Wyjazd z KCI Group

asiek1982 / 2007-06-06 09:08
Witam,
Mam pytanie czy ktos z was wyjezdzal z agencją KCI Group z Poznania??? Jesli tak to jakie wrazenia??
Wyświetlaj:
yrhgfbgfd / 81.98.16.* / 2012-11-25 18:01
nigdy
Głos Prawdy / 83.29.23.* / 2014-07-10 19:14
Ja chciałem przeprosić Radka Pasińskiego. Napisałem tutaj na forum kiedyś,że kazał posprzątać miejsce wypadku, jedna osoba odcięła sobie na pile wtedy kilka palców. To co napisałem wtedy było nieprawdą. Jeszcze raz przepraszam Cię Radek.
PONURY36 / 62.69.221.* / 2011-12-01 14:15
Witam , chciałbym poznac opinie na chwile obecną jak wygląda praca w Anglo Eri ?, jakie stawki daje KCI ?
lajek / 188.28.128.* / 2012-04-27 23:07
Nie dajcie sie wrobić obiecuja złote góry,a po 3-ech tygodniach zjazd do Polski bo nie ma pracy.Jest coraz gorzej,odradzam wszystkim wyjazd przez agencje KCI,a jeśli juz tam trafisz to sam zobaczysz o co tak naprawde tam chodzi
yyyyyy / 77.114.92.* / 2011-11-16 15:17
Witam, nie wiem w ogole o to za firma.. Zatrudniają takich niekompetentnych ludzi na stanowiska kierownicze!!!!!!! Podając przykład Pana Kicola, który odnosi się do pracowników bez żadnego szacunku!!!!! Wyzywa, popędza, straszy że pojadą na LUTON!!!!!! Przecież widzi że ludzie pracują, to co trzeba zrobić jest zrobione, a on pokazuje kto tu rządzi???!!!! Gaciami niech sobie porządzi!!!!!!!!!!! Ludzie tam zapieprzają po 12 godzin a on ich psychicznie wykańcza. No jeszcze takiego gościa to nie było...Co to w ogóle za warunki pracy??? Mobing!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zwalniają dobrych pracowników a przyjmują synków!!! HEHE!!!!! jeszcze żeby ci synkowie mieli jakieś pojęcie o stolarce. A taki synek pana Kicola???????!!!!!!!!! Po szkole rolniczej przyjęli go do pracy w wielkiej firmie stolarskiej w Anglii??? Nic nie umie, a mu płacą!!! hehe, no ale nie ma to jak znajomości!!!!!!!! Krowy powinien paść a nie meble robić!!!!!!!!!!!!!!! Zastanówcie się trochę. Niech Ci ludzie z daleka od domu, od rodziny, mają dogodne warunki pracy..............
Natinka / 213.238.96.* / 2011-08-25 20:02
Moi bracia wyjeżdżają z KCI już którys rok i nie narzekają wiadomo wszędzie trzeba pracować nikt nikomu za nic kasy nie bedzie dawał ale warunki są ok dojazd do pracy i z pracy zawsze na czas nikt nie stoi nad nimi i nie pogania że maja szybciej robić umowe mają jako spawacze i tylko tą pracę wykonują więc nie wiem skąd takie opinię może ktoś wyjechał nie za bardzo mu szło tzn nie wywiazywał sie z obowiazków bo uznał że i tak mu zapłacą to go odesłali do domu a teraz wypisuje bzdury aby inni nie skorzystali z okazji aby zarobić a zarabiaja tyle ile maja na umowie i odciągane jest też tylko i wyłącznie to co w owej umowie jest zawartę tzn koszt lotu gdyż KCI pokrywa koszty a przy pierwszej wypłacie jest to potrącone i opłata za media nie sądziliście chyba że ktoś za was bedzie płacił rachunki nie dość że zakwaterowanie jest za darmo to też nie można oczekiwać że to będą luksusy ale mieszkania na godnym poziomie biorąc pod uwagę że za nie nie płacisz
KCI GROUP LTD / 83.14.181.* / 2011-05-23 15:22
Witam

W celu uzyskania rzetelnych informacji o ofercie pracy naszej agencji, proszę o kontakt telefoniczny. Nr tel. (61) 664 59 10.

KCI GROUP LTD
wisła / 94.196.15.* / 2012-01-27 10:36
ludzie o pamietajcie sie w tym obozie pracy zamiast pęsje iśc do gory to spadają teraz jest strajk w czoraj pani ania obiecywala że bedziemy dalej pracować a wnocy sms że nie mamy iść do pracy bo anglo eri nie ma pieniędzy na pensje i powiedzcie z czego tu utrzymać rodzinę
didek22 / 95.50.194.* / 2012-01-31 11:52
a czy wiadomo czy ta firma jeszcze będzie istniała?
kinol / 109.196.92.* / 2011-11-17 17:34
Nie ma co uzyskiwać info ja tam byłem w 2009r. gorszego gówna nie widziałem i mam nadzieję że nie zobacze.Dziwi mnie tylko to że żadna instytucja w pl nie zajmie się tą anty agencją.Ludzie nie pchajcie się moje szczere słowa są takie że wole być bezrobotny niż tam jechać
tinger / 81.98.49.* / 2011-05-14 15:23
Czysty wysk brak opieki!Sa korzysczci ze nie ma sie kredytu ale bedac tu to wiecej na bawisz sie dlugu niz to wartne.Jestem tu dwa lata wiec na sluchalem sie i wiem sam po sobie-oszustwo
Pure Staff Ltd / 94.0.18.* / 2011-03-10 01:19
Pure Staff LTD recruitment agency recruiting polish workers in the uk - Contact wioletta on UK telephone number 0121 285 0459
junonaka / 2011-02-24 15:10
polecam wrocławski eurokontakt, zwłaszcza dla osób, które jadą pierwszy raz i obawiają się bycia oszukanym lub zależy im przede wszystkim na zapewnieniu godnych warunków pracy
http://epser.com/
ffffffffff / 109.196.92.* / 2011-01-22 20:02
Jak wyglda sytyłacja w angloo eri teraz co możecie powiedziec o agencji falcon czy pracował tam ktos pod nimi??
adaś1 / 217.137.151.* / 2011-02-18 22:29
miron masz racje gosciu ponizej godnosci pracuje dla falcona pierwszy miesiac praca jak praca nie mozna miec pretensji kasa wiadoma niska ale nie o to chodzi falcon moj pracodawca beda zaliczki a tu lipa wyplata miala byc do 15 dzis 18 i jeszcze nie mam na koncie nie che mi sie pisac gosciu bezczelny kolejny polaczek co na swoich chce zrobic majatek
miron34 / 217.137.151.* / 2011-02-17 23:29
zle zwaalniaja a falcon to gosciu co otworzyl agencje nie dawno przemycal fajki a teraz wszedl po bardzo niskich stawkach na granicy oplacalnosci przez co wiele ludzi stacilo badz staci prace to o co probowali waczyc polacy o szacunek itp zostalo zatracone trudno mam nadzieje ze jemu sie noga powine i zaplaczą jeszcze za polakami
SZCZĘŚLIWY / 80.6.18.* / 2010-12-05 20:45
PRZECZYTAŁEM WIĘKSZOŚĆ OPINII NA TEMAT KCI I ANGLO ERI. MUSZE PRZYZNAC, ZE SPORO JEST TU PRAWDY. OSOBISCIE TAM PRACOWAŁEM. TO CZY WARTO TAM JECHAĆ ZALEŻY OD ZAMIARÓW. NIENAWIDZE CALEGO AGLO ERI Z MAŁYM ALE....OD POCZĄTKU WIEDZIAŁEM, ŻE KOKOSÓW TO TAM SIE NIE ZAROBI WIEĆ ZACZĄŁEM DZIAŁAĆ.PRZEZ PONAD ROK DOKSZTAŁCAŁEM ANGIELSKI, ZORIENTOWAŁEM SIE, GDZIE SĄ JAKIES AGENCJE PRACY (ANGIELSKIE).W GAZETACH SZUKAŁEM POKOJU DO WYNAJĘCIA. DO DZISIAJ PRAWIE 4 LATA SIEDZĘ W WIELKIEJ BRYTANII. MAM STAŁA DOBRĄ PRACĘ Z KONTRAKTEM NA CZAS NIEOKREŚLONY, WYNAJMYJĘ DOM I NIE MAM CZASU NA NARZEKANIE. WNIOSEK NASUWA SIĘ TYLKO JEDEN....NIE TRAĆCIE CZASU NA NARZEKANIE, TYLKO ZACZNIJCIE MYŚLEĆ JAK WYJŚĆ ZE ZŁEJ SYTUACJII.JAK WIDZICIE MI TEN WYJAZD POMÓGŁ....ZRESZTĄ TAKI BYŁ MÓJ PLAN, ŻEBY MÓC SIĘ ZAAKLIMATYZOWAĆ W WIELKIEJ BRYTANII, POZNAĆ WARUNKI I MOŻLIWOŚCI. ZGADZAM SIE Z RESZTĄ NIE RAZ BYŁEM UPOKAŻANY I OSZUKANY, ALE NA OGÓŁ Z TEGO WSZYSTKIEGO WYSZŁO WIĘCEJ DOBREGO NIŻ NEGATYWNEGO. jeżeli chciałyś wyjechać na krótko i szybko zarobić to opcja KCI group i Anglo Eri napewno nie będzie dobrym wyborem. POZDRAWIAM WSZYSTKICH HEJ
dred / 87.205.66.* / 2010-11-26 16:26
bylem przez KCI w anglo eri przepracowalem 3 miesiace i powiem ze takiego obozu w zyciu nie widzialem a kilkanascie lat pracy mam na konie . Jestem bardzo na nie wyjazdom z KCI do pracy za granice.
Welder / 109.196.92.* / 2010-10-05 13:43
Jak niema pracy w PL jeśli ktoś jest dobrym spawaczem prace zawsze znajdzie byłem w Anglo Erii 1,5 miesiąca bo tyle wytrzymałem jak zobaczyłem co tam się dzieje.Teraz jestem w polsce pracuje jako spawacz i zarabiam porządnie.No chyba że ktoś spawaczem jest z samej nazwy to może jechac tam.Jak byłem tam to sami kozacy w spawaniu śmiac mi sie chciało jak opowiadali co oni nie spawali itd .A gniotą sie tam.Po co skoro dobrzy jesteście w polsce zapotrzebowanie na spawaczy jest cały czas.A co do wajzerów bladego pojęcia o niczym.Totalne debile łącznie z wiktorem.
cebi1 / 2010-09-16 20:04
asiek kci jest normalnom agencjom pracy da ci umowe jak ją przeczytasz to sam zdecydujesz czy warto większość tych ktuży piszą to proste chłopy i na pewno nie czytali umowy bo pewnie niepotrafią a potem som rozczarowani
robol z eri / 109.158.186.* / 2012-01-30 23:15
cebi.. a może cepie? to ty jesteś prostym chłopem ucz się pisać... są a nie som!!! druga klasa szkoły podstawowej!!!
kla / 79.162.137.* / 2010-10-13 11:39
hej.Mam pytanie mój mąż chce wyjechać do Anglii tylko tyle człowiek się na słucha że już nie wiadomo. Dla nas jest to bardzo ważne.chciałby pracować jako operator wózka widłowego. Mamy wysłać dokumenty do kci i cały czas zastanawiamy się co zrobić .
ryba1003 / 79.80.108.* / 2010-09-13 17:38
ludzie zakład wariatów ludzie którzy biegają jak pieski jak widzą łysego!!!!MARATON!!!A zwłaszcza koń razem z cienkiem,przełożeni ktuży tam robią to są wyrzuceni z polskiego społeczeństwa pracowałem tam 6 miesięcy zwolniłem się bo nie miałem zamiaru też zwariować na krotką metę jeszcze ale odradzam jest wiele innych normalnych miejsc pracy Anglicy robią z polakami co chcą a placy jak pieski kupa frajerów i sprzedawców jedz to zobaczysz.
cebi1 / 2010-09-16 19:51
dla mnie wy jesteście zwykłymi nygusami piszecie jakieś bzdury niemając pojęcia o stanie rynku pracy w polsce niema wogule pracy dla takich palmusów więc tylko w anglo was tolerują
Wiktor poganiacz / 89.161.0.* / 2010-09-17 14:32
Macie rację towarzysze Polacy praca jest z******** tylko jechać i pracować . Masz jelenia to go duś jak się zesra to go puść, Będziecie moimi jeleniami pozdrawiam serdecznie Wiktor ha ha ha ! niewolnicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czekam na was kto pierwszy ten lepszy co kużwia po polsku nie rozumiecie? szybciutko do pracy i to już do gazu do gazu do obozu ścierwa wieczni niewolnicy pracownicy świata ha ha ha.
rourke / 91.10.123.* / 2011-04-29 21:16
masz frajerze szczescie ze nie trafiles na mnie bo najpierw wyruchal bym ciebie a pozniej twoja pancie i stara albo najlepiej dwie na raz i najlepiej w dupe
cebi1 / 2010-09-17 19:07
ty witek sam tu dygałeś ale byłeś za cienki i dostałeś kopa w szyje
Wiktor poganiacz / 89.161.0.* / 2010-09-23 13:08
Hejka Cebi1 tęsknisz za mną ha ha ha
Wyplosz / 86.27.138.* / 2012-01-21 01:07
jezeli chcecie sie dowiedziec co znaczy PRACA CZYNI WOLNYM zapraszam do Anglo eri i Do sztumberfiler Jenny Kes Oboz pracy
qwab / 109.173.207.* / 2010-09-02 09:51
http://www.neobux.com/?r=jakubzmudek

http://www.neobux.com/?r=jakubzmudek

Co to jest NeoBux?


NeoBux jest firmą robiącą furorę w ostatnim czasie. Jest ona oparta na autorskim skrypcie
i oferuje natychmiastowe,automatyczne wypłaty na twoje konto AlertPay lub PayPal. Czas
oczekiwania na środki na twoim koncie nie powinien być dłuższy niż 5 sekund!

NeoBux nie ma opcji zakupu poleconych, ale jest opcja ich wynajmu na okres 30 dni.Jedna
osoba nie może zamówić więcej niż jedną paczkę w ciągu 7 dni. Można ich wynająć płacąc
przez konto AlertPay, PayPal, albo ze środków zgromadzonych na koncie. Istnieje także
opcja AutoPay - jest to opcja do odblokowania w zakładce Referrals -> Rented referrals
list. Polega ona na tym, że po kliknięciu przez twojego wynajmowanego poleconego w
pierwszą reklamę w danym dniu, z twojego konta pobierana jest kwota 0.009c i wydłuża ona
wynajęcie danego poleconego o jeden dzień.

Warto się zarejestrować w tym bux‘ie, gdyż po uzbieraniu minimum na pewno
dostaniesz wypłatę i będziesz mogł wynająć poleconych, stopniowo powiększając swoje
zarobki. Jest to bardzo profesjonalna firma i na pewno będzie z nami przezdługi czas.


Jak zarabiać w NeoBux?


Jakie warunki oferuje ten innowacyjny bux? Rewelacyjne, może stąd tak duże
zainteresowanie i ogromna promocja tego programu.
Płatne linki o wartości $0.01 każdy, czyli standardowe warunki oferowane przez
bux’y. Tyle samo dostajesz za każde kliknięcie osoby poleconej przez Ciebie,czyli
100% 50% za zarobki osób poleconych. To jeszcze nie koniec.Dostajesz także prowizję 10%
od wydatków na reklamę swoich poleconych. Oznacza,to że jeśli osoba polecona przez Ciebie
kupi nawet najtańszą reklamę za $3(100kliknięć) otrzymasz prowizję w kwocie $0.30 na
swoje konto w programie.
Wypłaty realizowane są na konto w banku internetowym AlertPay już od $2.Kolejna świetna
wiadomość. Ale to znowu nie wszystko, wypłaty są realizowane w trybie natychmiastowym
(instantly), czyli masz $2, zlecasz wypłatę i w tej samej chwili masz pieniądze na koncie
w AlertPay.
To totalna rewolucja w świecie bux’ów. Ja się nawet nie zastanawiałem,zapisałem się
i zbieram na wypłatę.

Przyklad zarobkow:

klikasz 10 reklam dziennie = 0,10 $

20 poleconych klika 10 reklam dziennie = 2 $

Twoje dziennie zarobki = 2,10 $

Twoje tygodniowe zarobki = 14,70 $

Twoje miesieczne zarobki = 63 $

http://www.neobux.com/?r=jakubzmudek

http://www.neobux.com/?r=jakubzmudek
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy