.197.* / 2012-05-17 18:18
Jak sie ma głowe na karku to sie w takich sytuacjach czlowiek nie znajduje . ja jestem klientem EB juz od kilku lat bralem hipoteke gotówke ... i zawsze elegancko i bez jaj . A umowy to ja czytam baaaardzo dokladnie i negocjuje kazdy punkt który mi sie nie podoba ... ludzie troszke zachodu jak nie wiecie co tam pisze albo nie roumiecie do dusigrosze wydajcie 200 na porade i bedziecie wiedzieli . Nie zawsze Wasze google Wam pomoze ogólnie jak ktos ma iloraz inteligancji wiekszy od slonia i umie z tego zrobic pozytek to nigdzie sie nie da w H zrobic , pozdrawiam kumatych a Tych co to zawsze sa oszukani zycze powodzenia i wezcie sie za siebie ...
darek278 / 46.77.2.* / 2013-02-22 18:54
Jak się ma głowę na karku to się nie bierze kredytu w takich firmach jak eurobank szanowny panie, jak przypuszczam agencie a nie kliencie eurobanku a właśnie google pomoże właściwie ocenić wypowiedzi takich "klientów" eurobanku,co to mają głowę na karku, jak np. Krakus329
N. / 94.231.228.* / 2012-07-05 22:55
Taaa jasne, negocjujesz każdy punkt, buahahaha. Pracowałem tam i nawet gdybyś sobie chciał negocjować ten każdy punkt i w drodze negocjacji padł na podłogę i bił pięściami to nic nie wynegocjujesz bo umowy drukują się z szablonu, również hipoteczne :-)
Magda1981 / 80.50.231.* / 2012-04-30 13:21
Osobiście uważam, że to najgorszy bank z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia (prywatnie i służbowo). Kosmicznie drogie kredyty - wysokie oprocentowanie, prowizje, opłaty i ubezpieczenie, które płacisz nie wiadomo za co gdyż nawet jak powinie Ci się noga nie odłożą Ci spłat rat kredytu nawet na 2 miesiące. A nie daj Boże nie zapłaci się w terminie to stają się prawdziwym wrzodem na dupie dzwoniąc tysiąc razy dziennie. Spłacam już ponad rok kredyt na 25 tys i nawet nie zaczęłam jeszcze spłacać kapitału....Jeżeli chodzi o kredyty - stanowczo odradzam.
zenon166 / 178.37.53.* / 2012-11-02 13:22
oprocentowanie wskali roku ponad 36% to poprostu jest lichwa,takie banki powinni zamykać.ja mam problem z bankiem bo pani w ajencji zapomniała przybić pieczątkę na umowie zgłosiłem się do oddziału a tam okazuje że ta sprawa jest do załatwienia po opłaceniu 50zł zostanie mi wydany duplikat za błąd pełnomocnika banku ja muszę ponosić koszty gdzie prowizja iubezpieczenie kredytu 20000zł wynosi popnad 4600zł.to jest już nie lichwa ale złodziejstwo i wykorzystywanie sytuacji. Dlatego nikomu a nawet największemu wrogowi nie poleciłbym EUROBANKU
EUROBANKU
windykator / 94.42.45.* / 2012-04-25 11:56
Dla gościa Oli !!!
Chronić ojców dzieci rola
zgodnie z nią więc robi OLA !
W sidła wpadła Oli mama
dzięki Oli nie jest sama
Trudna jest dla Oli rada
mama wpadła w sidła " GADA ! "
który gdy się już " podłączy "
każdą krople krwi wysączy
Z Eurobankiem się ( Nie GADA ! )
on uczciwych w locie zjada
Puści boso i bez gaci
Tego ! - co mu wczas nie wpłaci !
Nie licz Olu na nagrania
one są do kasowania
kiedy wspomnisz choć o karze
wszystko z taśmy się wymaże
Wszystkich mam i ojców dzieci
omijajcie Gadów sieci
Eurobank to nie Janosik
nie dla biednych jego trzosik

Pani Olu. Nie rozmawiać z łobuzami !!! . Jeśli idzie o płatności Pani mamy , odsyłam do mojego wątku z dnia 15.07.2011 i 19.09.2011 (kilknąć poniżej - na dział odwiedzane wątki ).
Naliczenia za monity pomijając ich astronomiczną wysokość - list 20 zł, telefon 25 zł itp.) na co Pani mama wyraziła zgodę składając podpis nie do końca mają podstawę prawną .
Proszę zajrzeć do Wikipedii i zobaczyć co to jest monit i jaką rolę ma spełniać . To raz . Druga sprawa to Bank by powoływać się na to że coś monitował i poniósł koszta to musi mieć tak jak wszyscy dowód w postaci potwierdzenie Pani mamy że go otrzymała . Uczciwy Bank naliczył by odsetki doliczył ostatecznie koszta obsługi ( czas ) i koniec . Nie ten Bank i wiele innych . Dziś Banki dzięki Panu Bieleckiemu zarabiają krocie pieniędzy na szantażowaniu uczciwych ludzi wpisem do BIK i uczynienie tym samym ogromnego problemu życiowego .
BIK-u nie interesuje to czy wpis jest zgodny z prawdą . Jeśli nie , to Pani " psi obowiązek " sądzić się i dochodzić swoich praw bywa czasami że nie ma już od kogo . Wpis jest nadal .
" O tempora o mores !!! . Polska to dziki kraj !!!!

***z innego forum o eurobanku***
windykator / 94.42.47.* / 2012-04-17 14:38
http://platine.pl/maciej-kaczmarski-milioner-ktory-dorobil-sie-na-dlugach-0-1059689.html

Bóg wszystkich windykatorów!
konsument / 94.42.9.* / 2012-04-16 19:38
Inwazja szczurów w centrum Wrocławia. Hordy gryzoni osiedliły się w jednym z parków w centrum miasta i straszą jego mieszkańców. Żeby nie przestraszyły kibiców, którzy zjadą się na Euro do miasta z początkiem czerwca, trzeba je wytępić. Ma to potrwać kilka tygodni.

http://www.tvn24.pl/-1,1741670,0,1,szczury-pasa-sie-w-centrum-wroclawia,wiadomosc.html

czy to może nowe hordy windykatorów wylazły po szkoleniu?
zigzag / 88.156.86.* / 2012-08-30 11:58
z tymi szczurami to lekka przesada... to też są ludzie! poza tym masz nieco zacofane informacje windykacja tam jest od praktycznie roku rozmową na zasadzie ,,proszę wpłacić" ...
do początku nowsze
1 2 3 4 5 +25

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: