ważne

emilia21 / 2008-03-04 19:06
W u biegłym roku wypadłam z jadącego busa gdyż kierowca otworzył drzwi w czasie jazdy,nie udzielił mi żadnej pomocy nie zgodził się na wezwanie policji Byłam ponad 2 miesiące na zwolnieniu lekarskim u neurologa. Tydzień temu skontaktowała się z mną firma zajmująca się odszkodowaniami.Mam pytanie czy ktoś może korzystał z usług Europejskiej Grupy Finansowej mieszczącej się w Legnicy? Co sądzicie o tej firmie? Czy są wiarygodni?Wynagrodzenie które chcą od wygranej sprawy wynosi 30% czy to aby nie za dużo?
Wyświetlaj:
Piotrcu / 2008-06-08 10:07 / Bywalec forum
emilia21 przykra sprawa ale uwazam ze firma chce baaaardzo dużo. Wystaczy pojsc do kancelarii adwokackiej i wynegocjowac % od wygranej. Z reguły ( a tak doradzalem moim klientom) wynosi to od 10-15 % wygranej!!! Płacą jedynie za przygotowanie dokumentów w wysokosci ok 1oo zł i ew koszty dojazdu na rozprawe lub klienci dowożą ich osobiście. Innych kosztów nie ma:) Masz prawo żądać odszkodowania z tytułu utraty zdrowia i zagrożenia życia a takze utraty zarobku.. Skompletuj wszystkie dokumenty i rachunki ktore oplacilas apteka itp itd:):) Slowem wszystko jest do zwrotu.
A_r_t_u_r / 2008-06-07 01:49
Masz do wyboru, albo się sam tym zajmować i w razie nie będą chcieli pójść na ugodę i wypłacić odszkodowanie będziesz musiał wynająć adwokata itp. Płacisz 30% za wygodę i za profesjonalną obsługę. Szansa jest taka, że dostaniesz dużo więcej niż sam byś to wywalczył, więc Twoja całość może być mniejsza niż 2/3 przy ich pomocy. Zastanów się dobrze. Jeśli chodzi o konkretną firmę, to przyznam szczerze, że akurat tej nie znam.
pozdrawiam!

Artur
finansedlakazdego.pl
A_r_t_u_r / 2008-06-07 01:51
sorry za formę męska, "a" mi zjadło :)

Najnowsze wpisy