Forum Polityka, aktualnościKraj

Zakaz lotów nad Polską, uroczystości zagrożone

Zakaz lotów nad Polską, uroczystości zagrożone

Wyświetlaj:
janiszek72 / 2010-04-16 13:20 / Tysiącznik na forum
Najsmutniejsze, że przez dziennikarzy TVN24 pogrzeb Pary Prezydenckiej nie jest traktowany jak narodowa uroczystość, ale jak wyjątkowa zwykła impreza. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Binarek / 2010-04-16 12:27 / Tysiącznik na forum
Czujecie jak 80 JumboJetów z głowami państw wyląduje w podkarpackiej Jasionce (jedynym czynnym lotnisku)

Obsługa podrzeszowskiego lotniska stwierdziła, że jest gotowa na przyjęcie Obamy i wskaże mu drogę na Wawel
katttolll / 91.150.142.* / 2010-04-16 12:52
a ja jestem zaczynam mieć poważne wątpliwości...najpierw tą mgła w czasie wizyty naszego Prezydenta i to nad Katyniem włąśnie...teraz ten wulkan i chmura która uniemożliwi być może odwiedziny głów innych państw i zakłuci uroczystosci pogrzebowe o miedzynarodowej skali - wszystko w cieniu skandalu zwiazanego z tymi okropnymi manifestacjami przeciwko...- to nie mogą być zbiegi okoliczności!!! może byłem w błędzie i ktoś na górze nie jest tylko zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości...:((( w czym zawiniliśmy????czy Ojczyzna i obrona ich przed najeźdźcami ze wschodu i zachodu nie jest dobrem najwyższym? Obrona jej przed ateistami, żydami, homoseksualistami i niekatolikami wogole???? Przecież Pan Bóg jest Katolikiem:(((
Wacus Mlody Demokrata / 83.10.139.* / 2010-04-16 12:02
KTO ten scenariusz pisze TEGO, co sie dzieje TU i TERAZ ?
ŚLEPY LOS - nie wierzę !!
BÓG jakkolwiek GO zwa - nie wierzę!
LUDZIE -wierzę !!. Ludzie z 1-szych STRON - może?
A może za gruba kurtyna stoi nowy STALIN,
a może nowy HITLER - opetani nową IDEOLOGIĄ PANOWANIA na ZIEMIA i ŚWIATEM.
Chyba, powoli tez robia ze MNIE Zmatolonego LEMINGA. Howgh!!
jq / 192.193.245.* / 2010-04-16 11:55
Po przeczytaniu ponizszych komentarzy musze zmienic zdanie na temat profilu uzytkownikow tego forum...
DOZ / 2010-04-16 11:37 / Ciemno widzę
A ja Wam mówię, że w niedziele na niebie pokażą się znaki, co bardziej bogobojna część narodu uzna za oczywisty cud, a nawet dowód świętości tragicznie zmarłego.
moheranin / 83.6.15.* / 2010-04-16 16:50
DOZ , masz zapewne przekonanie, że jesteś dowcipny. cha, cha
janiszek72 / 2010-04-16 11:41 / Tysiącznik na forum
Obyś się Tomaszu nie zdziwił. W końcu "zstąpi Duch Twój i odnowi na zawsze oblicze Ziemi, tej Ziemi". I tragedia przekuje się w czyn, który odmieni raz na zawsze oblicze naszej Najjaśniejszej Królowej Polski. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Retyw. / 217.97.193.* / 2010-04-16 11:38
Dlaczego jesteś cyniczny?. Jest to Ci w jakimś celu potrzebne?.
DOZ / 2010-04-16 12:25 / Ciemno widzę
Dlatego, że szczery smutek wielu, po stracie blisko stu osób, nieliczni próbują zawłaszczyć i zamienić w kult jednostki.
Czy wykorzystywanie tragicznej śmierci tylu ludzi do wywyższania swojego idola nie jest cyniczne?
moheranin / 83.6.15.* / 2010-04-16 16:53
DOZ, powiedz jasno, do której bramki grasz.
posłaniec wybrany / 157.25.157.* / 2010-04-16 11:14
Kardynale Dziwisz, natychmiast przenieś pogrzeb do Warszawy a wulkan przestanie dymić. Czy nie widzisz tego znaku od Boga? Jesli zbagatelizujesz ten znak to jeszcze przed pogrzebem a nawet na nim samym zdarzy sie cos gorszego!!! Nie ignoruj znaku od Boga.
moheranin / 83.6.15.* / 2010-04-16 17:04
Posłańcze Wybrany, cóż za wysublimowane poczucie humoru, jakiż lotny umysł ! To proroctwo nieomalże. Mówi się, że scenarzyście serialu "świat wg kiepskich" skończyły się pomysły. Może mu pomożesz, nie marnuj talentu.
yuki / 150.254.212.* / 2010-04-16 11:01
Nawet zjawisko przyrodnicze wciągniecie do swojej małej wojenki.
Co za mentalność.
janiszek72 / 2010-04-16 12:05 / Tysiącznik na forum
Przyznasz, że dość rzadko spotykane zjawisko przyrodnicze. Dla Was dotychczas winę za całe zło i ciągłe pasmo niepowodzeń rządu Donalda Tuska ponosił śp. Prezydent Kaczyński. Teraz musicie szybko znaleźć nowego wroga, na którego będziecie zwalać swoje nieróbstwo. Możesz to nazywać małą wojenką, ale tak świat został skonstruowany przez Boga, że to dobro zawsze zwycięża zło. Więc nie ulega wątpliwości, że Wasz czas jest już z góry policzony. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
B_7 / 195.35.80.* / 2010-04-16 13:27

Dla Was

Właśnie przez takich idiotów jak ty janiszek72 nasz kraj nigdy jednością nie będzie!
yuki / 150.254.212.* / 2010-04-16 12:15

Teraz musicie szybko znaleźć nowego wroga, na którego będziecie zwalać
swoje nieróbstwo

Jakie moje nieróbstwo ty znasz? Pracuję codziennie dla siebie, rodziny i dla kraju. nie obrzucam ludzi błotem na forach.
Możesz to nazywać małą wojenką, ale tak świat został skonstruowany
przez Boga, że to dobro zawsze zwycięża zło. Więc nie ulega wątpliwości, że Wasz czas
jest już z góry policzony.

Nic o mnie nie wiesz, a nazywasz mnie złym i życzysz śmierci.
Taki katolik od Rydzyka tak?
Binarek / 2010-04-16 12:03 / Tysiącznik na forum
To nie my wywołaliśmy to zjawisko przyrodnicze yuki
To samo tak się zrobiło
yuki / 150.254.212.* / 2010-04-16 12:11

To samo tak się zrobiło

O i to jest mądre stwierdzenie. Nie Bóg, nie Tusk i nie rosjanie wywołali wybuch wulkanu.
Jest to naturalne zjawisko i w dodatku zaczęło się już jakiś czas temu, a nie po śmierci naszych władz.
jacek_kraków / 83.4.134.* / 2010-04-16 10:58
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum
emu / 217.153.189.* / 2010-04-16 13:04
brawo brawo :) popieram Ciebie w 100%!!! bardzo fajny komentarz
janiszek72 / 2010-04-16 11:31 / Tysiącznik na forum
Nie musisz wciskać caps locka, żeby wykrzyczeć swoją żółć i czarci jad. Brak Wam szacunku dla wielkich tego świata, dla Was jeno wszystko co się świeci (nie święci) jest ważne. Małymi jesteście i małymi pozostaniecie, a niegodziwości Wasze będą Wam policzone. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
yuki / 150.254.212.* / 2010-04-16 11:02
Przestań już wreszcie kopiować ten wpis, bo się człowiek sam zastanawia nad swoją tolerancją, czy czasem nie za dużo jej.
d3456 / 195.149.64.* / 2010-04-16 10:45
Ile CO2 wypuścił ten wulkan do atmosfery i jak to wpłynie na limity ?
janiszek72 / 2010-04-16 10:09 / Tysiącznik na forum
Szopenfeldziarze z PO i ich liczni fani zacierają z uciechy rączki, że na pogrzeb nie przylecą zaplanowani goście z całego świata. To świadczy tylko o jednym moi mili, Wy nie jesteście Polakami tylko zwykłymi hienami cmentarnymi, które żywią się pokarmem po tragicznie zmarłych wspaniałych i prawdziwych patriotach-Polakach. Nowoczesne, kreatywne podejście do patriotyzmu nie wejdzie w życie w Polsce i to gwarantuję choremu na władzę pseudoprezydencikowi Broniowi. Platforma Antyobywatelska ze swoim sztabem TVN-owskich specjalistów od mieszania ludziom w głowach już przegrała najważniejszą batalię odkrywając swoje najmocniejsze karty. Teraz przychodzi czas prawdziwego wyrżnięcia watach, które jak chwasty zatruwają naszą wspaniałą Ojczyznę. Przyszedł czas na ostateczne starcie która z wizji Polski zwycięży. Choć jesteśmy zdziesiątkowani, to i tak wygramy, bo jest w nas wiara, nadzieja i miłość, wartości ponadprzeciętne i nie do pokonania. Bóg rozgniewał się na swój lud niewierny i ukazuje swój gniew, daje ostatnie znaki ostrzegawcze, abyście się opamiętali i obudzili z letargu obłudy, zakłamania i choroby chciwości na władzę. To nie jest zbieg okoliczności, że te wydarzenia zbiegły się w czasie. Zacznijmy szanować bliźnich, a nie myśleć tylko i wyłącznie o własnych partykularnych interesach partyjnych. Polska nie rządem stoi tylko głupotą, żądzą władzy i chciwością. Panowie dziennikarze z mediów prywatnych, przestańcie pełnić rolę tuby politycznej i być marionetkami przekazującymi spreparowaną papkę propagandową. Jeżeli słowo Michnika ma taki wydźwięk w kraju, to nasza moralność i najcenniejsze wartości sięgnęły bruku. Gazeta Wyborcza nie będzie decydowała kto może, a kto nie może być pochowany na Wawelu. Michnika proponuję pochować w Gabonie. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
sc / 173.32.52.* / 2010-04-16 17:50
Janiszek72, wspaniały komentarz. Lubię bardzo takie komentarze. Pisane od serca i podkreślające najważniejsze dogmaty naszej wiary katolickiej w każdej sytuacji i ta spontaniczność tonu twojego komentarza jest przepiękna. Nawet ta nazwa potrawy wzięta z kuchni żydowskiej też pasuje w połączeniu do decyzji o nieprzesuwaniu daty pogrzebu. Ludzie jeść muszą niezależnie od nastrojów a kuchnia żydowska jest słynna ze smaku. Trochę się jednak nie zgadzam z tobą jeśli chodzi o to, że już przyszedł czas na ostateczne starcie aby rozstrzygnąć która wizja Polski zwycięży. Myślę, że jeszcze nie. Tak jak i ty pokazujesz w swoim komentarzu i piszesz o szanowaniu bliźnich to jest wręcz wzorcowe dla Polaków. Myślę też tak jak ty, że Polacy wyznaczeni przez naród do sprawowania rządów naszym krajem nie powini kierować się tylko prawami ekonomicznymi, logiką, zdrowym rozsądkiem czy próbą konsekwentnego przestrzegania swoich zalożen ale zawsze powinni wkładać w swój wysiłek elementy naszej wiary katolickiej. Dlaczego Michnika chcesz pochować w Gabonie? Też myślę, że to nie jest zwykły zbieg okoliczności, że tyle wydarzeń zbiegło się w tym samym czasie. Na końcu pozdrowiłeś wszystkich. Bardzo grzecznie. Bardzo podoba mi się ten komentarz. To ja też serdecznie pozdrawiam.
przyjaciel zyczliwy / 157.25.157.* / 2010-04-16 11:18
janiszku72 drogi ty mój. Pan doktor przebada ci główkę za darmo i sprobuje pomóc. Idź proszę do niego szybciutko.
moheranin / 83.6.15.* / 2010-04-16 17:13
Przyjacielu Życzliwy, twoja wypowiedź jest dostatecznie prymitywna, aby zaapelować do pozostałych uczestników forum, by Cię ignorowali.
janiszek72 / 2010-04-16 12:10 / Tysiącznik na forum
Życzliwy przyjacielu zatroszcz się proszę o własną główkę i nie ucz ojca dzieci robić. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
fakty / 95.50.79.* / 2010-04-16 10:53
no ty Polakiem na pewno nie jesteś więc co ty możesz o tym wiedzieć. Twój chory umysł, nienawiść, jad, bardziej pasują do al kaidy. Swoją drogą jestem ciekaw co bierzesz żeby mieć taką bujną fantazję?
I zapomniałeś chyba napisać, że to przecież Tusk spowodował specjalnie wybuch tego wulkanu...
A twój tekst o tym żeby szanować bliźnich w twoim wykonaniu jest komiczny
Piotr Wysoki / 83.6.207.* / 2010-04-16 17:54
A tak obiektywnie, w interesie Polski jest to aby zjechali się na tę uroczystośc Możni Tego Swiata, czy nie? Jeśli nie to wytłumacz Braciom Młodszym dlaczego. Pozdrawiam serdecznie
janiszek72 / 2010-04-16 11:23 / Tysiącznik na forum
Już Ci odpowiadam co biorę. Biorę odpowiedzialność za swoją rodzinę, która ma prawo żyć w normalnym, demokratycznym nie zawłaszczonym przez nikogo kraju, biorę w opiekę swoją małą córkę, która choć jeszcze nie wiele rozumie z tej wielkiej tragedii, ale ma prawo uczyć się prawdziwego patriotyzmu i budować swoją osobowość na fundamentach moralnych, które ludzie tacy jak Ty chcą obrócić w szeroko pojętą "maliznę". Urodziłem się w Warszawie i jestem z tego faktu dumny i nikt, a szczególnie Ty nie jesteś w stanie podważyć mojej polskości. Czy myślisz, że wszystkich ludzi, którzy wierzą w Boga możesz tak łatwo wyprowadzić z równowagi. Wprowadzanie chrześcijaństwa niejednokrotnie odbywało się na drodze krwawych i drastycznych w skutkach wypraw. Chrześcijaństwo, to karkołomna droga podążająca ścieżkami krwawiącego z bólu Syna Człowieczego. Obfituje w ciągły ból, stres i niezrozumienie ze strony ludzi prezentujących naukowe i filozoficzne podejście do tematów egzystencjalnych. Postępowanie i polityka Tuska (złe w swojej istocie, bo skierowane przeciwko opozycji, która z definicji ma prawo do krytykowania opcji rządzącej) wywołały reakcję łańcuchową, której w tej chwili nie da się już zatrzymać. To, że Bóg dał nam przykazanie miłości, aby szanować bliźniego swego nie jest równoznaczne z brakiem możliwości reagowania na notoryczne obelgi i wyszydzanie ludzi, których traktuję jako swoje autorytety i mam do nich szczególny szacunek. Ni będę stał obojętnie i przechodził do porządku dziennego, tak jak to się stanie zaraz po zakończeniu trwania żałoby. Życie toczy się dalej, ale nie musi toczyć się według ściśle nakreślonego przez ekipę Donalda Tuska scenariusza. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
fakty / 95.50.79.* / 2010-04-16 11:52
z tego co piszesz wątpliwe bardzo jest to czy jesteś wierzący w każdym poście obrażasz i poniżasz innych bezpodstawnie, a nie wydaje mi się by to było fundamentem wiary chrześcijańskiej. I dlaczego twoje autorytety mogą obrażać i poniżać innych?
Bierzesz odpowiedzialność? Myślisz o córce? To dlaczego bezkrytycznie przyjmujesz decyzję swoich autorytetów, które mają na celu utrzymywanie grup o specjalnych przywilejach (jeśli mnie pamięć nie myli było veto w sprawie emerytur). Dlaczego wolisz żeby dziura budżetowa rosła aby trudniej miało pokolenie twojej córki (brak akceptacji na prywatyzacje, na zostawienie 10mld zamiast 14mld na rezerwie, z której i tak nigdy nie korzystaliśmy zdaje się)?
janiszek72 / 2010-04-16 12:30 / Tysiącznik na forum
Czas zacząć profesjonalnie rządzić i nie robić takiego spustoszenia w finansach publicznych, jakie czyni niby oszczędzająca ekipa Tuska. To nie rząd Kaczyńskiego rządził przez ostatnie dwa i pół roku, to nie rząd Kaczyńskiego jest winien katastrofalnemu stanowi budżetu państwa, to nie rząd Kaczyńskiego ma większość w parlamencie. Czy uważasz, że 14 mld złotych załatwi sprawę i pozamiata kwestię finansów publicznych na przyszłość? Czy uważasz, że doraźne łaty załatwią miejsca pracy absolwentom rejestrującym się gremialnie w pośredniakach? Czy uważasz wreszcie, że wirtualne konta w ZUS-ie, na które rząd przerzuci lada moment wszystkie środki z OFE, zagwarantują mi emeryturę, nie mówiąc o mojej córce, która z tych świadczeń będzie mogła korzystać za 64 lata? ( nie wiadomo, czy ZUS będzie jeszcze istniał?). Kolego, to nie jest polityka perspektywiczna, ale krótkowzroczna, podporządkowana wyssanym z palca sondażom. Jak będzie wyglądał budżet w tym roku, kiedy połowa zaplanowanego deficytu w ciągu trzech miesięcy została już przejedzona. Zacznijmy wreszcie realnie patrzeć na otaczająca nas rzeczywistość, przestańmy się czarować i traktować jak ludzie z epoki kamienia łupanego. Rezerwa ma to do siebie, że jest odkładana jako bufor bezpieczeństwa na konkretny cel. Gospodarka światowa jest w chwili obecnej tak nieprzewidywalna, że im więcej takich zaskórniaków posiadasz, tym czujesz się bezpieczniej. Zlikwidujmy rezerwy na ewentualne straty związane z powodziami i innymi kataklizmami, rozwiążmy wszystkie rezerwy celowe, bo w sumie są one niepotrzebne. Takie myślenie to utopia. W mikroekonomii podmiot prawny jest zobligowany do odkładania 8% ewentualnego zysku na kapitał rezerwowy, nie twórzmy więc nowych wyłomów w naukach ekonomicznych. Polityka Donalda Tuska zmierza donikąd, a cele, na które już były odłożone określone kwoty i tak wcześniej czy później będzie trzeba zrealizować. I kto wtedy za to zapłaci? nasze dzieci, ale cena będzie o wiele wyższa niż teraz. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
fakty / 95.50.79.* / 2010-04-16 13:44
no ale właśnie to polityka PISu była krótkowzroczna. Dlaczego za swoich rządów nie zajęli się emeryturami? Mimo że na pewno wiedzieli ze ten system nie może tak dalej funkcjonować. Odpowiedź wydaje się jasna woleli się nie narażać społeczeństwu bo jakby pozabierali wcześniejsze emerytury uprzywilejowanym straciliby elektorat i lepiej było dla nich nic nie robić, a teraz będąc w opozycji zgrywać dobrego wujka i mówić patrzcie Tusk chce wam zabrać wasze przywileje a my nie chcemy do tego dopuścić. Właśnie to jest działanie krótkowzroczne. Kolejna sprawa to prywatyzacja, w okresie koniunktury można było posprzedawać trochę za godziwe pieniądze (i niwelować tym długi państwa, owszem po sprzedaży nie będzie się już otrzymywać dywidend, jednak zmniejszone koszty obsługi długu będą wyższe od tych, które można by uzyskać z dywidend) niestety nic w tym kierunku nie uczyniono. Co do rezerwy to uważam że 10mld jest wystarczające, nie było potrzeby korzystania w kryzysie z tej rezerwy to myślę że w najbliższych latach nie nastąpi gorszy kataklizm. I przecież wiadome jest że nie wyczaruje się nagle 50mld żeby załatać dziurę, trzeba więc to robić kroczkami.
Jeśli chodzi o przerzucanie emerytur z OFE do ZUSu to trudno mi coś o tym powiedzieć, nie wiem czy to dobre rozwiązanie czy nie, ale wiem że rząd PISu takie trudne tematy omijał jak gów... Przecież PIS mógł za swojej kadencji ulepszyć tak system emerytalny żeby był wydolny lecz nie zrobił tego wtedy. Tak jak mówię brak pomysłu i strach przed straceniem elektoratu.
Teraz kwestia tegorocznego budżetu. Nie dziw się że już jest takie duże wykonanie, po prostu koszty nie są równomiernie rozkładane taka już specyfika widać budżetu państwa.
Poruszyłeś kwestie bezrobocia, oczywiście jest to bardzo ważny problem, jednak nie sposób go rozwiązać od tak. Naturalnym jest że duży wpływ na to ma światowa koniunktura, a ta wiemy jaka jest. Jeśli więc uważasz to jest to wina obecnych rządzących to chciałbym zapytać co pozmieniali w prawie pozostawionym przez PIS (bo pewnie uważasz że wszystko to co zostawił PIS jest rewelacyjne).
Sądzę że zapominasz też o tym że obsługa zadłużenia dużo kosztuje, także niektóre wydatki trzeba przesuwać w czasie, na okres koniunktury, żeby teraz nie zaciągać na nie kredytów, bo właśnie wtedy wyjdzie nas to drożej.
Pamiętaj też że nie sztuką jest coś dać, np. podwyżki dla danej grupy społecznej, ale trzeba przy tym wskazać skąd na to się weźmie fundusze, czy komu trzeba zabrać.
antyjaniszek72 / 83.5.94.* / 2010-04-16 10:49
Zgadzam się z kolegą - PO jest odpowiedzialna za mgłę w Smoleńsku i wybuch wulkanu.
janiszek72 / 2010-04-16 10:51 / Tysiącznik na forum
Dokładnie, tak jak do tej pory obarczaliście za wszystkie zjawiska przyrodnicze śp. Prezydenta Kaczyńskiego, tak teraz zginiecie od tej samej broni. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Rozsądna / 217.30.132.* / 2010-04-16 17:01
po przeczytaniu wszystkich komentarzy stwierdzam, że niektórym ktoś tak mocno namieszał w głowie, że gotów jest walczyć na śmierć i życie za swoje poglądy. Przepraszam ale mam 38 lat , nie uważam Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego za wzór do naśladowania i nie potrafię cieszyć się że był on moim Prezydentem. Za wielkiego Polaka uważam Jana Pawła II, gdy zmarł pojechałam i stałam16 godz aby oddać mu hołd, ale żeby stać do Pałacu Prezydenckiego tyle czasu nikt by mnie nie namówił. Rodziny zamordowanych w Katyniu mogą czuć żal do narodu rosyjskiego (mają prawo) ale z drugiej strony będąc katolikami powinni się zastanowić nad słowem przebaczenie. Wiemy że Katyń pozostanie symbolem mordu na Polskich oficerach ale zastanówmy się nad dniem dzisiejszym, patrzmy do przodu bo nigdy nie wyjdziemy z tego dołka. Idźmy do przodu , oglądajmy telewizję którą chcemy a nie którą nam Radio Maryja wskazuje. Czy to jet TVP1, TVP2, POLSAT czy TVN ludzie dajcie spokój. Obejrzyj każdą z nich i zastanów się, jeżeli jesteś istotą rozumną, przecież to ty telewidzu masz wyciągać wnioski z obejrzanych programów a nie mówić to co inni ci każą. Jeżeli ktoś mi mówi że czarne jest koloru różowego to mając oczy otwarte stwierdzam że coś tu jest nie tak, bo dla mnie czarne zawsze pozostanie czarne a różowe różowym. Więc jeżeli ktoś śpi z nieletnia to choćby był królem powinien być ukarany i jeżeli ktoś sądzi inaczej to znaczy że też chętnie by się z nią przespał. Ludzie pamiętajcie macie głowy i trzeba myśleć a nie powtarzać jak takie baranki coś za kimś. Opanujcie się skąd w Was tyle jadu i nienawiści do drugiego człowieka. To że Pan Prezydent był prywatnie dobrym człowiekiem nie ośmielę się wątpić. Tylko pytanie dlaczego "polska telewizja" tj. TVP1, TVP2 wcześniej nie pokazywała takich kawałków, które potrafią wzruszyć człowieka i mówi się "oj jaki on był dobry", dopiero teraz po Jego śmierci???? Przecież mogli budować jego pozytywny wizerunek dużo wcześniej. Czyli jaki wpływ ma telewizja na kreowanie wizerunku człowieka, nie należy wierzyć we wszystko co telewizja pokazuje, ona tylko szuka sensacji aby zwiększyć oglądalność i drożej sprzedać reklamę z której żyje. Gdyby wszystkie telewizje czerpały dochody z abonamentu, cena reklam w każdej z nich byłaby zbliżona, a teraz niestety TVP1, TVP2 zbiera całą pulę i nie musi drogo sprzedawać czasu reklamowego.
Kolejne pytanie do miejsca pochówku, nikt nie chce się przyznać do tej decyzji bo i po co. Przecież władzom kościoła to na rękę, grób Pana Prezydenta Kaczyńskiego przyciągnie masę turystów do Krakowa, będą bileciki się sprzedawać jak świeże bułeczki , czyż nie? Więc lepiej nie słuchać narodu. Decyzja zapadła i koniec dyskusji. Tak nie można, nie róbmy z kogoś króla narodu skoro około połowa mieszkańców go nie wybrała. Zręsztą Prezydent nie oznacza że jest to ktoś wielki, to oznacza że ma dobry życiorys i nadje się na tą funkcję. ma również grupę ludzi go wspierających i finansujących jego kampanię, ale nic za darmo potem trzeba się odwdzięczyć i pamiętać kto kogo finansował. Smutne to ale prawdziwe, polityka jest brudna i dziwię się ludziom którzy się tam pchają. Współczuję córce Pana Prezydenta że grób rodziców będzie miała tak daleko, smutne to jest bo nieraz idzie się na cmentarz i po cichu rozmawia się ze zmarłymi, atu co do Krakowa trzeba jechać żeby szepnąć nad grobem rodziców parę ciepłych słow. Smutne.
moheranin / 83.6.15.* / 2010-04-16 17:24
Jeśli ktoś mówi o sobie "rozsądna" , to ja mam prawo zapytać, kto "rozsądnej" taki tytuł przyznał. Rozsądek jest związany z myśleniem. Tekst jest przesycony emocjami. Tam , gdzie emocje, tam brak rozsądku. Nic się tu kupy nie trzyma.
Elektro Devil / 2010-04-16 10:38 / Tysiącznik na forum
a ja proponuje, aby dla zaspokojenia chorych ambicji Adama Michnika po jego śmierci rozsypać jego prochy z helikoptera nad katedrą Wawelską.
To jedyny sposób, aby ten człowiek również spoczywał obok Królów.
Bo ten ani inny Kardynał nie pochowa go w swojej Katedrze.

Również Pozdrawiam
dgen / 2010-04-16 10:37 / Tysiącznik na forum
nic dodać, nic ująć
kwl / 82.210.151.* / 2010-04-16 09:54
W małe intrygi i plany małych ludzi nagle włączyły się o wiele większe siły. Patrzcie i uświadomijcie sobie ile wasze plany i pycha są warte.
bjlhnk / 195.140.236.* / 2010-04-16 08:54
Chmura zakrywa pół europy zasłonięte chmurą ale to za mało na waszą GŁUPOTĘ wystaje ciągle spod chmury.....
edeq / 178.182.178.* / 2010-04-16 08:31
ten wulkan dalej dymi, więc chyba na uroczystości pogrzebowe z udziałem świata nie ma szans...
kmkmkm / 195.117.255.* / 2010-04-16 11:26
zawsze można przełożyć uroczystości pogrzebowe...
103 / 188.146.60.* / 2010-04-16 08:25
Wpis usunięty ze względu na regulamin forum
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy