Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Wstrząśnięty, nie zmieszany

Wstrząśnięty, nie zmieszany

Money.pl / 2007-04-27 17:22
Komentarze do wiadomości: Wstrząśnięty, nie zmieszany.
Wyświetlaj:
kapi / 2007-04-28 13:19 / Bywalec forum
portfel od największej do najmniejszej po tym tygodniu:
msz
tin
ats
fam
bef
stx
swd
bez zmian przez cały tydzień
msz - ciekawy tydzień się zapowiada,asymilacja jestem ciekaw jak zostanie to rozegrane do okolic 12 zł żadnych ruchów,mozliwe różne "dziwne" rzeczy
tin - czekałem ,czekałem i sie doczekałem,na wybicie.W nadchodzącym tygodniu ruch powrotny?Jak nie inwestować na długi termin jak tak podpowiada wykres (długi termin).Bankowy sie bardzo śpieszy z informacją 27.04 sprzedał i od razu powinformował.Jak ładnie.
ats - liczyłem na więcej w tym tygodniu,czekam na rozwój wydarzeń.Targety 7,5 zł potem 15 zł?Czysta spekulacja.Tylko at.
fam - jak zwykle spokojnie
bef- chyba dopiero jak rynek zobaczy wyniki to uwierzy
stx-co tu pisać?
swd-mam duzy apetyt
bolo / 2007-04-28 12:51 / Bywalec forum
Portfelik:
BYTOM - 60%
BAKALLAND - 30%
MILLENIUM - 10%

W poniedziałek wypuściłem STX i Żurawie, do tych spółek na pewno wrócę, ale musi się tam trochę uspokoić.

Pozdro
topol2 / 2007-04-28 12:39 / Tysiącznik na forum
Jedna z najważniejszych zasad inwestowania:
-Bądź inwestorem w początkowej fazie hossy
-Bądź spekulantem jeśli hossa jest mocno zaawansowana.
Niestety, obecnie większość graczy chce inwestować długoterminowo. Z tego prosty wniosek-jesteśmy na samym początku hossy.
Po prostu obecnie mamy koniec wielkiej bessy i może zacząć się hossa.
kapi / 2007-04-28 13:03 / Bywalec forum
Ciekaw jestem Twojej opinii o rynku amerykańskim po przekroczeniu max historycznego.
Moge prosić o opinie?
GordonGekko / 2007-04-28 12:33 / Łapacz Spadających Noży
a o to i moj Los portfelos:
Krosno - w tym tygodniu pieknie sie zachowywalo, przed ostatnimi wynikami tez tak bylo
ale mam nadzieje ze tym razem koszty nie rosly!
Swissmed - nareszcie czekamy na ta ziemie i na poprawe wynkiow choc pewnie nie bedzie ona wielka, przynajmniej nie w pierwszym kwartale
Echo - z tehcniczneog punktu widzenia trzeba by sie pozbyc aczkolwiek postanowilem potrzymac ja do trzeciego kwartalu , jak zreszta reszte moich spoleczek
espi / 2007-04-28 12:12 / "Exchange"
kupiłem ostatnio mostostazab no niestety nie w dobrym momęcie po tym jak trzy dni z rzędu rusł postanowiłem go kupic a teraz kiedy go mam trzy dni z rzędu traci co myślicie o tej spółce ma szanse się jeszcze wybic
superman / 2007-04-28 12:12 / Tysiącznik na forum
gazeta parkiet dzisiaj
BYTOM i MONNARI podwyzsza plany?

Bytom producent garniturow w I kwartale 2007 uzyskal 20,9mln skonsolidowanych przychodow. Zarobil w tym czasie 800 tys. zl(danych nie mozna porownywac do zeszkego roku bo w grupie nie bylo jeszcze Dolwisu). Wyniki sa lepsze niz zakladal nasz budzet-mowi Tomasz Sarapata, prezes Bytomia. jego zdaniem szczegolnie zaskoczyl wlasnie Dolwis, ktory w pierwszych 3 miesiacach wygenerowal zysk (ok.130 tys.zl)

T. Sarapata twierdzi, ze tegoroczna prognoza finansowa nie jest zagrozona, grupa ma uzyskac 85,4 mln obrotow i 4,5 mln zysku netto ( bez uwzgledniania Warmii, ktora moze zostac przejeta).

Prezes Bytomia uwaza, ze dotychczasowe wyniki pozwalaja powaznie brac pod uwage mozliwosc podwyzszenia planow.

podoba mi sie, ze euforia opadla:)
warren buffet / 2007-04-28 11:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Limuzyny dla rządu

Sobota, 28 kwietnia (07:47)

Właśnie rozpisano przetarg na nowe nowe luksusowe wozy dla notabli. 33 miliony złotych ma pójść w tym roku z budżetu państwa na nowiutkie samochody.

W sumie rząd chce kupić 456 aut dla urzędników rządowych, wojewódzkich i z agencji państwowych - ujawnia "Fakt".

Na 550 tysięcy wszystkich biurokratów w Polsce mamy aż 50 tysięcy samochodów. Czyli na każde auto przypada 11 osób.
warren buffet / 2007-04-28 11:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Ludwik Dorn, nowo wybrany marszałek, uważa, że powinny zostać
zwiększone wydatki na prowadzenie biur poselskich.

"Będę przeciwny wszelkim rozwiązaniom, które anarchizowałyby lub
poważnie groziły zaanarchizowaniem procesu ustawodawczego" -
zapowiedział Ludwik Dorn w "Sygnałach Dnia"
warren buffet / 2007-04-28 11:55 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
jakie naród taki rząd
piciu / 2007-04-28 13:13 / "Nikt" i Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
TANIE PAŃSTWO!!!

banda idiotow



witam wszystkich piekny mamy dzisiaj dzien
w sam raz na grila.... piwo.... i..... dziewczyny
jurek777 / 83.29.138.* / 2007-04-28 12:53
Tys prowda.!!!!!!!!!
de havik / 2007-04-28 11:39 / portfel / "Tysiącznik na forum"
Witam, w moim portfelu tylko niewielkie zmiany, główne pozycje to nadal

MSZ - jak zwykle troche zaluje, ze nie oddalem na gorce chociarz czesci, ale mysle, ze szybko powinen wrocic na takie poziomy (po7 maja), zreszta to inwestycja dlugoterminowa :)
STX - wczoraj chcialem chytrze dokupic na zamknieciu (1/10) i zle klikajac oddałem 1/9, to sie nazywa wyczucie :((. W poniedzialek musze odebrac co moje ;))

dalej,

EFR
telforce (zostala 1/2)

i zakupione w tym tygodniu,

HTL - zawsze chcialem miec te spolke i wydaje sie ze byl dobry moment na zakup, zobaczymy
GTC - j.w. z tym ze przyszly tydzien moze byc jeszcze lepszym momentem do kupna,jesli tak sie stanie, powieksze pozycje :)))

KMP out

Pozdrawiam i zycze udanego wypoczynku
ryzako / 2007-04-28 12:28 / Bywalec forum
Z usług jakiego BM korzystasz ? Mi też zdarzyło się takie "złe kliknięcie". Zamiast kupić....sprzedałem

TFI

marboru / 2007-04-28 11:34 / portfel / "Bankier giełdowy"
Kasa, wciąż napływa - sam sprzedaję tego masakryczne ilości.
Myślę, że miesiąc kwiecieć będzie rekordowy pod względem napływającej kasy.) Dla mnie - w moim oddziale Banku X - kwiecień to rekord - ponad 4,5 miliony.)))
Mille MiŚ zamknięty wczoraj (300 milionów - to był poziom zamknięcia) - zanim się zamknął uzbierał ok 400 milionów.
Jak myślicie jaki to będzie miało wpływ na GPW?
Myślę, że zarządzający wykorzystają weekendowe sesje na "tanie" zakupy.
ryzako / 2007-04-28 12:23 / Bywalec forum
Mam pytanie. Czy po umorzeniu jednostek uczestnictwa w MiŚ bedzie możliwość ponownego nabycia ?
ryzako / 2007-04-28 12:16 / Bywalec forum
Nie mam nic przeciwko. Nabyłem MiŚ poprimo a posecundo jesli kupią to akcje pójdą w kierunku północnym. Póki co MiŚ zachowuje się powiedziałbym klasycznie acz nie do końca "rynkowo".
marboru / 2007-04-28 16:48 / portfel / "Bankier giełdowy"
Po sprzedaniu nie będziesz mógł dokupić - chyba, że ponownie zostanie otwarty.) Mille MiŚ nie zachowuje się do końca rynkowo bo większa część kasy nie jest jeszcze inwestowana w GPW. Podejrzewam skupowanie spółeczek w majowy weekendzik. Poza tym budowanie portfela wymaga czasu....
Bądź cierpliwy.
Jarg / 2007-04-28 11:22 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Witam wszystkich

W minionym tygodniu zredukowałem Getin do 1/4 poprzedniego stanu, wczoraj opyliłem także kolejny kawałeczek PPWK (pierwotny pakiet podzieliłem na 10 części - zostało 8/10). Dokupiłem natomiast bigowej Stalówy (pozdrawiam Pana Romana :)), a także wpadł mi Budek.
Jutro wyjeżdżam do kraju, w ktorym nasz Big L. może się bez przeszkód oddawać swojemu ulubionemu nałogowi :-))

Pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-04-28 11:25 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
pan Roman ... Pozdrawia..mysle ze Ty tez polubisz " Marysie "
ślicznooka / 2007-04-28 11:32 / Uznany gracz giełdowy
ooo, jakich rzeczy można się dowiedzieć poza godzinami pracy giełdy:) miłego pobytu w Holandii, którą ja również sympatycznie wspominam:-)
pozdrowienia
Jarg / 2007-04-28 12:44 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrawiam również
Jarg / 2007-04-28 11:30 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Panie Romanie, ja pannę Marysię polubiłem już w latach 80-tych (ale to tak między nami :))
Big Lebowski / 2007-04-28 11:37 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
och daj spokoj z tym panem - mow mi " dude "
Jarg / 2007-04-28 12:46 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Och, to przez szacunek :)

Pozdrawiam serdecznie
Big Lebowski / 2007-04-28 12:48 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrowionka - jednak jestem za tym zebys mi mowil " dude"
de havik / 2007-04-28 11:32 / portfel / "Tysiącznik na forum"
ku zaskoczeniu widze, ze jest tu wiecej :)))
anonim_03 / 2007-04-28 11:21 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
To ja troche a innej beczki,

Sklad portfela:

DalimlerCrisis 20 % (kupiony po cenie Crisis, teraz 50 % zysku)
Palm 16 %
Audible 15 %
Tata Motors 10 % (uwaga na indie)
Apple 10 % (swietne wyki kwaralne)
Sun 9 % (moje pierwszse akcje)
Garmin 9 %
Lenovo 6 %
ESDA (airbus) 6 % -- moze ten A380 poleci ?

sladowe ilosci Polskich molochow.

Wiekszosc kupiona na po zeszlorocznej korekcie.
Trzymam nie sprzedaje,
Big Lebowski / 2007-04-28 11:35 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Sun Microsystems - cala chosse porusza sie w trendzie bocznym - wyniki kiepskie - mysle ze nie sprawia radosci..EADS takze nie daje powodow do radosci, Aplle - akcje 2006r- powod do dumy, GM marne szanse ,Deimler Chrysler ladnie rosna od zmiany szefa,Aplle ma teraz grozna konkurencje - Sony..
bielicjusz / 2007-04-28 12:35
no nieee... jak ty to robisz Big, ze masz jeszcze czas sledzic cos jeszcze poza GPW?
czapki z glow! pozdrawiam
Big Lebowski / 2007-04-28 12:39 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
Pozdrowionka...
Big Lebowski / 2007-04-28 12:40 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
to takie moje hobby..
anonim_03 / 2007-04-28 11:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
dzieki Big, nie mam z kim spojzec na sprawe z dogies strony.

Sun -- z sentymentu, wiele ich rozwiazn technicznych to byla i jest rewelacja. Jak by sie jeszcze nauczyli jak robic pieniadze. Zreszta kupilem po historycznym minimum.
Tydzien temu sie co prawda 10 % zwalilo.

EADS -- kupione po zwalce, spodziewam sie wzrostow po rozpoczeciu masowej produkcji A380 (za rok ?). Troche sie boje co pani Royal chlapnie.

Apple to troche loteria... Pare miesiecy temu grozna konkurencja byl Zune i nic z tego nie wyszlo. 100 milionow ipodow to szansa na pasywny dochod ze spzedazy pisenek/filmow.
Big Lebowski / 2007-04-28 11:49 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy
EADS - trwa tam konflikt niemiecko - francuski tzw. przeciaganie liny i ciagle strajki, Sony to na pewno nie Zune -inna klasa, Sun pomimo wygranych procesow z Microsoft - na niewiele sie to zdalo ..
warren buffet / 2007-04-28 11:16 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Ludwik Dorn, nowo wybrany marszałek, uważa, że powinny zostać zwiększone wydatki na prowadzenie biur poselskich.

"Będę przeciwny wszelkim rozwiązaniom, które anarchizowałyby lub poważnie groziły zaanarchizowaniem procesu ustawodawczego" - zapowiedział Ludwik Dorn w "Sygnałach Dnia"
Thai / 2007-04-28 11:10 / Bez rangi
Witam wszystkich forumowiczów,
Zupełnie początkująca na GPW od X 06. Jak na razie wiele, wiele do nauczenia... Zrealizowane zyski na Almie 54 %, strata na Biotku... pozostaje tylko czas w tym przypadku. Najwięcej zarabiam na... cierpliwości, braku ruchów niż ich wykonywaniu, takie wu wei na GPW, jeżeli chodzi o portfel. A w nim MCI 127% do przodu, MSZ 53%, Pep 15 % i Teta 27%. W związku z MSZ mam pytanie jaki wpływ na ten papier ma informacja o akcjach wierzycielskich. Pozdrawiam.
Kilgore / 2007-04-28 13:35 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
No proszę, grono nam się dywersyfikuje społecznie i kulturalnie, to dobry znak na przyszłośc. Witam Pana Taoistę ;)
Navigare----- / 2007-04-28 11:01 / Uznany Gracz Giełdowy
Alma
Drozapol
Hydrobudowa
Instalkrk
Krosno
Nfiemf
Sanwi

PP Energopld
flavio25 / 2007-04-28 10:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Agora 22%
ABG 10%
DUDA 23%
MCI 15%
MEWA 30 %
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy