Trwa ładowanie...
Notowania
CTE: strona spółki
28.09.2020, 20:43

CTE Informacja o podjętej uchwale Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w sprawie szczególnego oznaczenia instrumentów finansowych Spółki

Zarząd Spółki CENOSPHERES TRADE & ENGINEERING S.A. w restrukturyzacji z siedzibą w Warszawie ("Spółka") informuje, iż dnia 28 września 2020 r. Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. podjął Uchwałę Nr 714/2020 w sprawie szczególnego oznaczania instrumentów finansowych spółki CENOSPHERES TRADE & ENGINEERING S.A. W RESTRUKTURYZACJI notowanych na rynku NewConnect.
Zarząd Giełdy postanowił, że informacje podawane na stronie internetowej Giełdy dotyczące notowań instrumentów finansowych spółki CENOSPHERES TRADE & ENGINEERING S.A. W RESTRUKTURYZACJI w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect zostaną oznaczone w sposób szczególny poprzez umieszczenie odnośnika w postaci liczby porządkowej oznaczającej: - „otwarcie postępowania o zatwierdzenie układu”. Jednocześnie zgodnie z treścią uchwały, Zarząd Giełdy postanowił uchylić szczególne oznaczenia instrumentów finansowych spółki CENOSPHERES TRADE & ENGINEERING S.A. W RESTRUKTURYZACJI, o których mowa w § 1 Uchwały Nr 267/2020 Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. z dnia 3 kwietnia 2020 r.

Inne komunikaty