Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Ghelamco chce przeprowadzić ofertę publiczną obligacji za max. 110 mln zł

2
Podziel się

Ghelamco Invest podjął decyzję w sprawie przeprowadzenia oferty publicznej do 750 000 obligacji serii PPP1 o wartości nominalnej 100 zł każda i o łącznej wartości nominalnej do 75 mln zł oraz do 350 000 obligacji serii PPP2 o wartości nominalnej 100 zł każda i o łącznej wartości nominalnej do 35 mln zł, podała spółka.

Ghelamco chce przeprowadzić ofertę publiczną obligacji za max. 110 mln zł
bEpzCQjp

"Obligacje będą oprocentowane według stałej stopy procentowej, która będzie wynosiła 6,1%. Cena emisyjna jednej obligacji będzie różniła się w zależności od dnia złożenia zapisu. Okres przyjmowania zapisów rozpocznie się 15 czerwca 2020 r. i będzie trwał do 26 czerwca 2020 r." - czytamy w komunikacie.

Data wykupu obligacji przypada na 15 stycznia 2024 r., są one zabezpieczone poręczeniem ustanowionym przez Granbero Holdings Limited, emitowane w ramach ustanowionego przez spółkę VIII Publicznego Programu Emisji Obligacji, objętego prospektem podstawowym, który został zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF) 27 lutego 2020 r., oraz suplementem nr 1 do prospektu zatwierdzonym przez KNF 20 maja 2020 r.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

bEpzCQjS
budownictwo
nieruchomości
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(2)
Drinn
rok temu
Byłbym bardzo ostrożny.....Obligacje nie są bezpieczne....👎👎👎
wB
rok temu
Nic dziwnego...kasa potrzebna, a teraz będzie problem z powierzchniami biurowymi...kto kupi ten głupi:)