Forum Forum podatkoweInne

Wzrost składek na ZUS groźny dla firm

Wzrost składek na ZUS groźny dla firm

Cezar / .* / 2004-08-24 15:53
Komentarze do wiadomości: Wzrost składek na ZUS groźny dla firm.
Wyświetlaj:
Eryka / .* / 2004-08-24 19:22
Obłuda ze strony organizacji biznesu i pracodawców. Ratują własną dupę nie zgadzając się na podwyżkę i przy okazji pogrążają innych, właśnie pracowników, emerytów i rencistów prowadzących własną działalność. Zręczna zmowa z rządem, aby pozbyć się resztek konkurencji. Powiedzcie to swoim pracownikom, którym płacicie 824 zł, żeby nie prowadzili interesów na boku (oni muszą dorabiać, żeby przeżyć). Nawet tych obowiązkowych składek na zdrowotne nie są w stanie płacić, bo nie zawsze mają dochód. Jeżeli dopieprzy im się jescze około 700 zł na ZUS, to chyba przyjdzie im zdechnąć. Na chwałę BCC i Konfederacji Pracodawców Polskich.
Etna / .* / 2004-08-28 18:38
droga Eryko yo my z******...... na naszych pracownikow bo sa niechlujni w pracy my musimy ich ciagle pilnowac bo nie wypada robolowi powiedz. ze trzeba po nim cigle poprawiac nie mam sily pracowac po nascie godzin zeby jasnie pana czy pani nie urazic .Prowadze kazdemu dziennik przerobow i tylko nieliczni sie wyrabiaja i oni zarabjaja wiecej bo to nie komuna kazdemu po rowno nie chce mi sie pracowac i placic Vatu i konkurowac z kims kto robi to samo a nie placi vatu gdzie tu rowne szans
Rider997 / .* / 2004-08-24 19:44
Musze odpowiedziec bo widze ze mam do czynienia z wielmozna etatowiczka, ktora po 8 godzinach zamyka za soba drzwi i nic ja nie interesuje!Moja droga,mam firma od roku i od roku j***ebie jak pies zeby oplacic 2 pracownikow czynsz za pomieszczenie i kredyt na maszyny!Teraz slysze, ze wszyscy ktorzy zarabiaja 3tys zlotych beda placic podwyzszona skladke ZUS o 300%Czy szanowna Pani sie orientuje ile zostanie komus kto zarabia na przyklad 4tys?A etatowiec co wie o konkurencji na rynku?Jak wracam do domu po 10 godzinach pracy to nastepne 4 albo wiecej glowkuje przed komputerem jak bedzie w nastepnym miesiacu, czy konkurencja mnie nie zniszczy bo jestem nowy czy z dnia na dzien nie zmieni sie prawo i biznes sie skonczy...Tym sie zajmuje szanowna Pani a moi pracownicy juz dawno sa w domu i nie maja pojecia co to jest biznes...Wiec prosze nie pie****dolic mi tu takich glupot...A jak mysli Pani,czy zamiast placic juz teraz co miesiac okolo 1,5tys ZUSu nie wolalbym zatrudnic jeszcze kogos zeby usprawnic wszystko?Pozostawiam to szanownej pani do ceny...
Eryka / .* / 2004-08-24 20:06
Chyba nie kapujesz o czym pisałam. Zastanów się jeszcze. Jesteśmy po tej samej stronie. To,że jestem na etacie i muszę dorabiać bo taki palant jak ty płaci mi 824 zł albo każe się wynosić, świadczy że jesteśmy tymi samymi przedsiębiorcami. Grube ryby z BCC (to nie Twoja liga z************ przez 24 godziny) chcą właśnie mi d*********ć składki,żebym tyrała i zdechła.
TO JA / .* / 2004-08-28 19:00
Wiesz co Eryka zaloz sobie firme i wtedy przekonasz sie kto tu jest palantem.Widocznie twoj pracodawca nie chce ci powiedziec wprost co soba repz.Nie jestes w lidze ambitnych ludzi.
Cezar / .* / 2004-08-24 15:53
A kto już wyliczył ile z tych składek stary Neuman lub nowy młody zdolny członek SLD ( i jego polityczna nadzieja) wyprowadzi do Szwajcarii. Zrobi to to oczywiście tylko dlatego aby zaznaczyć swoja lewicową wrażliwość i aby gazety miały o czym pisać ( oczywiście nie Trybuna, bo ta ma reglamentowany na kartki papier )
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy