Forum Polityka, aktualnościKraj

W pracy dopadła cię wściekłość? Pięć największych mitów i pięć naprawdę skutecznych sposobów na rozładowanie agresji

W pracy dopadła cię wściekłość? Pięć największych mitów i pięć naprawdę skutecznych sposobów na rozładowanie agresji

Wyświetlaj:
Paweł703 / 89.68.119.* / 2015-04-05 16:53
Najlepszym sposobem jest zmienić pracę, bo na dłuższą metę, jeśli ma się niezbyt dobre stosunki z szefem to raczej nie ma się większych szans na awans lub karierę w danej firmie, ani też nie będzie się z tej pracy zadowolonym i co za tym idzie wcześniej czy później się dana osoba wypali. Chyba, że szef poleci pierwszy, albo traktuje się firmę jako tymczasową przystań zanim nie pójdzie się gdzie indziej.
////// / 83.26.90.* / 2015-04-05 17:59
Święta racja. Miałem tak przez 3 lata. Dogadać się nie szło, doszło do tego że przestaliśmy się zauważać (chyba po mojej rozmowie z szefem mojego szefa).
Na dłuższą metę tak funkcjonować się nie da. Odpuściłem - odszedłem z roboty. Po kolejnych 4 latach mój były szef przeniósł się do krainy wiecznej szczęśliwości w sposób nagły.
Takich jak ja było kilka osób i po moim odejściu znalazł sobie parę innych ofiar na których się wyżywał. Nikt go nie żałował i dziś wspominają ten czas jako koszmar.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy