Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Akcjonariusze ES-System dokonają przeglądu opcji strategicznych

0
Podziel się:

Warszawa, 28.05.2019 (ISBnews) - Akcjonariusze ES-System - Augusta Investment sp. z o.o., Bowen Investments S.a.r.l., Marta Pilszczek oraz Wysocki spółka jawna - podjęli decyzję o wdrożeniu, procesu przeglądu opcji strategicznych i o zamiarze skontaktowania się z wybranymi podmiotami w związku z tym przeglądem, podała spółka.

Akcjonariusze ES-System dokonają przeglądu opcji strategicznych

"W ramach przeglądu opcji strategicznych akcjonariusze zamierzają dokonać oceny uwarunkowań rynkowych i form możliwej współpracy z podmiotami zewnętrznymi. Wśród rozważanych potencjalnych opcji strategicznych znajduje się, ale nie wyłącznie, pozyskanie inwestora strategicznego lub finansowego zainteresowanego nabyciem akcji, zawarcie aliansów strategicznych oraz inne, które pojawić się mogą w toku realizacji procesu, włączając w to również, w razie potrzeby, wycofanie spółki z obrotu na rynku regulowanym" - czytamy w raporcie.

ES-System to największa polska firma w branży oświetleniowej, działająca w segmentach oświetlenia architektonicznego, ulicznego, zewnętrznego i awaryjnego. Spółka jest notowana na GPW od 2007 r.

forex
giełda
wiadomości
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)