Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Winiecki: Miał być Piłsudskim jest Papkinem

Winiecki: Miał być Piłsudskim jest Papkinem

Money.pl / 2008-10-27 08:50
Wyświetlaj:
Tantaloc / 130.34.173.* / 2009-02-16 02:12
Autor ma racje. Cale to pacholstwo piSSu znow ujada, bo ich wodz- co sie papinem okazal znow slusznie oberwal. WEZCIE SIE LUDZIE WRESZCIE ZA UCZCIWA PRACE!!!! I PRZESTANCIE PIE.....C NA TYM FORUM....
wektor / 2009-02-14 21:15 / portfel / Bywalec forum
Bardzo mi żal Polski i moich rodaków .Jestem przygnębiony i zasmucony tym że mamy takich profesorów jak Pan Winiecki.
lalal / 83.6.123.* / 2009-03-15 20:35
ale zal jakie bzdury kur wa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
andowc / 83.30.120.* / 2008-11-02 16:35
Głupie porównania (kim miał być prof.Winiecki ? - może się "przyzna").
Każdy ma być "sobą", a nie "kukłą" historyczną.
Naśladownictwo "niewskazane".
a szkoda gadać / 83.28.82.* / 2008-10-29 10:14
Znowu wycieliście tekst dotyczący wyglądu Winieckiego
a zostawiliście wygląd Kaczyńskiego. ( to juz 2 raz)
Sami sobie wystawiacie świadectwo !!!

Winniecki mydło i jeszcze raz mydło.
Tusk to taki przerost formy nad treścią.
Opakowanie ładne ale puste w środku.
I to opakowanie sprzedaje dla naiwnych na tym forum Winiecki.
To jest manipulacja !
hahahahahaha / 83.28.82.* / 2008-10-29 10:27
a teraz dodaliście wyciete wczesniej
a szkoda gadać / 83.28.82.* / 2008-10-28 23:30
Niestety uwagi na temat urody Winieckiego zostały
przez Money usunięte ale uwagi na temat urody
Prezydenta pozostały.
I uwazacie, że tak jest w porządku ?
Nie, nie nie nie i jeszcze raz nie.

Ps. Tusk za to panie Winiecki ma może formę ale nie ma
treści. Takie ładne opakowanie niestety puste w środku
I pan te opakowania sprzedaje naiwnym na tym forum.
A co do urody Prezydenta to spójrz pan na siebie jestes pan przepocony. Mydło i jeszcze raz mydło.
acomitam / 83.25.149.* / 2008-10-28 05:28
No dobrze profesorze. Lekcję odrobione, obowiązek wypełniony, towarzysze po plecach poklepią. Kampania prezydencka w toku i przodujący w wyszkoleniu bojowym i politycznym autorzy muszą stanąć na linii frontu walk o prezydenturę dla najlepszego kandydata Niemiec na prezydenta Polski. Mam nadzieję, że dalej nie będą naciskać następny felieton będzie już o ekonomii.
lolek000 / 2008-10-27 23:06 / portfel / Tysiącznik na forum
.. ani z zagranicznymi politykami, wielkiego uznania nie budzi.
Natomiast uznanie budzi premier, który komunikuje się ze społeczeństwem przy pomocy kłamstw (Irlandia -buhaha), bezczeszczenia konstytucyjnych organów władzy oraz zniesławiania innych.
Niestety, profesor który wypisuje takie migdały budzi u mnie nikłe uznanie porównywalne z tym jakie ma u mnie domniemany profesor Bartoszewski.
Puchatek3 / 83.11.92.* / 2008-11-06 13:25
budzi u mnie
nikłe uznanie porównywalne z tym jakie ma u mnie domniemany
profesor Bartoszewski.
Jak można tak wielki międzynarodowy autorytet jak prof. Bartoszewski porównywać z kimś takim jak bracia Kaczyńscy. Nie dość ,że psują opinię naszemu krajowi za swoją nietolerancję i zwykłą głupotę to jeszcze się ewidentnie ośmieszają na arenie międzynarodowej.
Prof.Bartoszewskiemu mogliby tylko w pas się kłaniać a ktoś kto porównuje profesora z braćmi Kaczyńskimi zasługuje na jedno - brzydko mówiąc odczep sie durniu.
zatroskana / 87.105.145.* / 2008-11-02 10:44
Niestety, ale znowu najazd na Prezydenta. Natomiast pochwała Tuska i jego kolesi z PO. Czy i tu nie ma obiektywizmu?. My ludzie starsi , tak po 50-tce inaczej myślimy niż Ci do 30 roku. Na Własnej skórze odczułam to. żadnej tolerancji dla innego myślenia. Nawet nie chcą wysłuchać innych argumentów. Cóż się dziwić jak to dyktatura Mediów - za którymi ktoś potężny stoi. Bo nie wierzę, że inni ( nie Polacy) wiedzą co jest dobre dla nas Polaków. Nie bardzo rozumiem co się dzieje, ale historia lubi się powtarzać .To Polacy doprowadzili do Zaborów, podpisując jakieś umowy. Coś mi to przypomina z poddania się Unii. Niech ona rządzi za nas.
bblue / 151.92.176.* / 2008-10-29 11:58

budzi u mnie
nikłe uznanie porównywalne z tym jakie ma u mnie domniemany
profesor Bartoszewski.

No i to właśnie najlepiej o tobie świadczy...Profesor Bartoszewski na pewno nie ma tylu osiągnięć co bracia kaczorkowie...Powinien się od nich uczyć...ratunku...-)))))
Dobrze że porządni ludzie nie zniżają się do poziomu dyskusji z na takich forach z takimi jak ty bo to szkoda czasu, zdrowia, lepiej pracować i zarabiać...
Ale z drugiej strony czytając te fora, notoryczne opluwanie Tuska i płomienne mowy obrończe w sprawie kaczorków nasuwa się tylko jedno, mianowicie to że przewagę stanowią chamy które nie potrafią jednego słowa powiedzieć żeby kogoś nie obrazić i niestety (dla pis-u) jest to elektorat braci kaczorków...I niestety jest ich tu baaardzo dużo więc wnioski są dwa: albo siedzą w pracy i zamiast pracować obijają się lub udają że pracują, naciągając pracodawców, narzekając potem beszczelnie na gospodarkę i rząd -czyli oszuści albo sfrustrowani bezrobotni którzy nie dość że kultury za grosz to mają nadzieję że przyjdzie kaczor z szabelką, zrobi rewolucję i będą mogli ukraść bogatym i dalej nic nie robić...
Kaczorki i Sabo! o przepraszam, i pisie! Gratuluję elektoratu! Byle tak dalej, są jeszcze więzienia i szpitale dla umysłowo chorych! Powodzenia!
Ps.Pozdrawiam wszystkich którzy czytają, śmieją się z głupoty i nie dają się wciągać w to pisowskie bagno. A ja wracam do pracy...po przerwie.
lolek000 / 2008-10-29 14:12 / portfel / Tysiącznik na forum
Rozumiem, że należysz do elitarnego klubu ludzi, którzy uważają, że wszystko co zrobił Bartoszewski zwany gdzie niegdzie profesorem jest nieskalane i boskie.
Proponuję sprawdzić jakich ganialnych rzeczy dokonał bartoszewski jako prezes LOT-u raptem parę lat temu i jak szybko stamtąd uciekał ów "fachowiec" od wszystkiego.
mieczman / 83.4.70.* / 2008-10-27 22:21
Jak przystało na ekonomistę /znawcę?/ dalej nic tylko JUDZI!, szkoda liter.
lolek000 / 2008-10-27 22:18 / portfel / Tysiącznik na forum
..ponieważ płaci mu się od ilości komentarzy?
To taki rodzaj Palikota tylko, że bez milionów na koncie.
:)
Raczejjj / 77.253.115.* / 2008-10-27 21:44
Lepszy chyba jednak Papkin niż "polski Jelcyn" czyli A. Kwaśniewski albo L. Wałesa, o którym pół rządów Europy(a moze i więcej) wie, że był agentem. Tylko dla Polaków jest to wielka tajemnica i przyczynek do żarliwych debat publicznych/telewizyjnych.
antywinieckibaum / 90.129.110.* / 2008-10-27 21:28
ajwaj, Winieckibaum pan źle mówisz, pan jesteś sam antycymes ale Winieckibaum kiedy pan oddasz mi moje 100zł. za które kupiłeś sobie używany garnitur i mózg aby udawać rebe, ajajaj Winieckibaum coś się pan psujesz, jesteś pan prutkarz !
Fredro_a / 85.222.34.* / 2008-10-27 21:22
Bardzo trafne porównanie.
a szkoda gadać / 83.7.66.* / 2008-10-27 20:28
A to k.....wa społeczeństwem się nazywa !!!
Troskliwy / 83.10.254.* / 2008-10-27 19:15
"Prezydentura Lecha Kaczyńskiego oceniana jest w społeczeństwie jednoznacznie negatywnie" - w społeczeństwie? Czy w sondażach?
Boje się o Ciebie Winiecki, byś nie zrobił sobie krzywdy jak zobaczysz wyniki kolejnych wyborów Prezydenckich!
oś cie / 84.234.10.* / 2008-10-27 18:17
Logika jest prosta! Jeżeli bezkarnie opluwa się głowę państwa to nie ma ani głowy ani państwa! I tyle w temacie!
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy