Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Zbigniew Chlebowski z PO mówi, że PGNiG nie może stracić zaufania inwestorów

Zbigniew Chlebowski z PO mówi, że PGNiG nie może stracić zaufania inwestorów

Wyświetlaj:
Żarowiec / 84.10.102.* / 2005-11-26 21:53
Chlebowski ma taki głupi wyraz twarza ala' Edward Hulewicz, marny ale zasłużony dla PRL piosenkarz remizowo-knajpiany (słynne "Tango Carnaval" w "Wodzireju" śp. Kieślowskiego z niezapomnianą rolą Jurka Stuhra). No to okulary, to wypisz-wymaluj PRL lat 70-tych. Idę o zakład, że facet nosi "dzwony" i koszule w grochy. A swoją drogą to nie skąd on się taki nagle ekspert od gospodarki na światowym poziomie zrobił. Z jego życiorysu wynika, że doświadczenia ma najwyżej gminne (nawet nie powiatowe) i to nie najlepsze, bo poza długami w swoim rodzinnym Żarowie, które jego krajania jeszcze długo będą spłacać, to raczej nic więcej po sobie nie zostawił. Wyjątkowo zabawna jest strona internetowa Pana Zbyszka - skromność jest mu równie obca, jak dobry gust w doborze fryzury, okularów i stroju.
fanka piosenkarza EH / 212.76.37.* / 2006-01-20 22:03
Taki komentarz to może wypichcic tylko taki dureń jak ten, co sie tu podpisał jako "Żarowiec". Jeśli sie nie znasz kmiotku na kulturze to nie przytaczaj tu przykladu tego Piosenkarza, ktorego jak widze znasz tylko z pastiszu pt. Wodzirej, a i zapewne slowo pastisz jest ci obce. Nie obrażaj znakomitego piosenkarza, ktoremu mógłbys jedynie buty czyścić. Lepiej zajmij się tym co pewnie najlepiej potrafisz, a więc roztrzasaniem gnoju, co widze, najlepiej ci wychodzi. Przyjąłem tutaj twój styl wypowiedzi, bo podejrzewam, że tylko taką formą można do ciebie trafić.
konrad / 192.245.169.* / 2005-11-25 10:31
Popatrz, nie wie na czym ma to polegac ale juz sie sprzeciwia. Konstruktywna postawa.
Sabre / 2005-11-25 08:50 / Tysiącznik na forum
Zakusy na PGNiG się zaczęły. Minister Skarbu Państwa już pokazuje figę 61 tysiącom pracowników, którym przysługuje prawo do akcji. A że chodzi tu o 750 mln akcji, więc gra warta świeczki. Związki zawodowe już przygotowują się prawnie do batalii.
Minister Mikosz właśnie oświadczył, że nie po to tak długo siedział na rynkach finansowych, by nie znaleźć pieniędzy na renacjonalizację PGNiG. Zapewnia że polski podatnik za to nie zapłaci. Należy niewątpliwie podziwiać dobre mniemanie ministra o sobie. Obietnice że za to nie zapłacimy, należy jednak potraktować jak inne podobne bzdury, w rodzaju 3 mln mieszkań, pomnożeniu policjantów na ulicach przez 2 (no chyba że na walkę z lesbijkami), czy 5 nowych stadionów.
Jednak najgorsze reperkusje tego zbójostwa czekają nas w gospodarce, jak pamiętamy spdek wartości naszej waluty i zapaść na giełdzie nasi decydenci już trochę przetrenowali.

Najnowsze wpisy