Wojna o krzyż.

Banalnie / 2011-10-20 11:29
Jest dla mnie rzeczą nie do zrozumienia, czemu Palikot od razu zaczął od walki o zdjęcia krzyże z sali sejmowej. Krzyż który wisiał tam przez 14 lat, nagle zaczął przeszkadzać Palikotowi, czy to właśnie nie jest próba powrotu do czasów komunizmu, czasów tak świetnie znanych Kaliszowi i Millerowi? Zresztą sami konstytucjonaliści twierdzą że w konstytucji nie ma sformułowania iż państwo polskie jest państwem świeckim, także nie ma nic powiedzianego o rozdziale kościoła od państwa!! A właśnie na tym opiera swoje racje Palikot. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Wyświetlaj:
literatka / 2011-10-20 13:09
nie ma nic gorszego jak mieszanie religii do polityki... dlatego właśnie państwo powinno być świeckie
ździcho / 178.42.42.* / 2011-10-20 12:28

Jest dla mnie rzeczą nie do zrozumienia, czemu Palikot od razu zaczął od walki o zdjęcia
krzyże z sali sejmowej.

Przecież to proste. Przecież to go promuje. Zresztą nie od krzyża zaczął, tylko od marihuany. Jak zaczął trąbić o legalizacji to wszystkie ćpaki na niego zagłosowały. Drugim ruchem było wprowadzenie tego hemafrodyty do sejmu, krzyż był dopiero trzecim ruchem. Palikot chcąc się dorywać coraz to bardziej lukratywnych złobów, bazuje na ludzkich uzależnieniach i instynkcie nietolerancji i nienawiści. To sa swietne nośniki - efekty widać.
Żartowniś / 2011-10-20 13:19 / Bywalec forum
Nasza kultura jest związana z kościołem katolickim, oderwanie się od niego , doprowadzi nasze społeczeństwo do degradacji!! Jaki przykład daje się młodym ludziom?!
ździcho / 178.42.42.* / 2011-10-20 15:06
Domyślam się, że to sarkazm. Po nicku. Kościół katoliki zhańbił się moralnie nie raz, nie dwa i nie dziesięć.

Najnowsze wpisy