Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na

Maczfit chce mieć kilkaset maszyn vendingowych w przyszłym roku

1
Podziel się

Warszawa, 20.09.2019 (ISBnews) - Maczfit rozpoczął realizację projektu sieci maszyn vendingowych z posiłkami i do końca tego roku planuje postawienie w polskich miastach ok. 50 automatów, a w przyszłym roku kilkaset, poinformował prezes Maciej Lubiak.

Maczfit chce mieć kilkaset maszyn vendingowych w przyszłym roku
bEhTACKt

"Dietetyczny gigant chce dotrzeć ze swoją ofertą do wszystkich Polaków. 'Lodówki pełne zdrowia' to nowoczesne automaty vendingowe, w których można kupić posiłki Maczfit od ręki o każdej porze. Pierwsze maszyny ze zdrowymi posiłkami stanęły już w Warszawie. Niebawem będą dostępne w całym kraju" - czytamy w komunikacie.

"Co dzień zmieniamy nawyki żywieniowe Polaków na lepsze. Nie tylko dostarczamy dietetyczne posiłki do domów i biur, ale również edukujemy i doradzamy. Maszyny vendingowe mogą być nie tyle kolejną rewolucją, co elementem ewolucji. Chcemy dotrzeć ze zdrowym i smacznym posiłkiem do każdego miejsca w Polsce" - powiedział Lubiak, cytowany w komunikacie.

Jak podano, usługa vendingowa Maczfit zapewnia całodobowy dostęp do zróżnicowanych, smacznych, świeżych i dietetycznych dań z menu bez konieczności zamawiania całego pakietu.

bEhTACKv

"Chcę, by diety pudełkowe były dostępne wszędzie. Także dla tych, którzy nie chcą jeść pięciu posiłków, ale jeden czy dwa. To jeden z naszych celów. Dlatego wprowadziliśmy usługę vendingową, z możliwością zakupu dowolnej liczby posiłków, w dowolnym miejscu np. w biurach czy siłowniach" - dodał prezes.

Maczfit jako jedyna firma z branży cateringu dietetycznego dowozi zestawy posiłków do prawie 300 miejscowości w całym kraju.

bEhTACKW
media
telekomunikacja
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
mio93
2 lata temu
nie lepiej zajść do jakieś restauracji na lunch? zamiast wcinać zimne jedzenie z pudełka?