Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
technologie
10.03.2020 17:00

CD Projekt wysłał grę 'Cyberpunk 2077' do ratingu wiekowego

CD Projekt wysłał grę "Cyberpunk 2077" do agencji ratingowych i spodziewa się wydania oceny w ciągu miesiąca, poinformował prezes Adam Kiciński.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Mamy mały update - wysłaliśmy grę do agencji ratingowych. Po raz pierwszy ludzie spoza firmy grają w 'Cyberpunka'. Nie jest to wersja ostateczna, ale na tyle kompletna, że nadaje się do przejścia przez osoby zewnętrzne" - powiedział dziennikarzom Kiciński.

"Dostaniemy ratingi wiekowe, potrwa to do miesiąca. Liczymy na ratingi zbliżone do tych, które otrzymał Wiedźmin 3, to jest nasz target" - dodał prezes CD Projekt.

Wskazał, że podobnie jak wcześniej z "Wiedźminem 3", "Cyberpunk" trafi do recenzentów w wersji specjalnie zabezpieczonej kilka tygodni przed premierą, kiedy jednocześnie zostanie skierowana do fizycznej produkcji.

"Embargo na recenzje potrwa do weekendu przed premierą" - wskazał Kiciński.

Zapowiedział, że w obliczu koronawirusa CD Projekt będzie obecny na targach, jeśli będą się odbywać.

"Jeśli wydarzenia będą odwoływane będziemy pokazywać kolejne rzeczy inaczej - internet działa" - stwierdził szef CD Projekt.

Wiceprezes Piotr Nielubowicz zaznaczył, że większość kampanii marketingowej "Cyberpunka" odbędzie się kilka tygodni przed premierą zapowiedzianą na połowę września.

W skład grupy CD Projekt wchodzą: CD Projekt RED - deweloper gier wideo z gatunku RPG i GOG - globalna platforma cyfrowej dystrybucji gier. Sztandarową grą wydawnictwa jest seria "Wiedźmin", obecnie trwają prace nad "Cyberpunk 2077".

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz