Forum Polityka, aktualnościKraj

Żona generała Błasika mówi o szkalowaniu

Żona generała Błasika mówi o szkalowaniu

Money.pl / 2011-01-13 14:14
Komentarze do wiadomości: Żona generała Błasika mówi o szkalowaniu.
Wyświetlaj:
rolicky / 79.186.179.* / 2011-01-20 23:51
plotkują-PO,PSL,SLD poza sejmem-po co to robią niektóre media? i ludzie zapraszni do
mediów/-KOMPROMITACJA KROPKI i ...rozwiązać
wybiórczą,tvn,tvn24,...? lub zawiesić do wyborów i SKOŃCZĄ się wszystkie KŁOPOTY
POlityczne-przestaną dzielić POLAKÓW i jedyne zniknięcie pseudo -dziennikarzy jak kropka
przestanie: jątrzyć, dzielić POLAKÓW-
kompromitacja mediów -eliminować pseudo-dziennikarzy-którzy tylko dzielą nienawiścią ludzi-
szarlatani?
kompromitacja mediów-pierwsze ofiaryPObolszewi? i pseudo
-dziennikarzy?(wybiórczej,polityki,trybuny,tvn,ttn24,....?) -plotkują ludzie-to ci dziennikarze i
POmatołki wydali CHAMSKĄ-bezpardonową walkę PIS-owi - ponad 8mlionów ludzi,którzy od ponad 8 lat
popierają śp. PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO i PREMIERA KACZYŃSKIEGO-to nie politycy PIS mają się
ZASTANOWIĆ-ale powinni się OPAMIĘTAĆ PSEUDO : DZIENNIKARZE,profesorzy,socjolodzy,psycholodzy
zapraszani do mediów i OPLUWAJACY tylko jedną PARTIĘ- PIS-popieraną przez ponad 8 ml. ludzi-czy do
mediów będą zapraszani do DYSKUSJI W PROGRAMACH: GŁÓWNIE ludzie opluwający ludzi PIS(w przewadze
4:1
razem z prowadzącym?-) i to ma być demokracja?,a może anarchia?,czy totalitaryzm?,czy paranoja?
pseudo-dziennikarzy?-czy
?:wółek,rólicki,piasek,kropka,miecug,szklo,jonas,roman,kik,my,wybiórcza,tvn42,śpiewok,loży,kawa,to
jest,....nie powinne być zawieszone? Do wyborów-studenci mówią-oni głównie opluwają 8 ml. ludzi
PIS,którzy stoją murem za KACZYŃSKIMI-następna PARANOJA MEDIÓW?-kibicują ,zapraszją, popierają
POLIGŁUPA,niesioła,...-gdzie ich etyka?,czy potrzebny lekarz?-jeszcze PIS wróci do WŁADZY,na który
zagłosuje 3/4 społeczeństwa-zawsze SĄDAŻE ZARAZ PO WYBORACH są ZAWYŻANE o 15% dla PO,a ZANIŻANE
o15%
dla PIS -a od 8 lat są :DOPIERO PRAWIDŁOWE przed samymi wyborami wg.WYŻEJ WYMIENIONEJ
ZASADY(zawyżania i zaniżania)- PRZYCZYNĄ SĄ DZIENNIKARZE,którzy nakręcają CAŁĄ SPIRALĘ NIENAWIŚCI
poprzez ZAPRASZANIE do DYSKUSJI ludzi w stosunku nie 1:1,ale 4;1 na korzyść PObolszewi łaczenie
z pseudo-dziennikarzami i ZADAWANIEM GŁUPICH PYTAŃ POLITYKOM , NAPUSZCZANIE ich na siebie i
OPLUWANIE ponad 8 MIL. LUDZI popierających PIS i PREZYDENTA KACZYŃSKIEGO oraz PREMIERA
KACZYŃSKIEGO -wciąż powtarzanie FAŁSZYWYCH SĄDAŻY przez media i rządzących polityków ,że PIS ma
tylko 26% jest GŁUPOTĄ i myślą,że to pomoże PO jest:mrzonką, paranoją i marzeniem bez pokrycia
KLAKIERÓW PObolszewi?,a prawdziwe sądaże są całkiem INNE,wciąż - znacznie ROSNĄ dla PIS,a MALEJĄ
znacznie dla PO,a PSL i SLD nic z krytyki PIS nie zyskują ,ale tracą-staczają się do ZERA jak
PO
kaczorek ma motorek / 2011-01-13 20:06 / Tysiącznik na forum
EKSPERT O ALKOHOLU WE KRWI GEN. BŁASIKA
http://www.niezalezna.pl/artykul/ekspert_o_alkoholu_we_krwi_gen_blasika/43556/1
ździcho / 77.254.244.* / 2011-01-13 20:57
Ale tam! Pomijając nawet wywód Karola Śliwki, teoria o stanie wskazującym Błasika jest co najmniej bzdurna. Jak zbadali tę obecność alkoholu w jego krwi. Są tylko dwie mozliwości - obie niedorzeczne:
1) Przebadali wszystkich 96 denatów i znaleźli alkohol u Błasika akurat
2) Uwzięli się akurat na jednego Błasika i znaleźli u niego alkohol
Ręce opadają.
zbyszek 52 / 46.113.47.* / 2011-01-14 08:42
Ździchu nie bądż naiwny. Przecież mógl machnąć kielicha. Na pokladzie jest co pić. On zrobil coś o wiele straszniejszego. Zobaczysz jeszcze gorszych rzeczy się dowiemy. I trudno trzeba to znieść. Rodzice Protasiuka już zaczynają mówić.
ździcho / 77.255.231.* / 2011-01-14 08:54

On zrobil coś o wiele straszniejszego.

Kazana był w kokpicie na pewno, ba, nawet mówił zrozumiale. Jest to w stenogramie. Błasik był CHYBA i nie rozpoznano CO mówił. Ważne, że w Polsce był o tym potworny tumult (o Błasiku w kokpicie, podczas gdy o Kazanie ledwie kto co bąknął). Aż się prosi, żeby to tego tumultu dołączyć jeszcze alkohol. Inna sprawa, że z zapisu rozmów wyraźnie wynika, że presja na pilotów była.
ździcho / 77.255.231.* / 2011-01-14 08:47

Przecież mógl machnąć kielicha.

Ależ oczywiście że mógł. Tego nie kwestionuję. Mógł też równie dobrze zjeść trzy, cztery jabłka i efekt byłby mniej więcej ten sam. Czemu jednak zupełnie ignorujesz to:
1) Przebadali wszystkich 96 denatów i znaleźli alkohol u Błasika akurat
2) Uwzięli się akurat na jednego Błasika i znaleźli u niego alkohol
? Jeżeli to jest niedorzeczne, to po prostu to zakwestionuj.
zbyszek 52 / 46.113.47.* / 2011-01-14 09:29
Wśród tych 96 moglo być wielu pijanych w cztery litery. To bez znaczenia. Oni ujawnili to, że Blasik pil bo byl w kabinie a cala reszta nie. A przecież jego obecność w kabinie nie byla przypadkowa. I tylko dlatego. No bo co to bylaby za informacja, że ktoś z pasażerów mial np. promil albo i więcej. Co nie wolno? To po co w vipowskich samolotach jest gorzala? Żeby pić.
ździcho / 77.255.231.* / 2011-01-14 09:40

Oni ujawnili to, że Blasik pil bo byl w kabinie a cala reszta nie.

Rzeczywiście. Masz rację. O tym nie pomyślałem (o ujawnieniu). Ja co prawda już pogubiłem się w chronologii śledztwa, ale zdaje mi się, że głos Błasika zidentyfikowano dopiero gdzieś w maju, gdy jego zwłoki już pochowano. Dlaczego w kwietniu mieliby mieć na oku szczególnie jego? Przecież wtedy jeszcze nie wiedzieli, czy był w kokpicie. W kwietniu nie mieliby innego wyjścia jak tylko zakładać, że Błasik był pasażerem, a po cholerę byłoby im z mozołem badać 90 z hakiem pasażerów po kątem alkoholu, tym bardziej przecież, że sam piszesz
w vipowskich samolotach jest
gorzala

i wali się ją na potęgę (czasy Kwaśniewskiego). Zbyszek, mówię Ci, że to napompowane. Pozdra
zbyszek 52 / 46.113.47.* / 2011-01-14 10:32
To nie są badania specjalnie pod kątem zawartości. Jedno pamiętaj. Stenogramy byly ujawnione ( wbrew prawu i konwencji ) chyba w maju ale pisane byly wcześniej. Już wiedzieli wtedy, że Blasik byl w kabinie. Dobrze to akurat pamiętam. Zresztą z tego co slyszalem nie wykluczona jest jeszcze wersja, że to Blasik siedzial za sterami samolotu.
ździcho / 77.255.234.* / 2011-01-14 16:04

Już wiedzieli wtedy, że Blasik byl w kabinie.
Dobrze to akurat pamiętam.

A teraz to już naciągasz na siłę. Skoro miałeś do dyspozycji stenogramy dopiero w maju, to skąd wiesz, ze oni wiedzieli o Błasiku już w kwietniu (przed badaniem na zaw. alk.)? Problem polega na tym, że (w przeciwieństwie do mnie) jesteś zaangażowany politycznie i często rezygnujesz z trzeźwego osądu na rzecz poprawności i zgodności ze swoimi przekonaniami politycznymi. Ja mam inne cele w wywoływaniu dyskusji niż Ty, więc chyba raczej dajmy sobie spokój. Pozdrawiam
zbyszek 52 / 46.112.9.* / 2011-01-15 08:39
To co piszę jest wyrazem mojej filozofi życia. Jeśli podejmuję jakąś decyzję to biorę za nią odpowiedzialność. Jeśli zrobię bląd to mam pretensję do samego siebie. Nie szukam winnych, nie zwalam winy na innych. W/g tej filozofi calą winę za katastrofę widzę po polskiej stronie. To nasi szukali guza. A teraz po publikacji raportu próbuje się przypisać większą winę ruskim niż ona jest. I to jest polityka. Analitycznie to ten samolot nie mógl wylądować. I nie obchodzi mnie to wcale czy ruscy popelnili blędy czy nie, czy wprowadzili w bląd czynie. Może nawet te urzadzenia które mieli nie funkcjonowaly albo funkcjonowaly żle. U kacapów wszystko możliwe. Ale wszystko to dzialo się za przyczyną naszych którzy podjęli decyzję o lądowaniu podczas gdy wylądować nie mieli szans. Wydaje mi się to zalosne jak ktoś nadstawia glowę a potem ma do calego świata pretensję, że mu tej glowy nie uratowali.
Pozdrawiam.
ździcho / 62.244.129.* / 2011-01-15 08:54

W/g tej filozofi calą winę za katastrofę
widzę po polskiej stronie

Ja trzymam się podobnej filozofii. Jeżeli ktoś na forum przekona mnie, to przyznaję mu rację i nie idę w zaparte z powodu dumy i ambicji. Ja widzę jakieś 90% winy polskiej delegacji katyńskiej, kwestia tylko rozdzielenia jej proporcjonalnie pomiędzy winnych. Jednakże rosyjscy kontrolerzy lotu mogliby dać dyrektywę: "Nie zezwalam" (chociaż Polakom to raczej trzeba było by powiedzieć: "Wyp*****lać w p*****ec do Witebska!!!" żeby zrozumieli) a nie dali. To jest te 10% ich winy. A w opowiastki o alkoholu we krwi Błasika uwierzę wtedy, gdy Rosjanie prześlą próbki (dziwnym trafem jakoś się długo z tym ociągają, zacięła się taśma, czy jak?).
zbyszek 52 / 46.112.9.* / 2011-01-15 09:23
Ale dlaczego mial nie mieć? Przecież to nie zbrodnia. Seremet potwierdzil, że mial. Nie tu jest problem. Ale się jednak będę się upieral. Kontrolerzy kilkukrotnie mówili, że nie ma warunków do lądowania. Mówili do doroslych w końcu ludzi. Do pilotów którzy powinni wykazywać się większą niż dziecko odpowiedzialnością. Gdyby można bylo zamknąć szlaban to pewnie by to zrobili. Myślisz, że gdyby użyli innych slów to by poskutkowalo? Ja wątpię. Tam byla ogromne presja na lądowanie. A sądząc po ilości popelnionych blędów to w kabinie musialy dziać się dziwne rzeczy.
ździcho / 62.244.129.* / 2011-01-15 09:40

Ale dlaczego mial nie mieć? Przecież to nie zbrodnia.

Zjedź niżej (pod Twoją odpowiedź na wpis m-53) godz. 9:10 ździcho.
Do pilotów którzy powinni
wykazywać się większą niż dziecko odpowiedzialnością.

Ja też myślę, ze kontrolerzy myśleli, że tamci myślą:-)))
Gdyby można bylo zamknąć szlaban to pewnie by to
zrobili.

Ano właśnie w tym pies pogrzebany. Wieża konsultowała się (chyba) z Moskwą. Po tej konsultacji mogłaby wyniknąć sprawa tego typu, że jak OFICJALNIE zamkniemy szlaban, to wtedy Kaczyński (Lech) narobi rabanu na cały świat, że myśmy nie chcieli go tu wpuścić, bo będzie publicznie domagał się odszkodowań za Katyń, a na cholerę nam to. Łatwiej spreparować mgłę, to wtedy oni sami podejmą decyzję o odlocie do Witebska, spóźnią się na uroczystość i problem mamy z głowy. Ja na miejscu Moskwy właśnie tak bym kombinował.
zbyszek 52 / 46.112.9.* / 2011-01-15 10:18
No wlaśnie nie mieli kacapy dobrego wyjścia. A tę mglę to oni mieli. Nie potrzebowali kombinować.
Co do Blasika to nie byl chyba na slużbie. Poza obslugą samolotu ( Blasik do niej się nie zaliczal ) i BOR wszyscy byli na prywatne zaproszenie prezydenta. Blasik też. Jedną mam jeszcze uwagę. Gdyby nie pisowska hucpa odgrywana przez dziewięć miesięcy to i zawartość raportu mogla być przekazana do Polski bez tej glośnej na caly świat konferencji prasowej, której treść rzeczywiście nie przynosi nam chluby. Ale tego się już nie dowiemy. Oglądalem raport MAK. Nie jest to latwy tekst szczególnie w warstwie specjalistycznej. Nie przeczytam go. Poczekam na polski raport. On będzie bardziej obiektywny i pelny.
Jedziemy z żoną do znajomych. Zyczę ci milo spędzonej soboty i niedzieli. Pozdrawiam
ździcho / 62.244.129.* / 2011-01-15 10:37

Co do Blasika to nie byl chyba na slużbie.

A tego to sam diabeł nie rozwikła. Jedni upierają się, że był to lot wojskowy, drudzy, że prywatny. Tak, czy inaczej, gdyby Błazik wlazł ba bani do kokpitu, to niejeden zazdroszczący mu kariery miałby tu na niego haka (mówią, ze ten co z nami pije, nie doniesie, a to jest nieprawda).
Oglądalem raport MAK

Ja dopiero co pobrałem. Szczerze mówiąc, to nie chce mi się ryć 210 stron, ale rzucę okiem dla przyzwoitości.
Gdyby nie pisowska hucpa

Aaa... to tak! Jeszcze jak!
Jedziemy z żoną do znajomych.

No to do poniedziałku.
Zyczę ci milo spędzonej
soboty i niedzieli. Pozdrawiam

Wzajemnie.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-01-14 13:08

wykluczona jest jeszcze wersja, że to Blasik siedzial za sterami samolotu.

Zupelnie nie wykluczone to jest jedynie to ze jestes gnida
Botycki / 83.7.28.* / 2011-01-14 12:59

Już wiedzieli wtedy, że Blasik byl w kabinie.

Ty wiesz, że on wiedzieli to już wtedy, wizjonerze.
Zresztą z tego co slyszalem nie wykluczona
jest jeszcze wersja, że to Blasik siedzial za sterami samolotu.
Z czego to słyszałeś? Chyba ze swojego własnego pijackiego delirium.

Żona generała Błasika mówi o szkalowaniu.

Ty jesteś klasycznym przykładem tego szkalowania.
zbyszek 52 / 46.112.246.* / 2011-01-14 14:42
Żona Blasika nie powinna zabierać glosu w mediach. Im ciszej tym prędzej przyschnie. Ktoś powinien jej to podpowiedzieć. Im więcej będziemy otrzymywać informacji tym niechlubny udzial jej męża będzie bardziej oczywisty. Może się zalożymy?
@@@ / 87.207.29.* / 2011-01-14 14:44
I znowu zachowujesz sie jak gnida.
ździcho / 77.255.234.* / 2011-01-14 16:11
@zbyszek52 vs @@@
A już dyskusja zaczęła zmierzać ku jakimś konkretom i wszystko zepsuliście obaj swoją religijnością polityczną (zbyszek, wyznawca tuskizmu i @@@ wyznawca kaczynizmu). Obaj wasi "bogowie" totalnie robią Was w beżowe jajo i śmieją się z Was, a Wy zasłonilibyście ich własną piersią i bylibyście gotowi się dla nich pozarzynać. Niby z jednej strony obaj macie w głowach sporo oleju, a z drugiej zaślepia Was Wasz fanatyzm polityczny.
@@@ / 87.207.29.* / 2011-01-14 20:05
Ja zwyczajnie nazywam rzeczy po imieniu i nie ma tu polityki.
Gnida jest gnida niezaleznie jaka polityke reprezentuje.
ździcho / 77.255.231.* / 2011-01-14 09:45
Pała ze mnie. Przecież m-53 jest na tym samym forum. Zobacz poniżej:
1 awans
2011-01-13 15:59:04 | 83.31.66.* | m-53

Otóż nasuwają mi się pewne uwagi:
1. ciało gen. Błasika zostało zidentyfikowane, o ile dobrze pamiętam, dwa tygodnie
po katastrofie. Musiało być zatem w kiepskim stanie.
2. Kiedy zrobiono to badanie na zawartość alkoholu?
3. Rozumiem, że przeprowadza takie badania dotyczące załogi. Ale pasażerów???
4. Czy dobrze rozumiem, co wynika z powyższego, że wszystkim 96 osobom zrobiono
badanie zawartości alkoholu w nerkach. Przecież nie wiedziano kto jest kto.
gaga2 / 77.114.214.* / 2011-01-13 17:01
Szanowna Pani Błasik! Polacy są z Panią, dobrze wiemy jaka jest prawda. Obecny rząd pozwala na to aby wschodnia dzicz cywilizacyjna lżyła i poniewierała polskie wdowy . Tym kobietom i dzieciom zabrano mężów tak jak w Katyniu i tak samo jak wtedy prześladuje się rodziny.
zbyszek 52 / 46.112.29.* / 2011-01-13 20:16
Ale cię wzięlo. Sentymentalizm i naiwność. Przecież ta biedna kobieta czuje się nieswojo. Myślisz, że ona nie zdaje sobie sprawy z roli jaką odegral jej mąż. w tm odbieraniu. Porażająca glupota.
eksporterka / 77.115.240.* / 2011-01-13 16:04
A cóż tak naprawdę wiedzą żony o swoich mężach na delegacji?
zbyszek 52 / 46.112.29.* / 2011-01-13 20:17
Jak to co? Że ciężko pracują.
gaga2 / 77.114.214.* / 2011-01-13 17:03
Każy sądzi innych po sobie , dupku.
eksporterka / 77.115.240.* / 2011-01-13 19:01
...

A Ty "gaga2" to jesteś "on" , czy "ona" , bo ci się płeć myli , bo piszesz do mnie jak do faceta..
maxymili / 2011-01-13 14:34 / Tysiącznik na forum
Powinni odpowiadać za wszystkie szkody jakich się dopuścili. Żona szanownego generała powinna pokryć teraz odszkodowania dla rodzin wszystkich ofiar wypadku oraz zapłacić rekompensatę wojsku za utraconą maszynę. A jeszcze bezczelnie mówi o obrażonym honorze jej męża. Sam upodlił się pijąc na służbie i włażąc do kabiny pilotów, gdzie nie miał prawa być! Pomijam szczegół, że przechodził przez gabinet prezydenta aby wejść do kabiny pilotów, a ten nie zatrzymał go. Taki już polski folklor.
gaga2 / 77.114.214.* / 2011-01-13 17:10
Wszystkowiedzący sprzedawczyku , kiedyś i ciebie osądzą przykładnie za nieludzką propagandę.
NeoNazi / 83.3.13.* / 2011-01-13 14:27
Oczernianie i opluwanie zmarłych jest w stylu PO i ich licznych fanów. Tchórze i śmiecie pozostaną tchórzami i śmieciami. Szkoda nerwów tej kobiety...
zbyszek 52 / 46.112.29.* / 2011-01-13 15:18
Ujadasz. Tak samo ujadali pisiaki przez dziewięć miesięcy od czasu katastrofy. Nie martwili się o to co czują rodziny ofiar. Te ciągle szczekanie o zamachu, o ekshumacjach, o szcątkach ofiar, o nogach generalów w trumnie naczelnego wodza itd. Rząd i PO zachowywali się wyjątkowo wstrzemięźliwie jak na skalę hucpy jaka urządzil PIS z Jaroslawem i Antkiem na czele. A przecież od razu bylo mniejwięcej wiadomo o przyczynach katastrofy. Dzisiaj już wiadomo więcej ale to przecież nie koniec. Jeszcze wiele rzeczywyjdzie na jaw. Blasik ma na sumieniu rzecz straszną. Jest czy się komuś podoba czy nie wspólodpowiedzialnym za śmierć prawie setki ludzi. To, że mial 0,6 nie ma żadnego znaczenia. Gdyby nie mial i tak zrobilby to samo. Taką mu rolę Kaczyński wyznaczyl. Tylko tej pani ktoś życzliwy powinien odradzić występy w mediach. One wywolają wzmożoną dyskusję na temat udzialu jej męża w tej tragedii. Ciszej nad tą trumną.
gaga2 / 77.114.214.* / 2011-01-13 17:16
Towarzysz funkcjonariusz nie odróżnia człowieka od psa. Człowiek mówi, nie ujada . Ale szambo!!1
@@@ / 87.207.29.* / 2011-01-13 16:09

Taką mu rolę Kaczyński wyznaczyl.

A kto tobie wyznaczyl na tym forum role gnidy?
m-53 / 83.31.66.* / 2011-01-13 15:59
No to jako pisiak poujadam, poszczekam, i co tam jeszcze wymyślisz, jeszcze chwilkę.

Otóż nasuwają mi się pewne uwagi:
1. ciało gen. Błasika zostało zidentyfikowane, o ile dobrze pamiętam, dwa tygodnie po katastrofie. Musiało być zatem w kiepskim stanie.
2. Kiedy zrobiono to badanie na zawartość alkoholu?
3. Rozumiem, że przeprowadza takie badania dotyczące załogi. Ale pasażerów???
4. Czy dobrze rozumiem, co wynika z powyższego, że wszystkim 96 osobom zrobiono badanie zawartości alkoholu w nerkach. Przecież nie wiedziano kto jest kto.
zbyszek 52 / 46.113.47.* / 2011-01-14 10:08
Cialo moglo być zidentyfikowane po dwóch tygodniach ale przebadane natychmiast. Napewno tak bylo bo przecież cialo nie leżalo odlogiem dwa tygodnie. Wyniki badań są zaraz a kiedy nastąpi identyfikacja jest bez znaczenia.
Ja bym chcial zwrócić uwagę na inny aspekt. Zobacz o jakich szczególach my rozmawiamy. Komu to jest potrzebne? A wszystko przez politykę czy nawet obrzydliwą propagandę.
ździcho / 62.244.129.* / 2011-01-15 09:10

Cialo moglo być zidentyfikowane po dwóch tygodniach ale przebadane natychmiast.

O, to mi też umknęło, a to ma sens, dzięki. Może faktycznie przebadali tylko grupkę osób leżącą blisko siebie, a po czymś tam rozpoznali, że to załoga (mogli leżeć najbliżej kokpitu). Jeżeli tam leżał też Błasik (jeszcze nie zidentyfikowany) to rutynowo został wzięty pod uwagę przy tych badaniach. Ale nurtuje mnie jeszcze jedno. Gdybym był na bani na służbie (lot wojskowy) to w życiu nie wlazłbym do kokpitu, bo bałbym się, ze po powrocie do domu, któryś z "przyjaciół" by mnie zadenuncjował. Kariera dowódcy sił powietrznych mogłaby się zamarzyć, powiedzmy, takiemu Protasiukowi w przyszłości i ile to roboty zakablować komu trzeba. Jeżeli Błasik nie wziął tego pod uwagę, to musiałby być skończonym durniem.
w2hjiuejsijwsijwisjiwsw / 78.133.163.* / 2011-01-13 14:17
"Dlatego ten wylot przeżywał tak podniośle. Dlatego osobiście meldował panu prezydentowi o gotowości wylotu i nie jest możliwe, aby spożywał alkohol." - to o niczym nie swiadczy, bo spozywanie alkoholu w umiarkowanych ilosciach przed pojsciem na msze nie jest zadnym grzechem, czy przestepstwem. Jednoczesnie stwierdzanie, ze wojskowi nie lubia sobie wypic wiecej niz cywile biorac pod uwage moje doswiadczenia mozna przyjac jako uzasadnione.
Wykształciuch / 178.56.108.* / 2011-01-13 14:52
"... spożywanie alkoholu w umiarkowanych ilościach przed pójściem na mszę nie jest żadnym grzechem ...". Zgoda, ale wyjątkiem jest pasterka, na którą idzie się schlanym w "parasol bez kija". I to też nie jest grzechem, tylko polskim folklorem.
a co ma / 83.15.80.* / 2011-01-13 14:59
A co ma piernik do wiatraka???
dgen / 2011-01-13 14:14 / Tysiącznik na forum
żona generała powinna uważać...........
jeszcze kilka wypowiedzi i niechybnie przez (PO)wolne media zostanie zaliczona do grona tzw. pisowców (inaczej: pislamisci, ciemnogród, bydło itp.)......
przypomnę, że w gronie tym od pewnego czasy znaleźli się: leszek balcerowicz (ten od zegara długu), redakcja the economist (artykuł na zlecenie pisu) oraz zarząd banku światowego (opublikowali raport w którym Polskę wyprzedziła Namibia)

Najnowsze wpisy