Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zagrożona obniżka składki na ZUS

Zagrożona obniżka składki na ZUS

Money.pl / 2006-08-31 07:56
Komentarze do wiadomości: Zagrożona obniżka składki na ZUS.
Wyświetlaj:
sylwia z kwidzyna / 82.177.183.* / 2006-09-01 18:19
jakie dochody przeciez to ubezpieczenie a nie podatek!!!????
Piotreq / 194.160.82.* / 2006-08-31 09:59
Przeciez to miala byc najwyzsza obnizka podatkow od lat. Co z tego ze nie obnizyli podstawowych składek procentowych. Obliczyłem i dawało to widzialny efakt w postaci wzrostu wypłaty o ponad 100zl I co? Becikowe ważniejsze?
zapi / 2006-08-31 08:25 / Bywalec forum
Jak sprawa dotyczy kolejnego pomysłu socjalnego, to rozwiązywana jest w ciągu tygodnia (np becikowe, które kosztuje miliardy, a nikt tego nie odczuje). Po prostu za jakiś czas podwyższy się jakiś parapodatek, którego elektorat PIS Samoobrony i LPR nie zauważy.
Natomiast jeżeli chodzi o zmniejszenie obciążeń podatkowych to biorą się za to jak stary pies bez zębów za kość.

Pracownik w tym kraju jest traktowany marginalnie. A jak na dodatek ma poniżej 30 lat, wyższe wykształcenie i jest na dorobku.
Najlepiej jest porzucić pracę i zacząć żyć z zasiłków, dodatków socjalnych, zapomóg.
Tak niestety skonstruowany jest nasz kraj
Kero / 2006-08-31 09:24 / -
Znam takie rodziny i nie głodują. Czwórka dzieci na lub już po studiach, do których oczywiście stypendium socjalne otrzymują i wszyscy razem w kupie mają lepiej niż wiele rodzin pracujacych.
xyz1 / 212.182.117.* / 2006-08-31 07:56
A kiedy zwykly szary pracownik nie nalezacy do tych uprzywilejowanych grup typu rolnik gornik lekarz zacznie sie wreszcie buntowac. Ile mozna pracowac na te grupy spoleczne, ktorych wymagania ciagle rosna. O mnie sie nikt nie martwi czy mam prace czy mam gdzie mieszkac za co mam zyc. Ciagle tylko rolnicy gornicy rolnicy gornicy. Wszystkim ktoryz glosowali na pisuarow bo liczyli na ich obietnice serdecznie gratuluje głupoty
abcd / 83.19.111.* / 2006-08-31 08:19
Może wreście ktoś pomyśli nad tymi wysokimi dietami dla posłów i senatorów. Nad wynagrodzeniem, które wynoszą dziesiatki i setki tysięcy. Szary obywatel ma natomiast nie dużo ponad 600,00złotych i za to ma utrzymać rodzinę z jej kosztami dodatkowymi. To wszystko co dzieje się na w eltach rządzących zaczyna budzić wstręt i chciałoby się powiedzieć, że góra zapomniała co jak żyje dół.
jliber / 212.180.147.* / 2006-08-31 13:04
Góra nic nie zapomniała. To tylko dół jest naiwny myśląc że to górę obchodzi. Góra przekonała dół że jak będzie oddawał im połowę swojej pensji, to sprawi dołowi raj na ziemi. Sprawiedliwie dla frajerów nie ma i nie powinno być litości.

Najnowsze wpisy