Forum Forum podatkoweInne

Używane samochody bez akcyzy

Używane samochody bez akcyzy

kokosz / .* / 2005-08-25 09:49
Komentarze do wiadomości: Używane samochody bez akcyzy.
Wyświetlaj:
wiechs / 83.26.183.* / 2005-11-14 00:22
Rozpacz ogarnia gdy się na te machinacje podatkowe patrzy. Mnie osobiście Państwo raczej przeszkadza niż pomaga. Pazerność przekracza granice rozsądku. Skończy się to tak jak z komuną, gdzie Państwo "dbało" o potrzeby obywatela od kołyski po grób aż zgasło. Dzień "wolności podatkowej" przypada średnio w połowie roku .
Co to znaczy ?
Kupując samochód - drugi kupujesz komuś .
Tankując- drugi bak a może drugi i trzeci tankujesz komuś.
Kupujesz bochenek chleba - drugi kupujesz komuś.
Zgadnij kto to jest ten ktoś?
maluch 126p / .* / 2005-08-26 18:27
i tak nadal będzie to banda wyzyskiwaczy
ściema / .* / 2005-08-25 15:49
Kolejna zagrywka schodzącego rządu pod publikę. My powiemy że będzie pieknie a niech następni rozliczają się z naszych obietnic. Sami nie chcieli nic ruszyć i kombinowali jak mogli przez 4 lata a teraz niby ma być pieknie. Banda SLD'wskich cwaniaków.
dera / .* / 2005-09-21 22:27
Tylko, że cztery lata temu było podobnie. AWSowcy zostawili 90 mld złotych deficytu, a świnie też podkładali. Zresztą gorszego rządu jak Awsu nigdy w historii nie było, a dzisiaj znowu dorwą się do władzy.
Klops / .* / 2005-08-25 12:03
Nawet wiem jaki obniżą Vat, ale podniosą opłaty środowiskowe tzn. że im starszy samochód tym większa kwota opłat. Będą dzięki temu stymulować sprzedaż nowych aut jeśli dołożą do tego korzystną formę amortyzacji to jest jakaś nadzieja. Ale nie wiem czy stać ich będzie na tak odważny krok.
~mag / .* / 2005-08-25 13:00
A dlaczego rzad ma stymulowac kupowanie czegokolwiek?
kokosz / .* / 2005-08-25 09:49
Proszę się nie martwić!!!Zlikwidują akcyzę -to wymyślą inną "opłatę".Proszę nie wątpić w fantazję ministerstwa!!

Najnowsze wpisy