Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

CD Projekt ponownie przesunął termin premiery gry 'Cyberpunk 2077' - na 19 XI

0
Podziel się

CD Projekt podjął decyzję o przesunięciu ustalonej wcześniej daty premiery gry "Cyberpunk 2077" na 19 listopada 2020 roku, podała spółka.

CD Projekt ponownie przesunął termin premiery gry 'Cyberpunk 2077' - na 19 XI
bErvfpuJ

"Przesunięcie daty premiery wynika z konieczności finalnego dopracowania gry i usuwania błędów. Powyższe działania wymagają od spółki zabezpieczenia dodatkowego czasu i nie wpływają na ukończoną już zawartość gry, jej gameplay oraz testy Cyberpunka 2077 rozpoczęte w tym tygodniu przez niezależnych dziennikarzy z całego świata (tzw. hands-on)" - czytamy w komunikacie.

Jeszcze w kwietniu członek zarządu CD Projekt Michał Nowakowski zapewniał, że spółka "czuje się komfortowo" w kwestii debiutu gry "Cyberpunk 2077" w zapowiadanym wcześniej terminie 17 września br.

17 stycznia 2020 r. CD Projekt poinformował, że podjął decyzję o przesunięciu ustalonej daty premiery gry "Cyberpunk 2077" z 16 kwietnia na 17 września 2020 roku.

bErvfpuL

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin", obecnie trwają prace nad "Cyberpunk 2077".

bErvfpvm
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)