Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Wasilewska-Trenkner: RPP nie poluzuje polityki

Wasilewska-Trenkner: RPP nie poluzuje polityki

Money.pl / 2008-10-10 09:39
Wyświetlaj:
Mr Bear / 217.98.12.* / 2008-10-10 12:31
Ten jeden z ośmiu co chce teraz podnieść stopy to zapewne wielki Noga - pikujący jastrząb głupoty :) Aż w końcu je**b***nie w beton i będzie po ptaszku.
JasioSmietana / 87.105.213.* / 2008-10-14 12:32
Witam
Moze mnie ktos oswieci, bo juz nic k....... nie kumam, najpierw mi mowili ze najlepiej bedzie jak sektor bankowy bedzie sprywatyzowany, dzisi 80% tego sektora rynkowego nalezy do komercyjnych bankow , teraz slysze ze wiekszosc z tych bankow utracila swoja pozycje i panstwa je nacjonalizuja czyli ze co? mamy nadal banki prywatne czy juz panstwowe innych panstw i co na to panstwo polskie i nasze ustawodastwo, ponadto prosze zauwazyc ze do tej pory wysokie stopy skutkowaly umacnianiem sie PLN dzis mamy relatywnie wysokie stopy a PLN sie oslabia ciekawe co bedzie jak obniza stopy bo ze beda to musieli uczynic predzej czy pozniej to nie ulega watpliwosci, wiec moim zdaniem im szybciej to zrobia tym upadek bedzie lagodniejszy
sceptyk / 2008-10-10 13:13 / Tysiącznik na forum
Nie zapomnij jeszcze o filarku, o który nóżka może się rozbić. Filarek też twardy i nóżka może nie dolecieć w całości do betonu.
andowc / 83.30.81.* / 2008-10-10 12:23
Potrzebna podwyżka stopy %, bo złoty się osłabia (leci na pysk).
Mr Bear / 217.98.12.* / 2008-10-10 12:33
To już złotówce nie pomoże. Ona nie leci na pysk, lecz wraca to swojej normalnej wartości - ostatnimi czasy była po prostu przewartościowana. Też mi jej szkoda, ale niestety...
sceptyk / 2008-10-10 09:39 / Tysiącznik na forum
Czy jak pani pójdzie siedziec za przekręy w LFO, to też będzie pani nas straszyć zza krat?
_Antybalcerek / 83.26.204.* / 2008-10-10 10:42
To jest właśnie Polska absurdów - Ta kobita powinna siedzieć za kratami a nie wymądrzać sie na tematy o których nie ma pojęcia. Może ja nie chcę Euro w Polsce tak jak wszyscy znajomi którrzy mają rodziny za granicą i którzy wiedzą ile więcej będzie trzeba płacić za życie - poprostu za życie. Dzięki takim dyletanckim i aroganckim wypowiedziom nie potrzebuje już kawy dzisiaj - ciśnienie już jest wysokie.

Najnowsze wpisy