Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zagraniczni inwestorzy nadal wyprzedają akcje

Zagraniczni inwestorzy nadal wyprzedają akcje

strokuś / .* / 2005-10-21 20:49
Wyświetlaj:
jujo / 212.87.229.* / 2005-10-25 09:10
musze przyznac ze poczatkowo mozna sie zw tym wszystkim zgubic ale zobaczymy jak to bedzie funkcjonowalo, napewno wymaga to od nas pewnej zmiany w mysleniu juz nie tylko ciag liniowy komentarzy ale skakanie od komentarza do komentarza, gorzej ze tytul moze byc taki sam co powodowac bedzie pewnie zagubienie, ale uwidim jak to bedzie
Igor | Evil Empire / 80.53.192.* / 2005-10-24 19:37
łeeee ale skórkę zmienili :d ehehe

na margienesie ale ja jestem dziwny, kruk daliśmy ciała, STf ponad 10 zł boosheee masakra a ja po 1 zł taniej puściłem :(
Może jutro odkupic ?!
euroentuzjasta / 83.25.7.* / 2005-10-24 21:17
do d*** z taką skórką, zero funkcjonalności
Igor | Evil Empire / .* / 2005-10-24 12:53
Kruk, moje też już poszły choć kupiłem tak samo jak ty po 8.75 to jednak troszeczkę żałuję jednak że poszły już moje, mogłem poczekać przynajm,niej do jutra, ech ładnie to zaczyna wyglądać, myślę że dp 9.50 dobiją dziś jeszcze
kruk / .* / 2005-10-24 14:37
STF poszło po 9.4 wziąłem za to HGA po 3.00, czekam na większy spadek CSG i może APL jak dojdzie do 2.50 :)
kruk / .* / 2005-10-24 12:30
Witam,kupiłem dziś STF po 8,75 i chyba zaraz sprzedam. Z dobrych wiadomości to 11% na PCG, które kupiłem w piątek. Nie załapałem się niestety na promocje poranne CSG, HGA i IND. W piątek sprzedałem też połowę borysa (miałem go ok. 60% portfela). Dokupiłem tez małe pakiety IBS, FON. Obserwuję CCC. Bardzo rozczarował mnie TIM, ale jeszcze poczekam.pozdrawiam wszystkich
Zwierzak58 / 81.190.23.* / 2005-10-24 20:43
Witam, jestem raczkującym graczem,ale bardzo lubię czytać Wasze komentarze.
Pytanie do Kruka- czy wytrzymałeś do końca dnia z STF. Mam nadzieje ,że TAK. Pozdrowienia dla wszystkich.
eurojużnieentuzjasta / .* / 2005-10-24 12:18
kur*** co sie dzieje z tym zaj***** Ampli !!! a miał być 4 raz
the same one / .* / 2005-10-24 12:21
zero popytu na to gówno już od paru dobrych dni
Andrzej / .* / 2005-10-24 13:15
Na szczęście podaż też nie jest za duża. I widać wciąż, że pakieciki po 2-3 tysiące ludzie łykają. Łudzę się, że kurs przygotowywany jest do wzrostu po dobrych wynikach (12.11). Mam trochę ampli i zamierzam go jeszcze dokupować. W ostateczności długi termin.
Igor | Evil Empire / .* / 2005-10-24 10:42
hmm :) ale suprise że tak powiem :D właśnie widze że 2 moje arkusze mi weszły kupna, STf po 9.75 oraz HGA po 3.03 , oby im sięrosło jak na drożdżach, czego wam i sobie szczerze życzę :)
Igor | Evil Empire / .* / 2005-10-24 09:16
A co myslicie o Boryszewie i Impexie ?to umorzenie dało ostro na górkę akcje obydwóch spłek, ech a ja opyliłem Boryszewa po 17 zł tydzień temu :(Myslę powaznie nad boryszewem, jeszcze ta fuzja domniemana :), co wy na to ?P.S. Co do pcguarda, wstrzymaj sięrobbi, ostatnio niby podskoczyło a zobacz jak w plecy .. boshe teraz to chwilowo rzzeź na tym papierku
AGo / .* / 2005-10-24 11:33
Ja wszedłem w piątek w Boryszew. I jeszcze Unimil trochę wcześniej. Razem z Rafciem i Betą zarabiają teraz na CCC i Ambre (czemu ja je ciagle mam?) I jeszcze Projprzem i Lena i sam nie wiem czemu Hoga. Ten portfelik jakoś mi się całkiem nieźle sprawdza od dwóch tygodni :-)) No i jeszcze gdybym go uporządkował...
dżeju / .* / 2005-10-24 08:38
Jest grono spółek, które opierają się dekoniunkturze na giełdzie i wpływom polityki. Trzeba je znaleźć i trzymać. Wszystko zależy kto w nich siedzi. Ostatnie spadki były dobrym sprawdzianem. Alchemia jest taka i dała mi już 70%, Skotan miałem ale sprzedałem po kosztach. Obecnie mam tylko Alchemie i resztkę Elx, który mnie sprowadził do parteru madafaka.Teraz obserwing i typing :)
lolek / .* / 2005-10-24 13:41
a na co lookasz jesli można spytać :)
orzeł / .* / 2005-10-23 23:55
Ze względu na ptasią odpowiedzialność jeszcze dwa słowa:oby tylko Daniel się nie wkurzył i nie wycofał się z tworzenia rządu bo to by dopiero była tragedia!!!!!!!!!oj rozleniwiło się towarzystwo coś i nic ani słowa .......aż takie emocje wyborcze :)
Robbi / .* / 2005-10-24 00:04
To nie emocje, to totalna załamka, a co do papierków do oglądania to co powiesz o Elizie i może Barlinek, a może znowu pajacyk PCGUARD, bedzie rósł jak zwykle na przekór panyjącej tendencji. Co powiesz o dniu jutrzejszym, że będzie spadać to wiem, ale co później, w krotszej perspektywie, jak zachowa się zł?
k / .* / 2005-10-23 23:01
PGNiG WYKUPILI OPCJE a FRAJRRZY nie WIEDZIELI.KTO WIEDZIAŁ CAŁYMI RODZINAMI ZAPISYWAŁ.BANDZIOROM KULE w ŁEP TO NIE PRYWATNY FOLWARK
orzeł / .* / 2005-10-23 20:42
no to nas kaczki pogrążyły :(jak myślicie co się jutro wydarzy?:(
marta / .* / 2005-10-23 21:13
aż strach myśleć co może się jutro wydarzyć.mam jedynie nadzieje że tylko wig20 może mocno spaść ,co oczywiście nie będzie trudne do nadrobienia.jak myślicie,odlewnie też pójdą mocno w dół????????
orzeł / .* / 2005-10-23 21:54
Marta o odlewy się nie bój - odlewają z mocnego tworzywa więc się nie ma co bać ! będzie dobrze choć ruch do 4,55 jest możliwy (choć możliwe to tak naprawdę jest przecież wszystko co nam kaczki i ich chodowcy udowodnili - i kto to zrobił !?ANDRZEJ nie daruję Ci tego LEPPIEJ być mogło a Ty to zbeszcześciłeś łobuzie!:)
orzeł / .* / 2005-10-23 22:06
ups...hodowcy miało być...
Pablo / .* / 2005-10-23 21:07
max -3% a optymistycznie -0,5%
orzeł / .* / 2005-10-23 16:47
prawie bym nie zauważył że mój kochany eurocash spadł do ceny przy której obiecałem go odkupić :) z tą śląską hydrą to nie było poważne ale euro i to w cashu po takiej cenie łaj not !jutro się przymierzę no i na stalprofil po cichu czekam coby zrobił przynajmnie to co drozd ! a tak wogóle to dziwne że tak czy inaczej I TAK WSZYSTKO ZALEŻY OD KACZEK!:) POZDRAWIAM I NAPISZCIE COŚ LUDZISKA BO CO JA ZROBIĘ Z KASA JAK SPRZEDAM BETĘ,ODLEWNIE,POLIMEX, I INNE PROJPRZEMY!POnieważ nie daję rady zerkać na więcej liczę że wrzucicie jakieś własnie typy przynajmniej do zerknięcia na nie!Strokuś myślisz że Ewa odbije od denka po raz trzecie czy może zakopie się w jakimś głębszym dołku!?
leszczyk / .* / 2005-10-22 13:32
Londyn wycofuje się z giełdy ,ponieważ obawia się utraty wtyczki tzn, Hani, gdyby Kaczyński wygrał.Bez podpowiedzi co i kiedy to już trochę trudniej.
orzeł / .* / 2005-10-22 10:30
Strokuś odpuściłeś chyba na chwilkę opcje coby kupować opcje (mam CI ja taką nadzieję ) pozdrawiam i wszystkim Wam miłej sobotki i niedzieli
strokuś / .* / 2005-10-22 12:42
przede wszystkim to ostatnie 2 dni nie za bardzo miałem kiedy się bawić, więc wstrzymałem się od ruchówa z akcjami się nie żegnam, opcje u mnie to jedynie kolejna pozycja w portfelu, rzędu 10%
orzeł / .* / 2005-10-22 10:29
i ostatnie sobotnie przemyślenie (bo ekipa mi się budzi):) :są sobie spółki tak mizerne że aż bardzo jeśli o ich zachowanie chodzi (choć żadne podstawy o takim zachowaniu nie świadczą )Do grona takich "niewychowanych" zaliczyłbym MCI i Ferrum (niegłupie papiery a zachowują się jak ladacznice)
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy