Forum Polityka, aktualnościKraj

W SZCZECINIE ODBYŁA SIE SMUTNA UROCZYSTOŚĆ

W SZCZECINIE ODBYŁA SIE SMUTNA UROCZYSTOŚĆ

P.S / 212.160.111.* / 2009-03-11 18:57
zwodowano ostatni statek nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to ,że polskie stocznie przeznaczono na likwidacje bez walki i nie oddano ani jednego strzału .
Dlaczego to takie ważne bo właśnie wybuchła euforia w niemieckich stoczniach bo likwidacja polskich stoczni była pod niemieckie dyktando bo nikt na świecie nie dokonał czegoś podobnego do czego doszło w polsce a to za przyzwoleniem tzw rządu polskiego.
Polskiego chyba z nazwy bo na pewno nie reprezentuje on interesów polskiej racji stanu .
Przypomne ,że byłe stocznie po NRDowskie zostały zmodernizowane za pieniądze państwowe tak samo w róznych latach otrzymywały dotacje .Cała rzecz na tym polega ,że to ich rodziny bedą miały zapewniony byt bo ktoś wpadł na idiotyczny pomysł likwidacji.
Dotacje w polsce brali wszyscy PKP kikadziesiąt miliardów zł ,słuzba zdrowia czyli budrzetówka na która idą pieniadze własnie z produkcji chociażby statków dostała grube dziesiątki miliardów zł nie mówie już o KRUS ,ale nawet nasi kapitaliści ,którzy brali pożyczki na działalność gospodarczą też dostali duże umorzenia w latach 90 tych jak najbardziej państwowych pieniędzy.
Pisząc te słowa należy jeszcze dodać zbrojeniówke która powstała z kolan po latach 90 tych róniez jest zatapiana przez tych samych ludzi ,którzy zatopili stocznie . Nikt na świecie nie dokonał tak zbrodniczej likwidacji tak jak rząd Tuska ,bo tak jak Tusk postąpił nie zrobił nikt aby zlikwidować trzy głowne stocznie jest to ewenement na skale swiatową nigdzie nie spotykany, wnioski wyciagnijcie sami .Kim jest Tusk i komu służy. Jeszcze jedna rzecz na koniec dwa dni temu podano ,że Tusk gra sobie w piłke jak przedszkolak czy to poważny człowiek kiedy toną zakłady on ma to w dupie Pytam sie was Szczecinianie ile jeszcze lekcji chcecie odebrać głosując na liberałow np; wybraliście radnego z PO Radosława Majdana pijaka i awanturnika jak długo jeszcze będziecie zaślepieni , bo juz jest nastepny przykład dla was Urząd Moski dostał tylko 2 mln złoty na pogłębienie toru wodnego .
Ogólnie w biznesie stoczniowym ciężko jest wyjść na prostą ,ale musimy pamietać ,że na prostą w tym biznesie wychodzą inne firmy ,które dostarczają wyposazenie i suma sumarum jako całość ma to sens pomimo tego , że najgorzej na tym wychodzą same stocznie .
Dlaczego to takie ważne bo przemysł ten wiąże wiele zakładów i firm , a u nas znalazł sie sabotażysta , który wyciągnie jedno z tych domin i zawali wszystkich

Wszystko to co robią liberałowie od 1989 roku to systematyczne niszczenie gospodarki morskiej a Szczecin w tym wypadku już jest miastem marginalnym .Gdzie są przedstawiciele środowisk morskich z całego miasta ,którzy powinni posłać gromy na pseudo rząd polski ,który rujnuje wszystko co polskie

Stocznie Wadan Yards w Wismarze i Warnemünde otrzymają od rządu niemieckiego 180 mln euro wsparcia, w ramach programu „Parasol”, mającego wspierać niemieckie firmy w czasach kryzysu. Wcześniej oba zakłady dostały 60 mln euro od władz landu Meklemburgia – Pomorza Przednie. Stocznie Wadan należą w 70% do rosyjskiego funduszu FLC West.

http://www.promare.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1162
Szczególne podziękowania składam dla Donka ,który podobno jest premierem RP w której reprezentuje jak najlepiej interesy koleżanki za Odry co nasz Donuś już dowiódł przyjmując wspaniałomyślnie , wspaniałe zalecenia dla polskich stoczni .Dziekujemy ci Donku i obyś jak najwiecej grał w piłke bo kondycja i zdrowie jest najważniejsza ,a reszta sie nie liczy
Co mówił Tusk w Berlinie rzadnych dotacji a co mamy pytam ??
i_an / 89.77.217.* / 2009-03-12 13:32
UE niszczy Polskę z premedytacją. To było do przewidzenia gdy do niej wchodziliśmy. Sytuacja Polski jest nie tylko zdecydowanie gorsza niż przed wejściem do UE ale również pod wieloma względami gorsza niż w 1945 i będzie się jeszcze pogarszać dokąd nie wyjdziemy z UE.

Najnowsze wpisy