Forum Polityka, aktualnościŚwiat

W Grecji trwa referendum

W Grecji trwa referendum

Money.pl / 2015-07-05 11:42
Komentarze do wiadomości: W Grecji trwa referendum.
Wyświetlaj:
Piniol / 77.255.77.* / 2015-07-06 01:07
Branie kasy było dobre dla greków ale oddawanie już upokarzające.
Grecy to tacy menele Unii, zupełnie jak Romowie w Polsce.
Zapłacą z 1000 drachm za euro to nie będzie im już tak wesoło.
Hjopo / 79.184.158.* / 2015-07-06 00:54
Brawo Grecy, jesteście wolni. Oby to był początek końca, tego wozu drabiniastego.
kazimierz2 / 78.131.198.* / 2015-07-06 00:50
Grecy chcę uruchomić nowy program pomocy w ciągu 2 dni. Wydaje mi się to mało realne -za "bliższe prawdy" uważałbym 2 tygodnie, jeżeli nie miesiące. W ciągu 2 dni może im się udać ponowne uruchomienie "kroplówki" EBC -ale chyba nic więcej.
jan___ / 89.78.252.* / 2015-07-06 00:45
Grecja, Grecy zachowali sie swietnie, dokladnie tak jak zachowuje sie kazdy duzy dluznik i maja racje, jak pozyczysz 100eur (400pln) to masz po prostu przeje......e!!!! doslownie, moga Cie scigac Europejskim Nakazem Areztowania (zwlaszcza polskie sady i banki tak robia) i zniszczyc i ograbic do waleta... jednak jak pozyczysz 100mln eur lub wiecej... to wierzyciele rpzychodza do Ciebie negocjowac co mozna zrobic by poprawic twoja sytuacje by byly szanse na zwrot i czasami nawet pozycza Ci wiecej (co stawia Cie znowu w coraz lepszej sytuacji). Wiec nei ma co byc na Grekow zlym a nalezy sie uczyc jak dawac sobie rade w dzisiejszych czasach!!!!!
Janek866 / 87.119.18.* / 2015-07-06 00:39
Hej, lichwiarze dużego i małego kalibru! I co, zatkało kakao. Grecy was wy..dy…mali. A tyle dewiz wpompowało się w ten kraj … o jakże starej demokracji. A pieniążków się nie odzyska. Oj waj, waj. A spodziewaliście się TAAAAAKICH profitów. Czas na wnioski: złodzieja można oszukać!
etgeg / 5.172.247.* / 2015-07-06 00:27
Brawo Grecy!!!! Popieram też bym tak zagłosował!!!!
Nastos... / 77.58.156.* / 2015-07-06 00:26
Od dzisiaj jestem dumnym Grekiem ! Brawo Grecja, precz z niemiecko-zydowsko kolonializacja.
Ewaa77 / 89.67.206.* / 2015-07-06 00:13
Aaa... czyli jak się nie ma na szynkę, to można zaciągać kredyty, po to, żeby móc sobie godnie żyć, ale jak bank chce spłaty, to powiedzieć, że ugryźcie się w nos, bo ja nic nie będę spłacać, bo mi się mój poziom życia podoba i wcale nie zamierzam zaciskać pasa i dawajcie mi kasę dalej bo suchego chleba wpierniczać nie będę, bo wolę z szynką. Super po prostu. Szkoda, że tak to działa gdy dłużnikiem jest państwo a nie szary obywatel.
eugeniusz1000 / 185.87.136.* / 2015-07-06 00:22
..wieprzowiny nie jadam , odkladam !
Wojmir / 5.174.129.* / 2015-07-06 00:10
Jak nie chcą pomocy to niech sobie radzą sami.
Edward123 / 89.65.207.* / 2015-07-06 00:05
CO ma do tego frank ! To czysta spekulacja ! Chyba kosztem frankowiczów mafia chce naprawić zło z Grecji !
MMANIEK560 / 37.152.18.* / 2015-07-05 23:58
Wlasnie wrocilem z urlopu w grecji. nie widać wcale kryzysu, ludzie nie myslą nawet o tym. Zyje się im lepiej niż w Polsce gdzie ponoc nie ma kryzysu!!! a w Polsce kryzys jest i to większy!!! tylko wszystko jest tuszowane!!!!
rYSIEK217 / 37.152.18.* / 2015-07-05 23:47
CZEMU MEDIA KŁAMIĄ??? PRZECIEZ GREKĄ MIMO KRYZYSU ZYJE SIE ZNACZNIE LEPIEJ NIZ POLAKOWI!!!! MA 14 I CZASEM 15STĄ PENSJE!!! MASE ULG I DODATKÓW!!!! A BOGACI POLACY MOGĄ TYLKO POMARZYC!!! TO NA POLAKOW NAKLADA SIE OPLATY KLIMATYCZNE, OPLATY OD DESZCZU, FOTORADARU, PODATKI.... WSZYSTKO PO TO BY WYDOIC Z NAS WSZYSTKO!!!!! WPUSCILISMY ZACHODNIE HIPERMARKETY KTORE WYCIAGNELY OD NAS KASE!!! SPRZEDALISMY WSZYSTKIE FIRMY!!! CZY NIEMCY SPRZEDAJA SWOJE FIRMY??? CZY MYSLICIE ZE JAKISZ SZEJK JEST W STANIE KUPIC FABRYKE SAMOCHODOWĄ OD NIEMIEC????? ALBO POSTAWIĆ W MIESCIE NA GŁÓWNEJ ULICY MARKET CZY BIEDRONKE???????? NIE!!! TO POLSKI ZŁODZIEJSKI I ŻYDOWSKI RZAD SPRZEDAL POLSKE!!!!!
Chichot dona / 164.126.178.* / 2015-07-05 23:38
Grecy rżną głupa i głupa zrobili i dale robią z UE i Eurolandu oraz innych tzw. światowych instytucji. Ba chichoczą sobie z tzw, światowego ładu i ustalonych norm. I co na zrobicie? Pytają.
Oświadczamy nie, i co nam zrobicie? Nie chcemy waszych warunków i waszej pomocy na waszych warunkach. Mówimy NIE. I co nam zrobicie wy stare europejskie p*******, stare europejskie pryki, p******** w swoje europejskie fotele. Co nam zrobicie? Żądamy abyście dalej nas utrzymywali ale nie na waszych ale na naszych .. słyszycie .. NASZYCH warunkach. Jak się nie dostosujecie do naszych, wymagań to sprokurujemy wam taki kryzys, że się długo nie pozbieracie.
To tylko mała część przeważających nastrojów i przeważającej opinii w greckim społeczeństwie.
Stare pryki, stare p*******, zarządzające UE i Eurolandem wpadły we własne polityczne wnyki.
Jedyna możliwość to nie ulegać, i postępować z Grecją jak z bankrutem, co oznacza (co najmniej) wykluczenie z Eurolandu. Tym bardziej, że Grecy sami tego chcieli. Ich NIE to oznacza. UE nie może się ugiąć, .. jeżeli ugnie się w stosunku do Grecji to będzie to początek rozpadu. Inne państwa zobaczą, że można tak jak Grecja zadłużyć się na potęgę a potem powiedzieć NIE.. i co nam zrobicie?
Co powiedzą społeczeństwa Portugalii czy Hiszpanii ? Krajów które przechodzą przez kryzys, socjalne piekło, aby sprostać wymaganiom UE. A przecież mogły tak jak Grecja po prostu powiedzieć NIE!
Podobnie Polska? Po co ma się zarzynać i spełniać wszelkie wymogi, spłacać swoje zobowiązania, po co?
Wystarczy wzorem Grecji powiedzieć NIE?
Idioci, poprawni politycznie idioci. Swoją polityką doprowadzicie do takiego kryzysu, że tego może nie przetrwać nie tylko Euroland ale nawet UE.
Ostatnia szansa, ostatni moment aby to powstrzymać, tylko czy w UE są jeszcze politycy z jajami?
Syles / 91.219.208.* / 2015-07-05 23:38
Myślę, że do rozmów z Grekami - Fundusz Walutowy powinien wrócić przynajmniej za miesiąc, wtedy będzie wiadomo (przynajmniej w Grecji) w jakie tarapaty się wpakowali.
jkgielda / 2015-07-05 23:34
Bardzo dobra wiadomość dla Polski, Grecy pójda w ślady Islandii i wyjdą na tym dużo lepiej , a stracą głównie winowajcy-banki (zwłaszcza niemieckie). Głupoty piszecie eksperci z tym wzrostem franka szwajcarskiego - jego ruch teraz będzie wręcz przeciwny zacznie gwałtownie tanieć, ale widze ze kombinatorzy nie odpuszczaja i dalej maja nadzieje zarobić na chf-niestety dla banków i spekulantów to koniec
Moje imie / 87.207.94.* / 2015-07-05 23:37
Inwestiorzy uciekna do pewniejszych stabilniejszych regionow miedzy innymi kupujac franka i dolara. bedzie drozal. wyjasnij dlaczego sadzisz ze bedzie odwrotnie. sama paplanina nic nie znaczy.

Najnowsze wpisy