Forum Polityka, aktualnościKraj

Wielka awaria na kolei. Wrocławianie nie dojadą do stolicy

Wielka awaria na kolei. Wrocławianie nie dojadą do stolicy

Wyświetlaj:
zagrycha / 79.188.238.* / 2011-01-11 10:26
a grabarczyk spokojnie sobie pali cygara i ma to wszystko w d.....upie. Swoich nikt nie ruszy !
Niech szlag trafi ten rząd ! / 95.48.102.* / 2011-01-11 09:08
więcej, więcej kwiatów dla waszych partaczy!
tade / 83.2.33.* / 2011-01-11 08:05
Mnie już nie dziwi jak w czasie grzybobrania w środku lasu przejedzie koło mnie TIR.
Kierowcy TIR -ów jeżdżą bezkarnie po drogach nie przystosowanych do takich pojazdów przy przyzwoleniu policji?!!!!
Nie tak dawno wjechał taki na mostek dla furmanek i pieszych zarwał go i pozbawił kilkuset mieszkańców
dojazdu do pracy sklepów etc.
EURO STUDENT / 2011-01-11 09:03
Polska... tutaj albo żyjesz w syfie albo wyjeżdzasz i tęsknisz za ludzmi w tym syfie
yBoss / 79.190.116.* / 2011-01-11 08:52
To typowa wypowiedz niedzielnego kierowcy. Kolego to praca a nie przyjemnosc przemieszczac sie z punku A do B w tak masakrycznej infrastrukturze naszego kraju. Przeciez majac do wyboru droge expresową lub "miejska" oczywiste jest co wybraliby w/w kierowcy. Dodajmy do tego nedzne pieniadze za frachty drogie paliwo, presja szefa etc... ale to juz odrebny temat.
Troche głębszej analizy w nowym roku zycze..
tade / 83.2.33.* / 2011-01-11 09:21

To typowa wypowiedz niedzielnego kierowcy.

mylisz się kolego miesięcznie kręcę około 5 tys.
I szlag mnie trafia jak taki .TIR-owiec wjedzie na "polną drużkę" i zajmuje całą jej szerokość raptem zaoszczędzi 10 km.
Moje życzenie: Obyś z naprzeciwka spotkał takiego samego.
W tym przypadku nie ma żadnego tłumaczenia.
A w sumie to fajne z was "zające" CB siada
EURO STUDENT / 2011-01-11 09:07

masakrycznej infrastrukturze naszego kraju

tutaj się zgodzę a śmigam osobówką ... ale kierowcy ciężarówki jeżdzą za szybko ! Wrocław nie ma obwocnicy a tą która kończą będzie płatna... PO przed wyborami samorządowymi obiecywali że będzie za darmo ... dziś już ustalają cenę za przejazd . Miasto nic nie zyska ... wszyscy będą śmigać przez wrocław

Najnowsze wpisy