Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Więcej swobody dla przedsiębiorców!

Więcej swobody dla przedsiębiorców!

pepe / .* / 2004-02-19 20:44
Komentarze do wiadomości: Więcej swobody dla przedsiębiorców!.
Wyświetlaj:
Casper / .* / 2004-03-09 15:24
WITAM MAM PYTANKO !!!!!!! Czy mozna wprowadzic system punktow dla klienta ( cos typu punkty PartnerClub na stacjach BP) W ten sposob bede mial mniejsza prowizje ale wieksza ilosc klientow. Jak wyglada ewentualne odprowadzanie podatku od nagrod wydanych za punkty? MYSLE O SPRZEDAZY PRASY (Kiosk RUCHu). Czy to ma racje bytu ? Licze na Wasza pomoc. Z gory dzieki Pzdr.
KAZIK / .* / 2004-02-23 07:27
Prowadziłem maleńką działalność dodatkową projektowanie, nadzór budowlany) uzyskując przychód co kilka miesięcy (czasami nie miałem zleceń kilka miesięcy). Składkę zdrowotną jednak musiałem płacić co miesiąc, nawet gdy nie miałem przychodu. Zawiesiłem dzialalność chyba trwale. Tkich drobnych działaności wiele zawieszono w tym czasie. ... a tu wyskakują z ustawką nową. Im w sejmie mniej robiono dla gospodarki tym lepiej gospodarka się rozwijała!
podatnik / .* / 2004-02-20 22:54
a czy nabywca przestanie być w końcu karany za brak kopii faktury u zbywcy? oczywiście NIE PRZESTANIE, bo cały ten ptojek nie jest wart funta kłaków!
jaho / .* / 2004-02-20 19:58
Centralna Informacja Ewidencji Działalności Gospodarczej. SZOK !!!!! kolejni urzędnicy i kolejne formularze !!! ...........swoboda działalności !!!! buhahahaha
pepe / .* / 2004-02-19 20:44
Dobrymi intencjami piekło wybrukowane...Któryż to raz mruga zielone światełko dla przedsiębiorczości?? A co z lotnymi brygadami UKS, RIO, NIK, US, PIP, PIH? Czyżby zielona trawka? E, nie!"...w przypadku naruszenia prawa ... nieuczciwy przedsiębiorca otrzyma natychmiastowy zakaz prowadzenia działalności gospodarczej"Piękne i wielce obiecujące dzieło powstaje.
przedsiębiorca (jeszcze) / .* / 2004-02-20 09:26
... a co z takimi instytucjami jak banki, NASK, TPSA.Cokolwiek przedsiębiorca trąci to mu się żyć odechciewa. Arogancja, arogancja....

Najnowsze wpisy