Forum Polityka, aktualnościKraj

Ziobro ma przeprosić doktora G.

Ziobro ma przeprosić doktora G.

Money.pl / 2008-08-26 08:10
Komentarze do wiadomości: Ziobro ma przeprosić doktora G..
Wyświetlaj:
obserwator / 2008-08-26 08:10 / Tysiącznik na forum
ten wyrok pokazuja jaki jest wymiar sprawiedliwości w Polsce, jak długo jeszcze takie wyroki beda wydawane, przez tak wielu funkcjonariuszy, czy społeczeństwo przez fatalny system partyjny nigdy nie uwolni sie od braku sprawiedliwości , bo aparat sprawiedliwości jak zycie pokazuje , może wszystko, nawet łamać słowa przysięgi ktore są wygłaszane publicznie przy otrzymywaniu nominacji, przez tak wielu o czym donoszą powszechnie publikatory. Zbiorowa odpowiedzialność nie dotyczy aparatu sprawiedliwości, zatem mimo ze wypuszczono przestępcę na przepustkę, a on zamordowal, to nikt i tak nie posie sprawiedliwości, ja nie słyszałem.
Dziewn=czyna / 91.196.215.* / 2008-12-14 20:25
Jak sie mówi obraźliwe słowa to trzeba za nie odpowiadać. W Polsce niestety jest ciagle moda na obrażanie i bardzo łatwo kogoś opluć, obrzucic błotem i nikt nie odpowiada za swoje słowa. Dotyczy to minista Ziobry ale także dziennikarzy mediów nastawionych na sensacje (szczególnie widoczne jest to w programie Uwaga w TVN, Pudelek.pl, Fakt). Jestem za! Za odpowiadaniem za swoje słowa szczególnie wypowiadane publicznie. Mam nadzieje ze za dr-em G. wiele pójdzie wiele osób które rozprawią się z tzw. Wolnościa słowa która jest w tym kraju żle interpretowana

Najnowsze wpisy