Forum Polityka, aktualnościKraj

Większość Polaków źle ocenia prezydenta

Większość Polaków źle ocenia prezydenta

Money.pl / 2007-12-24 00:28
Komentarze do wiadomości: Większość Polaków źle ocenia prezydenta.
Wyświetlaj:
człowiek w berecie / 79.187.37.* / 2007-12-27 12:07
media zrobiły ten numer, nic nowego taka sama recepta jest opisana w książce Chodorkowski więzień ciszy. Dokł\adnie to samo było realizowane przez 2 lata rządów PiS w Polsce. W Rosji już nie ma opozycji a media nadają jednym chórem !

Stąd ten zamach na TVP i biedną Kostecką chcącą zagłuszać tvn, już większej bzdury nie słyszałem w swoim życiu, atak na TV Trwam bo ma odwagę mówić prawdę, atak na niezależna Gazetę Polską, chęć aresztowania dziennikarzy za pisanie prawdy. Krecia robota trwa.

Profesor Lech Kaczyński został wybrany na prezydenta RP głosami 8 257 468 Polaków
Platforma w wyborach 2007 uzbierała na wszystkich swoich posłach zaledwie 6 839 907 głosów !!!
marek19.53 / 83.24.2.* / 2007-12-26 01:49
Wynik 38% pozytywnie jest, przy takim "poparciu" mediów - wystarczy popatrzeć na dobór zdjęć choćby w Money - wręcz doskonały.

Jeżeli medialnie najważniejsze jest "s.. dziadu" i "rozwiązane sznurówki" a wypowiedź "należy walczyć o polskie interesy " jest skracana do "Kaczyński walczy z Unią" (za Money.pl) to jest to sukces. I tak się dziwię, że Money.pl nie dało tytułu "kaczor kwacze przeciw Ukochanej Unii".

Jeżeli w Polsce medialnie mamy do czynienia z " Jaśnie Oświetlonym (conym ?) Wielce Szanownym Piewcą Miłości, Bożyszczem SMS-iarzy i Skazanych przez kaczystów, Premierem Rządu RP Panem Donaldem Tuskiem, niech będzie POchwalone Imię Jego" z jednej strony i z "kaczyńskim" z drugiej to jestem oszołomiony wynikiem "za".

I powtórzę za Panem Prezydentem - z tej strony i w tej mierze nie oczekuję cudów. Oczekuję jednak spełnienia obietnic wyborczych - na cud mniemany.
trabantos / 79.187.37.* / 2007-12-27 11:59
witaj >marek<
ich nawet okres świateczny nie zmienił, proste platformerskie cwaniactwo. A gdy ITI właściciel Legii dostanie od grnkiewicz nowiutki stadion za 360 milionów zł. wybudowany z budżetu Warszawy, to w tvn mają dożywotnią reklamę cudów tuskowych. Jakim prawem tak bogata spółka, która płaci swoim lektorom po 60-80 tysięcy miesięcznie zostaje obdarowywana takim szczodrymi prezentami. Z Włoszczowej , z tych 3 milionów śmiali się i dalej szyderczo kpią, a 360 milonów dane bogaczowi na stadion wogóle ich nie boli. Już dowiadujemy się się, że aby zbilansować budżet miasto podniesie ceny biletów komunikacji miejskiej. Takie cuda się dzieją !

Zobaczysz będą ciągle przechwalać tuska, już nawet nie zauważyli, że jego hasło "latam rejsowymi" stało się już nieaktualne. Gdyby to był Jarek, dopiero by się w "szkle kontaktowym" nawyśmiewali.
Z Włoszczowej , z tych 3 milionów śmiali się i dalej szyderczo kpią, a 360 milonów dane bogaczowi na stadion wogóle ich nie boli.
janoo55 / 2007-12-26 18:16 / Bywalec forum
Drogi Marku, każdy ma swoich idoli. Nie wiń nikogo kto ma inne poglądy. Poprzednio słyszeliśmy w mediach "ten pan nikogo już nie zabije", 3 miliony mieszkań i tysiące kilometrów autostrad i jeszcze wiele innych. My chcemy spokoju. Chciałbym aby z obietnic wyborczych rozliczyć PIS. Prezydent nie podpisuje nominacji profesorskich bo boi się konkurencji, jaką są dla niego profesorowie mianowani zwani belwederskimi. Niestety On jest tylko profesorem tytularnym. Dla mnie nie ma to znaczenia gdyż oceniam Go negatywnie.
WESOŁYROMEK / 79.187.37.* / 2007-12-27 12:21
Drogi >janoo55< nie przeżywaj tak tych nominacji profesorkich, chyba że dotycżą one ciebie. A tego waszego premiera, tego "wesołego romka" po prostu żal. Bo on jest pusty jak bęben, żadnej wizji Polski, żadnej perpektywy. Już to doprowadzenie do bankructwa swojej fundacji , któa miała pomagac dzieciom wystarczy. Jak ktoś kto nie potrafi zarządzać mała fundacją może zarządzać 40 milionowym państwem.
Aktorka pani Dymna od wielu lat z powodzeniem prowadzi fundację i pomaga dzieciom niepełnosprawnym.
CIekawe co wesoły romek jeszcze wymyśli w tym starym roku ?
A moze wreszcie się dowiemy dlaczego bogatej firmie ITI (właściciel Legii) , która płaci lektorm tvn 60-80 tys miesiecznie daruje się nowiutki stadion za 360 milionów złotych z budżetu Warszawy. Z 3 milionów Włoszczowej naigrywano się i oskarżano PiS,a co teraz ma wesoły romek do powiedzenia Polakom w sprawie tej darowizny, ile miasto zaROBI NA SPRZEDAWANYCH TRANSMISJACH MECZÓW, ILE NA WESCIÓWKACH I REKLAMACH STADIONOWYCH ?
xx / 83.7.69.* / 2007-12-24 00:28
Szczególnie ta profesura tak Polakom przeszkadza !
Przestańcie z nas robić idiotów !
Mąż stanu i to z charakterem.
Nie spił się, nie owijał sie flagą, nie kpil z narodu.
Pamiętacie " nie chcem ale muszem", " jestem za a nawet przeciw" i te 100 milionów w latach 90
rusofob / 87.205.251.* / 2007-12-25 12:28
Regulamin forum
janoo55 / 2007-12-24 14:13 / Bywalec forum
pamiętamy jeszcze więcej, mężem to jest ale pani Kaczyńskiej, nie podpisuje nominacji sędziowskich i profesorskich, hymn jako prezydent prawie zna, buty nosi rozwiązane, koszula ze spodni wychodzi i mówi bardzo nie wyraźnie. Mieszka w rezydencji na Helu którą wcześniej obiecał zlikwidować, ma ogromne poparcie społeczeństwa szczególnie w sondażach.
marek19.53 / 83.24.2.* / 2007-12-26 01:22

nie podpisuje nominacji
sędziowskich i profesorskich,

Jest to prawo, przywilej prezydenta. Nie ma obowiązku podpisywania nominacji wysuwanych przez korporacje. Posiadam pewien wgląd w to co się dzieje w nauce - i przestaję się dziwić prezydentowi, że nie chce tego firmować. Nominacje utrwalające stan istniejący, kandydaci z "chowu wsobnego" pogarszają tylko perspektywy rozwoju nauki. Kompletnie skostniała struktura blokuje dopływ młodych energicznych kadr. Szanse mają tylko wychowankowie gwarantujący spokój w bagienku.
Marzeniem "badaczy" są budżetowe pieniądze wydawana poza jakąkolwiek kontrolą na badanie "wpływu liczby "pi" na rozwój języka Aborygenów" lub "promienia zakrzywienia świńskiego ogona na grubość tkanki tłuszczowej".
To nie przemysł broni się przed nauką, lecz nauka przed współpracą z przemysłem. Bo zlecenia należy wykonać i rozliczyć.
I póki profesor, dyrektor instytutu PAN rezygnuje z grantu zagranicznego ( bo wyniki trzeba rozliczyć) i jednocześnie opiniuje nominacje profesorskie (z klucza) wszelkie nominacje winny być wstrzymane.

I nie zagraża to w niczym nauce - wszak mogą ci ludzie otrzymywać profesorskie nominacje uczelniane np. Wyższej Szkoły Mniemanologii Stosowanej w Pacanowie i tam prowadzić swoje wyszukane badania na koszt prywatnego sponsora - ale nie mój.

I nawet jeżeli podejmie decyzje w rozwiązanym bucie - to i tak je poprę. Bo istotne jest meritum.
janoo55 / 2007-12-26 14:29 / Bywalec forum
Jeżeli blokuje również dopływ młodych energicznych kadr to powinni go pozbawić tego prawa i przywileju. Decyzje podjęte w rozwiązanych nie podobają się społeczeństwu które w sondażach daje tego wyraz.
aneks / 89.77.213.* / 2007-12-25 02:22
Co jest większym problemem to ,że raz but mu się rozwiązał czy jak premier żuje gumę na oficjalnej uroczystości? Mówi nie wyraźnie? Ja wszystko zrozumiałem, a ty może poprostu nie chciałeś zrozumieć. Ja nie widziałem wychodzącej koszuli ty widziałeś. Masz poprostu złą wolę i pomawiasz, tak jak nie prawdę napisałeś o tym Helu!
janoo55 / 2007-12-25 13:01 / Bywalec forum
jestem zwykłym człowiekiem i nie mam daru rozumienia nie wyrażnej bełkotliwej mowy, chciałbym aby mój prezydent posiadał klasę i nie rozwiązywały mu się sznurowadła w butach, bo jest mężem stanu a nie tylko mężem pani Kaczyńskiej. Masz lepszy słuch ale masz gorszy wzrok, ale cóż takie jest społeczeństwo. 3 milionów mieszkań nie widać. Hel jako rezydencje miał zlikwidować a tym czasem mieszka tam przez większą część owocnej prezydentury. Wesołych świąt. Przekazuje znak pokoju
dikens / 81.210.21.* / 2007-12-24 07:04
nie rozśmieszaj mnie i nie wyjeżdżaj z profesurą, ta miała miernota nawet konstytucji czytać nie umie i nie wie do czego został powołany Trybunał Konstytucyjny.
A do tego jeszcze razem z drugim kaczorkiem - jarusiem rozpieprzyli tak polityke zagraniczną, że taraz dopiero to trzeba naprawiać.
Dwa małe pieniacze i tyle.
A do tego wygląda jak porazka - wstyd go na zachód wysyłać bo co wyjedzie to afera i obraża się na wszystkich.
Na zachodzie jednak duzo lepiej odbierają Wałęsę i Kwaśniewskiego niż tego zakompleksionego pieniacza.
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-12-25 16:51
Witam Pana.
Wystarczy otrzymać przyzwolenie na szkalowanie człowieka i już leci.
Naprawdę jest Pan Taki Uczony.
Fajnie . To wpólnie skladajmy do Pani Pitery aby przywołano, zliwkidowany w 1949 roku,
urząd sędziego śledczego, i będzi po Pitorzeniu na taemat legalności lub nielegalności

działania organów ścigania.

Ale! jestem przeonany iż Panu I wszystkim Europejczykom Nowocześnie Myslącym
nie jest potrzebny Sędzia śledczy.


To jejst typowe Pitorzenie.
W pwenym Okesie Pewna Pani Prezydentowa nie wie z kim zrobione zostało jej zdjęcie
w Obecności mrocznej osoby.
Ona nie wie . I Już.
Należy wówczas zmieńić ustawę lub ustalić kto zawinił z imienia i nazwiska.
Idąc taką metodą prowadzenia dyskusji o Panu Prezudencie, czuję się uprawniony do sformułowania pytania osobistego Do Pana.
Co chamie uprawnia Ciebie to takiego zachowania wobec aktualnego Prezydenta.
Moż Twoje staranne Obycie i wykształcenie, a może głupawae przekonanie o niemożliwści
ustalenia IP w internecie, a może przekonanie iż nietykalny Może być z wyłączeniem np.
Prezydenta Kaczyńskiego i Katolika przyznającego się do wyznania.
zas poprawić ustaę aby zapewnić goodziqwe bezpieczeństwo Mojego Prezezydenta
marl / 2007-12-26 00:53
łysy prawniku, Twa wypowiedż jest tyleż składna co osoba któej bronisz.
Ciskasz się i miotasz, czyniąc neurotyczne ruchy i nawet proste błędy podczas pisania, które innym pozostawiasz. Silisz się na werbalną kreatywność, a jesteś po prostu nieczytelny z tym "Pitorzeniem" itp - pewnie do PIT ` ów nawiązujesz :-) .
Urząd urzędem, osoba osobą, ale nawet najpodlejsza praca
winna być wykonywana godnie.
Nawet urząd prezydenta jakiegoś państwa.
aneks / 89.77.213.* / 2007-12-25 02:16
"dikens" miernotę to widzisz patrząc w lustro, a jak obronę polskich interesów narodowych (rura na dnie bałtyku, przeciwstawianie sie niemieckim roszczeniom majątkowym itp) których bronili Kaczyńscy uważasz za "rozpieprzenie polityki zagranicznej"
to masz problem z myśleniem.
Wicha / 2007-12-24 12:17
Logiczne że za granicą, w UE nie lubią takich, którzy mają swoje zdanie i ośmielają się mieć odmienne racje i zapatrywania na życie niż wielcy typu Niemcy. Jeżeli tylko Tusk będzie grał jak mu karzą to będzie uwielbiany w Europie.
marek19.53 / 83.24.2.* / 2007-12-26 02:28
Tuska już prawie lubią. Prawie, bo jeszcze trochę musi się POstarać.
Co prawda z muzeum a Gdańsku wyrwał się jak Filip z konopi, ale delikatnie skarcony i o'lany przez mentorkę zrozumiał i więcej takich głupstw opowiadał nie będzie. (Jestem ciekaw, cze to koncepcja Sikorskiego czy Bartoszewskiego?)
Do wizyty w Moskwie ma nieco więcej czasu na przygotowania by błędu nie popełnić. Nie wiadomo zresztą co, gdzie i kiedy i czy przed Najjaśniejsze Oblicze dostąpić mu będzie dozwolone. Wszystko podobno w rękach Bartoszewskiego, który szykuje nową formułę Hołdu Tuskiego.
Z dobrze poinformowanych źródeł zbliżonych do kręgów doradców rządowych docierają informacje, że M.B. (inicjały dobrane przypadkowo) negocjuje umowę dotyczącą zatrudnienia (wybór miejsca podobno dowolny) pewnej grupy pracowników w chronionych zakładach pracy nad morzem Białym i na Kamczatce.

P.S. Drobna uwaga formalna, ale z natury jestem czepliwy.
kazać - każą
karać - karzą.

Jak nie będzie grał jak mu każą to go ukarzą . I z tym się zgadzam.
janoo55 / 2007-12-26 14:36 / Bywalec forum
Miłościwie panujący Prezydent miał więcej wpadek. Po udanych 2 letnich rządach jego brat liże rany. Profesor Bartoszewski wie o czym mówi w przeciwieństwie do pani Fotygi.
emigracja / 83.9.213.* / 2007-12-26 21:12
nijaki bartoch ewski spec od szydzenia z Polaków-chudopachołki to jego ,,profesorski ,,poziom,zbliżony do krawężnika z Gdańska bolka wie tylko jedno,jak nienawiść do Polaków obracać w gut cymes-w domu tuska franco na święta najważniejszy był ,teller bomben,,jak napisała prasa--oto kogo wybraliśćie!!!!

Najnowsze wpisy