Notowania

technologie
27.11.2019 17:23

IMS planuje skupić 730 tys. akcji po 3,7 zł za sztukę

Warszawa, 27.11.2019 (ISBnews) - Zarząd IMS planuje skupić 730 tys. akcji po 3,7 zł za sztukę w ramach IX transzy programu skupu akcji własnych, podała spółka.  

Podziel się
Dodaj komentarz

"Proponowana liczba akcji, która miałaby być przedmiotem nabycia przez spółkę to 730 000 sztuk, a proponowana cena to 3,7 zł za jedną akcję. Ww. propozycja zostanie zaopiniowana przez radę nadzorczą spółki" - czytamy w komunikacie.

Akcje, które miałyby być przedmiotem nabycia w IX transzy skupu uprawniają do 730 000 głosów, stanowią 2,25% kapitału zakładowego spółki i uprawniają do 2,25% wszystkich głosów na walnym zgromadzeniu, podano także.

Data rozpoczęcia przyjmowania ofert sprzedaży akcji to 3 grudnia, zaś zakończenie planowane jest na 16 grudnia br. Przewidywany termin transakcji nabycia akcji to 20 grudnia.

Podmiotem pośredniczącym w przeprowadzeniu oferty zakupu akcji, przyjmowaniu zapisów i zawarciu transakcji jest Dom Maklerski Banku Ochrony Środowiska.

Grupa IMS jest dostawcą wyspecjalizowanych usług z zakresu marketingu sensorycznego w miejscu sprzedaży. Działania grupy skupiają się w trzech głównych obszarach marketingu sensorycznego: audiomarketingu (przygotowanie i emisja formatów muzycznych oraz produkcja i emisja reklam dźwiękowych), video marketingu (produkcja i emisja przekazów reklamowych na ekranach plazmowych) oraz aromamarketingu (dobór i dystrybucja kompozycji zapachowych). Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2014 r. (początkowo jako Internet Media Services).

Tagi: technologie, media, telekomunikacja, handel detaliczny, giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz