Forum Polityka, aktualnościPolityka

Wassermann: Nieprawidłowości w WSI do prokuratury

Wassermann: Nieprawidłowości w WSI do prokuratury

Wyświetlaj:
zbi_k / 83.30.38.* / 2006-09-06 23:02
Ten gaduła Wassermann dawno powinien zamilknąć! Powini\en też przestać bredzić, bo nie odpowiadam za siebie i zrobię co zrobił mój dziadek w 1926 roku!
krzyhoo / 83.26.243.* / 2006-09-06 17:11
przy budżecie WSI, to nieprawłowości sięgnęły zapewne kosztu zakupu biletów do USA dla posłów Komorowskiego i Szmajdzińskiego, którzy nie zmieścili się w wyobraźni politycznej naszego niezmiernie drogiego, aczkolwiek pozbawionego kompletnie kindersztuby, prezesa Rady Ministrów
rybka / 2006-09-06 14:39 / Tysiącznik na forum
Obawiam się, że chętnych do pracy w tzw. służbach specjalnych trzeba bedzie szukać ze świecą (mam na myśli ludzi rozumnych, a nie przemianowanie drużyny harcerskiej w agentów wywiadu).
Jeśli raz na kilka lat będzie się robiło tego typu "gruntowne" porządki, to wkrótce jedyną możliwością prowadzenia działań operacyjnych w IVRP będzie śledzenie ......internetu!
Służby specjalne, ze swojej definicji, są czymś patologicznym. W naszym kraju wywiad mylony jest z Policją, której działania powinny opierać się wyłącznie na prawie. Z działalnością służb wywiadowczych nie zawsze tak jest. To nie praca dla świętych! I to też nie wymysł ostatnich lat. Tak było zawsze. Trzeba eliminować złodziei i bbandytów, ale nie można przejechać po wszystkim walcem. Nie ma co się oszukiwać, dziś nasze państwo jest bardziej zagrożone niż 10,20 czy 30 lat temu. Na jego straży nie mogą stać sami kapelani. Do tego potrzeba fachowców, nawet jeśli nie wierzą w żadnego Boga, a tylko w Najjaśniejszą RP.
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-09-06 18:29
W pełni zgadzam się z Pańskim zdaniem. Niestety w tej walce chodzi o to by "wyciąć w pień" poprzednich pracowników wywiadu i kontrwywiadu stawiając w ich miejsce "swoich". Zdaje się jednak, że jak w każdym zawodzie wyniki uzyskuje się dopiero po wielu latach intensywnej pracy na bazie doświadczeń własnych lub poprzedników. Uzyskają więc wiernych sobie ludzi, którzy tak po prawdzie niewiele będą mogli zdziałać dopiero się ucząc. Przez ten czas (kilka lat!) najwyższe dobro jakim jest Polska, jest bezbronne! Do tego doprowadzili nasi "uczeni w piśmie" politycy. Ciśnie się więc pytanie, czy przez to działanie przemawia bezdenny brak wyobraźni, czy też jest to polityka...?
N.I.T. / 83.22.234.* / 2006-09-06 12:55
Ciekawe czy minister Wassermann był porażony wiedzą zawartą w ankietach?
czater / 2006-09-06 12:43 / Tysiącznik na forum
Jasne musza robic zamieszanie wokol WSI przeciez po to zostawili MAcierewicza. Tylko zeby sie nie okazalo ze bedzie tak jak z afera billboardową ...

Najnowsze wpisy