Forum Polityka, aktualnościPolityka

W Pakistanie gry polityczne o atom

W Pakistanie gry polityczne o atom

Money.pl / 2009-11-28 18:29
Komentarze do wiadomości: W Pakistanie gry polityczne o atom.
Wyświetlaj:
andowc / 83.5.12.* / 2009-11-28 18:29
"Srały muchy, będzie wiosna" - straszą bombą, której nie dysponują (brak zapalnika).
Straszyć to Was , nie Nas (posrańce).
Atomem to "p*******" w ustępie (głupcze).
Strasz "myszy", jak nie masz "kota" (sługusie).
issael / 188.33.100.* / 2009-11-28 22:28
Ani Izrael ani USA nie maja kontroli nad zapalnikami do pakistańskich bomb/głowic/pocisków nyklearnych.
Prowadziły taka gre (mozliwe że dalej prowadzą), ale nie maja kontroli nad zapalnikami, napewno nie nad wszystkimi. Gra jaka toczyła (toczy) sie w Pakistanie wokół pakistańskiego arsenału nuklearnego jest , mało czytelna, no i brak dostatecznych informacji.
ale z tego co dociera mozna załozyc , że Pakistan kontroluje w całości swój potencjał nuklearny (nawet jezeli nie ma kontroli nad wszystkimo zapalnikami to ma kontrole nad wystarczajaca ich ilością. Szacowana ilośc pakistańskich pocisków nuklearnych to ponad sto i tylez samo zapalników.
W Pakistanie jest baardzo niestabilna sytuacja polityczna, wiekszosc elit w tym wojskowych jest bardzo niechetna USA, które to USA oparły swoje wpływy na skorumpowanych i coraz mniej popularnych politykach pakistańskich.
Gra jest bardzo niebespieczna, to własnie Pakistan a nie Iran jest krajem z ktorego islamoisci moga "uzyskac" dosteo do broni jądrowej. USA i Izrael zdaja sobie sprawe z tego, dlatego jest to jedna z przyczyn obchodzenia się z Pakistanem jakz jajkiem , wprawdzie corazbardziej smierdacym ale jajkiem.
irański program nuklearny jest tylko pretekstem, dla USA, Iran jest bardzo niebezpieczny dla USA nie z powodu swojej hipotetycznej bomby atomowej. Groźba Iranu jest znacznie potezniejsza niz jakikolwiek arsenał nuklearny , Iran chce otworzyc giełde na której hanlowano by surowcami a waluta tranzakcyjna nie byłby dolar. To jest wielkie niebezpieczeństwo dla USA , jak yo mówia sami Amerykanie. Iran zagraza jak nikt inny , naszemu amerykańskiemu stylowi zycia.

Najnowsze wpisy