Forum Polityka, aktualnościKraj

Walka z wiatrakami, czyli kto doradza Lepperowi

Walka z wiatrakami, czyli kto doradza Lepperowi

Wyświetlaj:
Niezależny / 217.116.100.* / 2006-12-08 18:06
Znam sprawę K. Zdunowskiego z opowieści i to co jest napisaneto nic innego jak uproszczenie sprawy aby Zdunowski został w oczach czytelników bandziorem.
Niezależny
URBAN / 83.19.240.* / 2006-04-24 14:55
KRYMINALNA PARTIA, KRYMINALNI POSŁOWIE, I POTENCJALNY V-CE PREMIER Z WYROKIEM SĄDOWYM,
POSŁANKI ,KTÓRE ŚĆIĄGAJĄ NA MATURZE I PREZES
Z POOBIJANĄ GŁOWĄ OD BOKSU I OPALONĄ FACJATĄ
W SOLARIUM.
Diego / 83.24.31.* / 2006-04-24 09:33
był juz taki gość Grobelny!!
kamkon / 83.15.145.* / 2006-04-23 09:03
To jest tragedia naradowa.Jeśli pozostali - 364 doradców mieli również konflikty z prawem to mamy doczynienia z zespołem frustratów, ktorzy złapali okazję aby się zrewanżować. Lub co gorsze jeśli nie mieli konfliktu z prawem, ale np. nie przebili się ze swoimi pomysłami w swoim środowisku to jest jeszce gorzej.Faktycznie członkowie mafii mają też dobre pomysły - w ich mniemaniu - można ich zatrudnić w sejmie jako grupę doradców dla frustratów i cwaniaków politycznych.
kaj / 212.160.191.* / 2006-04-22 09:50
" ... Zdunowski najwyraźniej poczuwa się do bycia ekspertem nie tylko w sprawach gospodarczych. Rozmawiamy u niego w gabinecie w Sejmie ..."
czy to znaczy, że TEN FACET ma gabinet w SEJMIE ???
za czyje pieniądze?
może by tak kilku szefom mafii przydzielić gabinety w SEJMIE ??? na pewno też mają kilka ciekawych pomysłów jak nas uszczęśliwić ....
xyz / 84.10.35.* / 2006-04-22 11:01
A zgadnij, czy już nie mają???
elka / 83.30.88.* / 2006-04-21 22:57
Jaki Pan taki kram ! Wzajemne zrozumienie, wyłudzone lub niesplacone kredyty, wyroki, patent na wiedzę. To łączy.
Andre / 212.244.100.* / 2006-04-21 16:49
wiatraki mu przeszkadzają, esteta co woli tony pyłów w powietrzu po spalaniu węgla i rysy na ścianach budynków po szkodach górniczych
promyk / 80.244.135.* / 2006-04-21 22:54
Z wiatrakami akurat ma racje. Sa malo wydajne malo ekologiczne i sprawiaja wiele problemow w systemie energrtycznym. Ale to jest wyjatek reszta to zapewne stek bzdur.
maszt / 83.9.57.* / 2006-04-21 21:56
Nie przejmuj się,ja też ukończyłem SGPiS.Masz małą wiedzę.Rozwinięta myśl ekonomiczna wywodząca się z praktyki ma dużo większe znaczenie niż teoria balcerowicza która przegrała z oczekiwaniami społeczeństwa.Socjalizm prócz wad miał też pozytywy.Nie dzilił tak ludzi na biednych i bogatych,głupich i mądrych,złodziei i cwaniaków oraz tych którzy nie chcieli akceptować gieremka mazowieckiego czy michnika. szkoda słów.Ja jestem inteligentny........
A / 212.244.189.* / 2006-04-24 12:12
....... ale mało, bo nie rozumiem, że to życie bez względu na ustrój dzieli ludzi na to co wyżej napisałeś; i dlatego komunizm padł i zawsze padnie, bo taka jest jego dialektyczna uroda wynikająca ze sprzeczności w nim tkwiących: jak ma być równo to wówczas będzie niesprawiedliwie a jak ma być sprawiedliwie to trzeba zapomnieć o równości... Ja wolę sprawiedliwie a więc socjalizm dla mnie nadaje się tylko do kosza historii... - na marginesie: "solidaryzm" to nie socjalizm proszę tego nie mylić i nie oskarżać PiS-u o socjalizm!!!
jp / 83.14.181.* / 2006-04-27 12:34
to proszę mi wytłumaczyć co takiego znaczy to popularne słowo "solidaryzm". Bo jak dla mnie to typowy socjalizm.
waz (usa) / 64.21.101.* / 2006-04-22 21:25
MASZT-To nie byla zadna ==teoria Balcerowicza== ktora cokolwiek przegrala. To praktyka kapitalizmu, ktora wygrala nad twoim zasranym =socjalizmem=. Zawsze mozesz w poszukiwaniu socjalizmu udac sie na Bialorus, albo do Chin, podobnie jak wielu takich jak ja udalo sie w poszukiwaniu kapitalizmu na Zachod. Niestety, lenie, ciemniacy i zlodzieje nie beda mieli =po rowno= z osobami przedsiebiorczymi, madrymi i uczciwymi. Twoja inteligencja ogranicza sie wyborem Tyminskiego nad Mazowieckim, ciut za malo abys sie kwalifikowal do tej grupy. Ja jako inteligent mam w dupie twoj sojusz =robotniczo-chlopski= i twoja =rownosc=. Znajdz ja sobie w niebie.
gonzo / 83.5.123.* / 2006-04-22 00:18
Marzę o tym by zanikły do końca szczątki 50 lat socjalizmu - to co nazywasz równością oznaczało w praktyce dyktaturę fizoli nad normalnymi ludźmi. Trwa to do dziś - lekarze i naukowcy jeszcze teraz maja pensje na poziomie "służących" klasy robotniczo-chłopskiej. Socjalizm próbował stawić opór darwinizmowi społecznemu, czyli naturalnym procesom pozwalającym wykształconym i pracowitym życ lepiej niz nierozgarniętym i leniwym. Jakie były skutki - wielu juz nie pamięta.
jliber / 212.180.147.* / 2006-04-21 14:05
Dokładnie tego nam trzeba, kogoś kto gospodarkę położy na łopatki, dzięki czemu moherowe berety może wreszcie pójdą po rozum do głowy. Chooociaż, nawet całkowite załamanie moherowych beretów raczej nie przekona, wystarczy spojrzeć na Białoruś, tam tacy ludzie są przy żłobie i większośc dalej na nich głosuje.
Krzysztof / 83.18.243.* / 2006-04-21 14:31
O ile wiem to tobie nie tylko moherowe berety przeszkadzaja ale 4/5 społeczeństwa. Bezrobotni-bo lenie, urzędnicy-bo okradają ciebie, chłopi-bo CRUZ, górnicy- bo emerytury, nauczyciele- wiadomo, emeryci-też wiadomo i długo jeszcze by wymieniać. Od dawna proponuje ci bezludną wyspę tylko, że tam naprawdę trzeba pracować i liczyć tylko na siebie. Na kim byś interesy robił.
migdał / 83.22.254.* / 2006-04-22 11:36
Niestety ,ale przemawia przez Ciebie populizm. Należy rozgraniczyć grupy zawodowe ( czy poszczególnych ludzi) którzy zostali zdegradowani społecznie nie z własnej woli ( często w wyniku zmian strukturalnych bez jakichkolwiek działań osłonowych) od pospolitych leni . Niestety, ta druga grupa ludzi jest dosyć liczna i krzykliwa. Z pewnością wielu czytelników tego forum zna z autopsji te środowiska. Zresztą w oparciu o taki ( w przeważającej mierze) elektorat wyrosła Samoobrona a i ostatnie zabiegi PiS idą również w tym kierunku.
W moim odczuciu najbardziej upośledzoną grupą w Polsce są dzieci i ludzie młodzi. Dlatego też wiążą oni swoją przyszłość z wyjazdem z Polski.
O moherowe berety tak bym się nie troszczył. Są to ludzie ( w większości )starsi ,posiadający stałe żródło dochodu w postaci emerytury . Trzeba też pamiętać ,że ludzie starsi nie mają tak wielkich potrzeb jak młodzi ( wykształcenie, stworzenie domu ,wychowanie dzieci itp). Ponadto są to ludzie raczej zamożni skoro stać ich na sfinansowanie potęgi medialnej T. Rydzyka. Dlatego też pochylanie się nad\
migdał / 83.22.254.* / 2006-04-22 11:39
Dlatego też pochylanie się nad ich "niedolą" ( nie dostrzegając przy tym środowisk rzeczywiście upośledzonych ) traktuje jako niesmaczny żart.
zdenek / 83.5.199.* / 2006-04-21 15:39
krzysztofie masz racje.
zbynek / 83.22.254.* / 2006-04-22 11:44
a zdenek racji nie ma.
antyQlt / 83.29.242.* / 2006-04-22 10:03
jaką rację tak widzicie solidarną Polskę to życze powodzenia długo tych waszych eksperymentów gospodarka niewytrzyma. I w tedy wkońcu zrozumiecie kto miał racje.

Najnowsze wpisy