Forum Polityka, aktualnościKraj

Wojna Macierewicza. "Nie konsultowałem wypowiedzi z kierownictwem PiS"

Wojna Macierewicza. "Nie konsultowałem wypowiedzi z kierownictwem PiS"

Wyświetlaj:
Kaszub wam powie / 83.31.13.* / 2012-04-20 23:48
To ja nie money robię wodę z mózgu Polakom. To ja nie Tusk jestem głupi i bezwzględny. To ja w Smoleńsku zestrzeliłem samolot z 9 osobami na pokładzie, nie Putin. To ja klamnę, oszukuję, mordję i zniewalam, nie niemcy czy sowieci. Money jest piękne. Money jest mądre. Money jest inteligentne. Trzy w jednym. Łoś end gooł
JanuszPOlikot / 2012-04-20 22:26 / Tysiącznik na forum
Premier Donald Tusk powiedział, że projekt wizyty prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Katyniu w 2010 r. pojawił się już po ustaleniu spotkania premierów Polski i Rosji w tym miejscu. .....

Dziwne panie PInokio....bo....

27 stycznia 2010 r. przez Mariusza Handzlika podsekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta z
informacją, że w kwietniu Lech Kaczyński planuje w Katyniu oddanie hołdu pomordowanym polskim
oficerom.........

3 lutego 2010 r. – rosyjska agencja Interfax podaje, że: „premier Federacji Rosyjskiej
Władimir Putin zaprosił prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska do wspólnego uczczenia pamięci ofiar
Katynia”. Kancelaria premiera Tuska poinformowała, że zaproszenie zostało przekazane w czasie
rozmowy telefonicznej......


Żarty się kończą i głównym zadaniem polskiego rządu będzie zapewnienie takiego poczucia bezpieczeństwa wszystkim Polakom, nie tylko wobec kryzysu, ale także wobec kryzysu politycznego, którego jesteśmy świadkami - mówił Tusk........Samolotu nie POtrafili upilnować a on się martwi o moje bezpieczeństwo......No tak Tusk z tobą czuję się bezpieczny.....POwiedzo to tym bezrobotnym i na umowach śmieciowych....chorujących .....młodym rodzicom.....Dyzmo faktycznie żarty się skończyły i trzeba was POgonić.....
JanuszPOlikot / 2012-04-20 22:19 / Tysiącznik na forum
Łysy Gargamel na forum UE też POwiedział o wojnie.....I żaden POrtal się tym nie POdniecał.....
oborowy / 79.185.89.* / 2012-04-20 22:00
Donald. Pora wykonać decyzje Sadu Administracyjnego.

Kto zdecydował i na jakiej POdstawie o trybie dochodzenia w sprawie Katastrofy w Smoleńsku z dnia 10-04-2010r
bsf / 77.255.252.* / 2012-04-20 22:14
Donek POleciał na wycieczkę do Emiratów arabskich jest przecież weekend ...PO co mu zawracasz głowę p********* ?
bsf / 77.255.252.* / 2012-04-20 21:52
Polska sięga dna moralnego dzięki chuliganom POlitycznym na urzędach.
Wiec, co tu komentować ?

Najnowsze wpisy