Trwa ładowanie...

Notowania

Przejdź na
giełda
24.03.2020 13:12

Morawiecki: Jesteśmy bardzo zaniepokojeni, musimy wdrożyć kolejne ograniczenia

Wprowadzenie kolejnych obostrzeń, żeby ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa zapowiedział premier Mateusz Morawiecki. W Polsce dotychczas stwierdzono 774 przypadków zarażenia koronawirusem, 9 osób zmarło.

Podziel się
Dodaj komentarz

"Widzimy, że jest to konieczne, że jest to niezbędne, żeby nie dopuścić do rozprzestrzeniania się wirusa tak, jak stało się to w Hiszpanii i Francji" - powiedział Morawiecki na konferencji prasowej.

Zaapelował o "dobrą organizację i zrozumienie społeczne" dla działań, mających na celu powstrzymanie niekorzystnego wzrostu liczby zachorowań.

"Już zbliżamy się do 800 stwierdzonych przypadków koronawirusa, mamy 9 potwierdzonych zgonów. Niezbędne są kolejne środki, które ograniczą efekt zakażeń" - zaznaczyć premier.

"Jesteśmy bardzo zaniepokojeni, musimy wdrożyć kolejne ograniczenia. Robimy to dla ocalenia życia wielu Polaków, żeby jak najlepiej przygotować się na zbliżającą falę zachorowań i ją wypłaszczyć, jak mówią epidemiolodzy" - zaznaczył Morawiecki.

Tagi: giełda, wiadomości, giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
komentarze
+1
+1
ważne
smutne
ciekawe
irytujące
Napisz komentarz
25-03-2020

humgarianKiedy wdroza plan wspierania micro firm i pracujacych na smieciowkach.Jak glosowali zmiany w sadownictwie to siedzieli do rana.Obecnie tylko … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)