Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Yellow Pages - firma, którą uśmierci internet

Yellow Pages - firma, którą uśmierci internet

Wyświetlaj:
bigszu / 83.22.220.* / 2008-12-07 22:52
A kto powiedział ze Yellow Pages to obecnie tylko książka ?
Moze autor nie slyszal jeszcze okreslenia IYP.
Polskie YellowPages.pl będzie miało 10 lat, a nie wydało ani jednej książki
malcom2000 / 83.24.220.* / 2009-04-27 21:02
Nie istniej polskie YellowPages.pl. Poliskie Yellowpages Spółka z o.o. to dziwna firma z kapitałem zakładowym 50 tys. pln. Firma zakupiłe czy też przejęła za długi Spółkę z o.o. z Bielska Białej i nazwę na Yellowpages zmieniła w 2005 roku. Praktycznie nazwa Yellowpages jest kompletnie nie przetłumaxzenia ale fonetycznie się zgadza. Prezesm jest Katarzyna Szubyt a za jej plecami stoi Roman czy też Robert Szubryt. Firma ta nie ma nic w spólnego z Pzremysłem Yellow Pages.
jurek2009 / 82.177.164.* / 2009-04-28 11:46
Powyższy komentarz to chyba twór niezadowolonej konkurencji. Cóż mnie drobnego przedsiębiorce interesuje kto i za co i czy to jest polskie i jaki ma kapitał, chociaż jak spółka ma siedzibę w Bielsku -Białej to najbardziej prawdopodobne jest to, że jednak polskie. Inwestorzy zagraniczni pewnie nie słyszeli o taki mieście. Nie przetłumaczona nazwa, ale na co? na Żółte strony? I jak obcokrajowiec trafi na taką stronę? Brak logiki cechuje autora komentarza. Pośród różnych ofert ja wybrałem właśnie YellowPages.pl.Prezentacji mojej firmy jest bardzo rozbudowana. Od kilku miesięcy, kiedy zaistniałem tam, notuję wzrost sprzedaży moich towarów. Dodatkowo serwis ten dba o klientów własnych, ciągle dostaje propozycje promocyjne, a i mam zlecenia zagraniczne.Tak więc nie ma znaczenie kto i co, ale efekty korzystania z Yellowpages.pl

Najnowsze wpisy