Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Kryzys na światowych rynkach. "Krew poleje się po parkietach"

- Mamy do czynienia z czymś, co Anglicy nazywają „perfect storm”. Z bardzo wielu obszarów przychodzą ryzyka i się materializują. To nie są tylko obawy i czcze gadanie analityków. - Mamy zmiany dotyczące kursów akcji na światowych giełdach, kolor czerwony dominuje od kilku tygodni, mamy załamanie na kursie Bitcoina, to wszystko jest reakcja na zacieśnianie polityki monetarnej w USA, które zmagają się z historycznie wysoką inflacją - powiedział w programie "Money. To się Liczy" Andrzej Kubisiak, zastępca dyrektora PIE. - W strefie euro również widzimy, ze inflacja rośnie. Na razie europejski bank centralny nie dał jasnej informacji, że będzie zacieśniał politykę monetarną, ale jeśli ona nałoży się na działania FED, to z perspektywy rynków finansowych będzie to jasna informacja, że na europejskich giełdach zobaczymy czerwień, i tak krew będzie się po parkietach lać - dodał.

17-05-2022
Tagi:
gospodarka, giełda, wojna w Ukrainie
0
0
45
Podziel się
Komentarze (45)
zobacz więcej komentarzy (45)
KOMENTARZE
(45)
Trejder
miesiąc temu
Skoro już na takich portalach piszą o krachu, to jest właśnie sygnał do zakupów :)
ccc
miesiąc temu
Kiedy wreszcie zniosą podatek belki. Przecież on jest bez sensu. Ludzie tracą oszczędności całego życia
292929
miesiąc temu
Najlepsze komenty o tym jak mieszkanka stanieją:), inflacja leci w kosmos, stopy gonią inflację, 3 mln uchodźców, pieniądz nic nie warty, budowlańcy zarabiają lepiej niż kierownicy, ciągłe podwyżki płac minimalnych..... a mądre głowy wieszczą spadek na mieszkaniówce.... Jak głupim trzeba być myśląc że kupi się taniej niż wczoraj?.... Im więcej rząd rozdaje tym większa inflacja ale mieszkanka stanieją.... Hahaahahhahahhah. Wynajem 40 metrowej klity zaczyna się od 3 tysi.
maruda
miesiąc temu
Spekulacyjny "kapitał" spekulantów z giełd i różnych agencji , które wystawiają opinię (ale tylko niektóre mają ten zaszczyt być wiarygodnym) dla ludzi którzy chcieliby zainwestować swój majątek w firmę ,tylko że nad tym wszystkim czuwa tzw. "ekonomia" sterowana przez światową lichwę i to ona ma wpływ na to czy będzie kryzys czy też nie .
od Bernanki p...
miesiąc temu
Dodruk pustego pieniądza zalał rynki wszelkiej maści , inflacja której nikt pół wieku nie widział to skutek takiej NOWEJ EKONOMI wydrukować wzrost gospodarki światowej . Przy okazji zniszczono oszczędności realnych oszczędnych ludzi lub zmuszono ich do ryzykownych aktywów . Jedyny bez bolesny hmm być może koniec inflacji to KRACH NA GIEŁDACH i pozwolić przejąć aktywa oszczędnym ale nie jak do tej pory spadało i wyprzedaż trwała słownie godziny a zasypano ją dodrukiem to muszą być świadome decyzje na kilka lat ........ to samo dotyczy surowców , mieszkań itd . BANIE STWORZYŁY FED i inni a teraz albo ludzie wyjdą na ulice i będzie dym albo zdusi się inflację KRACHEM NA WIELU AKTYWACH
...
Następna strona