Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Zarząd KGHM chce rozmawiać ze związkowcami

Zarząd KGHM chce rozmawiać ze związkowcami

Money.pl / 2011-05-09 19:37
Komentarze do wiadomości: Zarząd KGHM chce rozmawiać ze związkowcami.
Wyświetlaj:
nowaera75 / 2011-05-10 17:10
Za dobrze wam w tej Polsce. wagon Jarka ze związkami na czele i do CHińskiej Republiki Ludowej żegnam.
squun / 78.133.227.* / 2011-05-10 06:53
Przed rozmowami związkowcy powinni dostać publicznie po 10 pasów na gołą dupę!
skun zmądrzej / 188.33.210.* / 2011-05-10 07:59
Dupa powinna być squuna, niekoniecznie goła, każdy ze związkowców prawo do 10 batów.
Może skun zmądrzałby, choć wątpię.
nowaera75 / 2011-05-09 22:29
9000 tys srednia i jeszcze związkowcy protestują nieźle.To właśnie my POLACY SZLACHTA TARGOWICA I TAKIE TAM.Związki powinny byc zlikwidowane chamują tylko rozwyj kraju i walczą o własne interesy i kolesi.o pracowników prawa powinn dbać panstwo i sondy a nie jakieś skorumpowane i sprzedajne związki zawodowe żegnam zwykły robol który zarabia srednie 1500zł
nowaera i 75 - he, he! / 188.33.210.* / 2011-05-10 08:02
Nowaera75 biegiem do sklepu po słownik ortograficzny. Nie podszywaj się pod Polaków - "my Polacy szlachta" - bo jesteś śmieszny.
Ten "robol" wyjaśnia, co myślisz o Polakach.
kargo / 62.87.154.* / 2011-05-09 22:49
Z********** dalej za swoje 1500 i nie zazdrość innym, że mogą zarabiać więcej. Średnia to nie 9000 dla wszystkich tylko dla niektórych(mniejszości). Ja zarabiam na łapę 3500 a średnia w moim zakładzie to 6500. Jeżeli mogę zarobić więcej -to chcę zarabiać więcej bo stać na to zakład. K**** jakie to ż***************** jak mój kierownik : Bo w rzeszowskim to mają "pincet" na miesiąc, więc czego!!!.
Skoro zarząd ma szmal na podwyżki to niech daje-bo życie też nie jest tanie, a życie w dobrobycie to nie grzech. Ile mam z********** żeby wyjechać na wakacje za 2000 na os z rodziną?Samochód to też dopust boży?
P********* się w łeb gamoniu.
squun / 78.133.227.* / 2011-05-10 06:55
a po ile jest teraz miedź ???
ciekawe czy górnicy dopłacą do produkcji z własnej pensji jak miedź stanieje.

Twoja wypowiedź świadczy ześ jakiś zwykły robol i nawet 3500 to o wiele za duże zarobki dla ciebie.
kri / 95.49.169.* / 2011-05-09 19:37

Negatywnie do pomysłu powołania roboczego zespołu odniósł się przewodniczący Związku Zawodowego Pracowników Przemysłu Miedziowego Ryszard Zbrzyzny

Z opinii przytoczonej przez zarząd wynika, że 300zł podwyżka ( kosztowo 1000zł ) stanowi naruszenie efektywności działania spółki. Podniesienie wydajności pracowników jest możliwe przez unowocześnienie i przejście z gospodarki tradycyjnej na gospodarkę opartą na wiedzy, to wymaga przeszkolenia kadr i zmiany sposobu myślenia o przyszłości. Każdy górnik, sztygar i naukowiec musi zainwestować w swój warsztat pracy i jego otoczenie. W tym celu zasadą selekcji kadr powinno być wynagradzanie akcjami spółki, także pracujących związkowców. Chodzi o unowocześnianie parku maszynowego i automatyzację i sterowanie kompleksowe procesami całego kompleksu: energetyka, wydobycie, przetwarzanie rudy, komponowanie stopów, wysyłka , sprzedaż , finanse, heding (stabilizacja cen) , projektowanie nowych technologii i prace naukowo badawcze.
Dżentelmen
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy