Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Oferta Apatora warta do 95 mln zł wybrana w przetargu spółek Taurona, PGE, Enei

1
Podziel się:

Oferta Apatora została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu ogłoszonym wspólnie przez Tauron Dystrybucję, PGE Dystrybucję i Eneę Operator na dostawę statycznych bezpośrednich liczników 3-fazowych energii elektrycznej przeznaczonych do opomiarowania klientów grup taryfowych C1 na potrzeby rozliczeń opłaty mocowej zgodnie z ustawą o rynku mocy, podała spółka. Wartość oferty wynosi 77 mln zł, a realizacja dostaw nastąpi w terminie do końca 2020 roku.

Oferta Apatora warta do 95 mln zł wybrana w przetargu spółek Taurona, PGE, Enei
bEDTHruJ

"Warunki przetargu przewidują prawo opcji polegające na możliwości zwiększenia zamówienia z terminem realizacji w ciągu 2 lat od zakończenia zamówienia podstawowego. W związku z powyższym potencjalna maksymalna wartość kontraktu wynosi 95 mln zł" - czytamy w komunikacie.

Uczestnicy postępowania przetargowego mają prawo do złożenia odwołania od wyników tego przetargu. Zawarcie umowy przewidziane jest po zakończeniu ewentualnych postępowań odwoławczych, podano również.

Grupa Apator specjalizuje się w obszarze aparatury łączeniowej oraz pomiarowej, a także systemów IT. Spółka jest notowana na GPW od 1997 r. W 2018 r. spółka miała 828,69 mln zł skonsolidowanych przychodów.

bEDTHrvm
giełda
wiadomości
giełda na żywo
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(1)
Mmm
2 lata temu
Wpiszcie w YouTube Apator