Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
budownictwo
05.03.2020 18:14

Ghelamco Invest wyemituje obligacje serii PPO wartości do 50 mln zł

Warszawa, 05.03.2020 (ISBnews) -  Ghelamco Invest podjęło uchwały w sprawie emisji obligacji serii PPO, o wartości nominalnej 100 zł każda i łącznej wartości nominalnej do 50 mln zł, emitowanych w ramach VIII programu emisji obligacji, podała spółka.

Podziel się
Dodaj komentarz

Papiery z datą wykupu przypadającą na 7 października 2023 r. będą zabezpieczone poręczeniem udzielonym przez jedynego wspólnika spółki, tj. Granbero Holdings Limited.

"Obligacje będą oprocentowane według zmiennej stopy procentowej, przy czym stopą bazową będzie WIBOR dla 6-miesięcznych depozytów, która zostanie powiększona o marżę wynoszącą 4,3%. Cena emisyjna jednej obligacji uzależniona będzie od dnia złożenia zapisu. Okres zapisów zaczyna się 11 marca 2020 r. i będzie trwał do 20 marca 2020 r." - czytamy w komunikacie.

Ghelamco Poland to jeden z wiodących deweloperów i generalnych wykonawców działających na polskim rynku nieruchomości komercyjnych oraz lider zrównoważonego budownictwa w Polsce. Firma specjalizuje się w dostarczaniu nowoczesnych powierzchni biurowych i magazynowych.

Tagi: budownictwo, nieruchomości, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz