Trwa ładowanie...
Notowania
Przejdź na

Oferta Torpolu za 625mln zł najwyżej oceniona w przetargu na prace w Świnoujściu

0
Podziel się:

Oferta Torpolu, warta 624,9 mln zł brutto (tj. ok. 508 mln zł netto), otrzymała najwyższą liczbę punktów w ramach aukcji elektronicznej PKP Polskich Linii Kolejowych (PKP PLK) do przetargu pn: "Opracowanie projektów wykonawczych i wykonanie robót budowlanych na Stacji Świnoujście - Zadanie 2 w ramach projektu pn: Poprawa dostępu kolejowego do portów morskich w Szczecinie i Świnoujście", podał Torpol.

Oferta Torpolu za 625mln zł najwyżej oceniona w przetargu na prace w Świnoujściu

"Kryterium oceny ofert złożonych w ramach ww. przetargu stanowi całkowita cena brutto za realizację (waga 85%), termin realizacji (waga 10%), przewóz blokowy rozjazdów i ich zabudowa (waga 5%). Termin realizacji inwestycji został określony na 31 miesięcy od daty rozpoczęcia. Cena oferty złożonej przez emitenta w ramach aukcji elektronicznej wynosi 624,9 mln zł brutto (tj. ok. 508 mln zł netto), co stanowi wartość przekraczającą środki Inwestora przeznaczone na realizację Inwestycji, które wynoszą ok. 499 mln zł brutto (406 mln zł netto)" - czytamy w komunikacie.

Torpol specjalizuje się w budowie oraz modernizacji stacji, linii i szlaków kolejowych oraz linii tramwajowych. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2014 roku. W 2018 r. miała 1 526 mln zł skonsolidowanych przychodów.

budownictwo
nieruchomości
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(0)