Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zagraniczni inwestorzy nadal wyprzedają akcje

Zagraniczni inwestorzy nadal wyprzedają akcje

strokuś / .* / 2005-10-21 20:49
Wyświetlaj:
orzeł / .* / 2005-10-22 10:15
powoli kończy się czas dla forte choć bezpiecznie zajmować się tym sportem (bieganie po płaskim nie jest kontuzjogenne i to miłe ) ale chętnie bym podskoczył i rozwinął skrzydła a jeśli ma się coś takiego wydarzyć to już niedługo :)
orzeł / .* / 2005-10-22 10:12
sprzeałem część eurofaka po 17 zł może zaatakuję technicznie hydrośląską (zobaczę jeszcze)
orzeł / .* / 2005-10-22 09:53
Jujku chyba nie masz mi za złe że z Drozdem pomyliłem się o jedną sesję :) za to Ciach zgodnie z przewidywaniami ! pozdrawiam
jujo / .* / 2005-10-23 18:40
Witam Cie orzelku, najwazniejsze ze poszedl choc chcialbym go widziec na poziomie 3,3 ;) Natomiast Ciech ladnie sobie ciagnie, dla mnie poziom 34 pln bedzie zadawalajcy wiec mam go w myslach moich choc oczywiscie nie pogniewalbym sie na Twoje czworeczki
orzeł / .* / 2005-10-22 09:50
Strokuś z ziemi ja z lotu ptaka (stąd lepiej widać :)CO do konieczności sprzedaży Amici nie mam wątpliwości (z tym 22,8 to chyba troszkę Stroke przesadziłeś:) ale obyNIe widzę szans na odrobienie strat z tej inwestycji posiadając lodówkowe akcje !Natomiast nie wiedzę przeszkód by to uczynić kupując akcje jednej z "tyle fajnych spółek do wyboru" (jak Strokuś prawi)
Pablo / .* / 2005-10-21 22:51
Orzełku nie mam pojęcia co z tym Timemdzięki za dobre słowo.
strokuś / .* / 2005-10-21 20:56
zmieniając temat na trochę przyjemniejszy muszę pochwalić moje biuro (BPH) za ostatnie zmianyzwykle na nich psioczyłem, ale ostatnio pojawiły się i plusy1.wprowadzili bezpłatne notowania online (1 oferta)2.udostępnili dość przyjemną aplikację do tych notowań3.wprowadzili szybkie przelewy pomiędzy rachunkiem maklerskim a rachunkami ROR w BPH (w czasie "rzeczywistym")4.dla pewnego hipermarketu, któremu dałem jakiś czas temu rekomendację kupuj z ceną docelową 28, dali 3 dni temu rekomendację kupuj z ceną 29.7 :-)
strokuś / .* / 2005-10-21 20:49
Pablo, pisałem w środę, że kupiłem amicę pod AT (odrobinkę po 19.3 - jak widać trochę za wcześnie), więc na mnie już nie liczbyła już tak wyprzedana, że musiała odbić i jeszcze pewnie trochę poszybujea wracając do liczenia to wybierz jakąś liczbę między 20 a 22.80 i zrób co trzebajest teraz tyle fajnych spółek do wyboru, że na prawdę szkoda czasu i kasy na agdprzepraszam za te słowa znacznie ostrzejsze niż życzenia Orłarównież życzę Ci jak najlepiej, ale jestem po prostu bliżej ziemi :-)
Pablo / .* / 2005-10-21 21:29
w tym tygodniu byłem taki zapracowany, że nawet nie zauważyłem że kupiłeś Amicę.Ja na razie czekam na wyniki za III kw.
1 2
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy